Author Topic: Nataly  (Read 1868 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nataly

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Nataly
« on: 22/October/2010 »
Evo zvanicno da pozdravim sve na Forumu, mada sam vec poslala par postova, bila sam malo nekulturna  b00/ (ako je moguce biti malo nekulturan), pa se nisam odmah po registraciji i predstavila.

Ime mi je Natalija, imam 45 godina, majka sam sina od 22 godine koji je danas otputovao na svoj prvi ugovor, agencija Safe Cruise, kompanija Princess Cruises, Crown Princess, Pizza helper – pretpostavljam da ste pogodili – TribalKing.

Na forum sam se registrovala u isto vreme kada i sin, ali je on od pocetka bio aktivniji od mene u pisanju, ja sam citala, pa smo se dogovorili da ja “preuzmem” pisanje  kada on otputuje. Naravno i on ce pokusati da se javi sa broda, koliko mu vreme bude dozvolilo. Skoro smo konstatovali da na forumu ima malo postova ljudi koji su tek otisli, sto bi bilo vrlo zanimljivo, ali vidim iz postova da je tesko pronaci vremena za pisanje, ponarocito za one koji idu na prvi ugovor.

Naravno, da ne zaboravim na Šefa. ="" Sve pohvale za forum. Zaista je od velike pomoci svima, i onima koji odlaze na brod, i onima koji ostaju.
Pozdrav!
 :uzdravlje:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Nataly
« Reply #1 on: 22/October/2010 »
Pozdrav Nataly,

TribalKinga ocekuje veliko i novo iskustvo, ali u pravim je godinama za to, nadam se da ce se prilagoditi brzo, sretno  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Nataly

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Nataly
« Reply #2 on: 22/October/2010 »
Hvala Šefe. :)

Ja se isto nadam da ce uspeti da se prilagodi. Iscitali smo forum uzduz i popreko, tako da se makar kroz citanje iskustava drugih malo pripremio na ono sto ga ceka.
A sto se tice godina, potpuno si u pravu. To su godine kada se nesto tako treba uraditi, a iskustvo ce biti nemerljivo.
 :uzdravlje: