Author Topic: pitanje u vezi ishrane ko ide u gym  (Read 11155 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vladimirce

  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
pitanje u vezi ishrane ko ide u gym
« on: 24/October/2010 »
kakva je hrana sto se tice ljudi koji idu u gym?

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: pitanje u vezi ishrane ko ide u gym
« Reply #1 on: 24/October/2010 »
Ja mislim da od njih ne prave pljeskavice za posadu, mnogo su zilavi   :haha: :haha:




Imas non stop  belo meso sa rostilja (pravljeno sa kapljicom ulja), dinstanog mesa, ribe svaki dan,  jako cesto bude dinstani losos, pa onda  jaja (kuvana, przena...), salata ogroman izbor,uvek ima povrca kuvanog,  rize hvala bogu na pretek,  puter od kikirikija....

Eto to je ono sto sam ja video da ljudi koji se ozbiljno bave teretanom tamo klopaju svakog dana. 


Nasi ljudi bas dosta kukaju na hranu, ali ako je do treninga ja kuci pre nikada nisam imao belo meso svaki dan i dinstane riblje filete i lososa da jedem dok sam trenirao.  Tamo sve to imas.

U medical centar mozes da svratis i uzmes free multivitamine (complex vitamina b, i ostalih cuda, plus par minerala u jednoj tableti , dobar sastav).

Pozdrav!

Offline vladimirce

  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: pitanje u vezi ishrane ko ide u gym
« Reply #2 on: 24/October/2010 »
nemoj zezati free vitamini pa to je odlicno.
hala puno ex

Offline Alexsandar

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: pitanje u vezi ishrane ko ide u gym
« Reply #3 on: 24/October/2010 »
Woooow! Free vitamini... ovome se stvarno nisam nadao.   ="" :run:

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: pitanje u vezi ishrane ko ide u gym
« Reply #4 on: 25/October/2010 »
Fora oko hrane je jedino to sto nije zacinjena,  i pravi se po principu kao sto je spremaju u banjama , totalno neutralnu. Pa se onda mora biti vican sa zacinjavanjem. :D

A nekada se desi da kuvar roljne kilo bibera (ili neke "zestine" ) u neko jelo sto ne treba da ima biber uopste, oci ispadaju, pa mu onda psujes sve po spisku, al ajde,  nije tako cesto pa se prezivi.

Offline remez

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: pitanje u vezi ishrane ko ide u gym
« Reply #5 on: 10/December/2010 »
znaci ako ima piletine, puretine kuhane ili grillane na malo ulja, jaja kuhanih/pecenih, ribe, sira i jogurta. malo rize, tjestine, krumpira graha?
Ako toga ima, pfff ja ne zadovoljan, nego uber zadovoljan.
Ocekujem najgore kako neki pisu, a sve mi se vise cini da ce biti super.
Inace, idem na Celebrity.

peanutz

  • Guest
Re: pitanje u vezi ishrane ko ide u gym
« Reply #6 on: 10/December/2010 »
znaci ako ima piletine, puretine kuhane ili grillane na malo ulja, jaja kuhanih/pecenih, ribe, sira i jogurta. malo rize, tjestine, krumpira graha?
Ako toga ima, pfff ja ne zadovoljan, nego uber zadovoljan.
Ocekujem najgore kako neki pisu, a sve mi se vise cini da ce biti super.
Inace, idem na Celebrity.
Ima sve to i to svaki dan. i vise vrsti i sira i jogurta i ribe.
Nego, koju si poziciju dobio na Celebrityalnoj paralizi, kada, kako, preko koje agencije, koliko je kostalo?
Hvala :)

Offline NightWolf

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: pitanje u vezi ishrane ko ide u gym
« Reply #7 on: 24/June/2011 »
Imas non stop  belo meso sa rostilja (pravljeno sa kapljicom ulja), dinstanog mesa, ribe svaki dan,  jako cesto bude dinstani losos, pa onda  jaja (kuvana, przena...), salata ogroman izbor,uvek ima povrca kuvanog,  rize hvala bogu na pretek,  puter od kikirikija....

Da li je ovo za staff ili crew?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: pitanje u vezi ishrane ko ide u gym
« Reply #8 on: 24/June/2011 »
Da li je ovo za staff ili crew?

crew
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline nero7

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: pitanje u vezi ishrane ko ide u gym
« Reply #9 on: 27/June/2011 »
aj kad je več u pitanji ishrana da li ko zna može se gdje kupiti whey protein i ostali dodatci za treninge ili ču morati to uzmati sa sobom? hvala za odgovore

Offline Raziel

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
  • Work Hard,Play Hard
    • View Profile
Re: pitanje u vezi ishrane ko ide u gym
« Reply #10 on: 27/June/2011 »
Narucis s ebay ili amazona...13 kila i budes miran :P

Offline pomagac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 178
    • View Profile
Re: pitanje u vezi ishrane ko ide u gym
« Reply #11 on: 28/June/2011 »
aj kad je več u pitanji ishrana da li ko zna može se gdje kupiti whey protein i ostali dodatci za treninge ili ču morati to uzmati sa sobom? hvala za odgovore
Ne brini se za to, sve mozes ovde naci, lanac prodavnica GNC koji imaju sve za one koji se bave sportom. Mozes i online da narucis, a uglavnom u svakom americkom portu negde se moze naci jedan od ovih radnji. Cene su mnogo jeftinije nego u Evropi.

Offline nero7

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: pitanje u vezi ishrane ko ide u gym
« Reply #12 on: 28/June/2011 »
Uf super, hvala za odgovore, ja se prepo moraču nosti još jednu torbu punu wheya i ostalih dodataka hehe

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: pitanje u vezi ishrane ko ide u gym
« Reply #13 on: 28/June/2011 »
Kako su svi entuzijastični prije nego što dođu na brod  :rofl:

A šta se dešava? Dođu na brod, kupe 10 kg wheya za početak ... a onda potroše 20-30 grama i kutija stoji do dana odlaska netaknuta.
I onda dođu oni koji čiste kabine za odlaznicima, i uredno pokupe sve te vitamine, praške, aditive, muscle enhancere i kako se sve već zove.
Ali čistači su pametniji. Ne bildaju, nego preprodaju novim entuzijastima  :rofl:

Tko stvarno voli bildati neka ode na brod kao čistač kabina. Plivat će u besplatnim GNC proizvodima vrhunske kvalitete.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pomagac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 178
    • View Profile
Re: pitanje u vezi ishrane ko ide u gym
« Reply #14 on: 29/June/2011 »
Kako su svi entuzijastični prije nego što dođu na brod  :rofl:

A šta se dešava? Dođu na brod, kupe 10 kg wheya za početak ... a onda potroše 20-30 grama i kutija stoji do dana odlaska netaknuta.
I onda dođu oni koji čiste kabine za odlaznicima, i uredno pokupe sve te vitamine, praške, aditive, muscle enhancere i kako se sve već zove.
Ali čistači su pametniji. Ne bildaju, nego preprodaju novim entuzijastima  :rofl:

Tko stvarno voli bildati neka ode na brod kao čistač kabina. Plivat će u besplatnim GNC proizvodima vrhunske kvalitete.
Sefe ovo si potpuno u pravu, hahahah Gledam jedan nas nema ga 60kg sa krevetom, usao je u GNC uzeo pune 2 kese proteina i ko zna cega sve jer su ga uputili ostali kako mora da ima to da bi isao u gym. I eno ga video sam ga 2 puta kako je dosao i nema ga vise, a proteini stoje u kabini hahahah