Author Topic: New interwiew for Uniworld 9 and 10 january 2011. Za sve zainteresirane!  (Read 10562 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile


Za sve interesirane http://www.riverside.hr/ organizira interw.u 1 mj.s kompanijom za koju ja radim.
Sretno svima, ak ima bilo tko kakvih pitanja slobodno nek se javi!



http://www.youtube.com/watch?v=PjBq_Us3eYM&feature=player_embedded#!

Edit by Šef Foruma:
Koliko sam razumio, Riverside.hr je agencija u Murskom Središću koja vrši intervjue u Zagrebu, za poslove na riječnim brodovima kompanije Uniworld, koja je dio veće kompanije RiverAdvice.
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Ja sam se prijavio pre jedno mesec ili dva,rekli su mi da ce zvati na intervju.Pretpostavljam da ne moram opet da se prijavljujem.
Jel znas kada ce biti za kompaniju Riveradvice intervju?

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Riverside je Agencija koja posreduje kod zapošljavanja,odnosno kako se to službeno kaže savjetuje pri zapošljavanju
Ak misliš na Riveradvice,neznam kad če biti ali prošle godine je bilo ovak,kad završiš interw.s Uniworldom odmah ideš na interw.s Riveradviceom koji vodi Damir iz agencije,čista formalnost i tu si svakako prošao,jer on samo preporučuje riveradviceu!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline romyo

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Za tko kakvih pitanja slobodno nek se javi!

Profesionalni 'pravi' pomorac;
konkretno kormilar, ima li sanse da se usulja nekako na Vasu firmu
i koliki su ugovori,radno vrijeme, primanja i slicno.

Da odmah saznam iz prve ruke korisne informacije pa naknadno ih lako kontaktiram.
Hvala.  ;D

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Nažalost care,pomorska knjižica i 100 godina na moru ne pomaže,jer moraš biti riječni mornar,znači izvadiš brodarsku njižicu u regensburgu i trebaš imati tri godine provedene na brodu da bi imao pravo biti mornar,jer deckhand moja kompanija ne prima,
BTW plača im je 1300€+tip što znači oko 2000€,5tjedana na brodu 3 tjedna kod kuće,cijele godine primaš plaču i kad sezona stane!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline gogo

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
  =""sta radi dechand,kako se tu usuljat nakon 3 god jel mogguce??? :plovim:

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
  =""sta radi dechand,kako se tu usuljat nakon 3 god jel mogguce??? :plovim:

http://tinyurl.com/39o5jct -> http://www.hardsmarine.com/deckhand.htm

Varijacija na temu.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Ma ljepota..nije sad neko "mudro slovo" izvršavati ove obaveze, a kao dekchand bi se ovaj uslov za penziju od 5 godina rada za Uniworld mogao i "izgurati".. Mada ja sam mišljenja da se ka ovoj poziciji može ići samo postepeno.. nikako odmah u vatru! Uglavnom hvala za linkove Majstore.. Nekako kontam da su ovi riječno brodovi odlična prilika za zaraditi odlične pare, a pritom i obezbjediti starost i uvijek sam bježao od njih zbog neznanja o tome da je na nekima od kompanija dovoljno poznavanje samo engleskog jezika..

Offline Vlado-knezovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Pozdrav Ledenom.Vidim da imaš iskustva ja imam brodarsku (ali hrvatsku)imam ovlaštenje strojara unut. plovidbe to jest pravo upravljanja brodskim strojevima neograničene snage.Na teretnim sam brodovima plovio u službi upravitelja stroja (erste maschinist) ostao sam bez posla kako doci do putničkih kod tebe.ako nemože u stroju može li kao mornar .trideset sam godina na brodovima tako što se tiče broda za mene nema tajni i nepoznanica jedino njemački jezik nije baš savršen.

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Za sve interesirane http://www.riverside.hr/ organizira interw.u 1 mj.s kompanijom za koju ja radim.
Sretno svima,ak ima bilo tko kakvih pitanja slobodno nek se javi!

Pozdrav,

Koji jezici su potrebni da bi radio za tvoju kompaniju?

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Nažalost care,pomorska knjižica i 100 godina na moru ne pomaže,jer moraš biti riječni mornar,znači izvadiš brodarsku njižicu u regensburgu i trebaš imati tri godine provedene na brodu da bi imao pravo biti mornar,jer deckhand moja kompanija ne prima,
BTW plača im je 1300€+tip što znači oko 2000€,5tjedana na brodu 3 tjedna kod kuće,cijele godine primaš plaču i kad sezona stane!

biti tri godine na brodu na bilo kojoj poziciji ili....????

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
A da li postoji mogucnost da ti na intervju promene poziciju.Ja sam se prijavio za Utility posto nisam radio na brodu do sada,pa me zanima da li postoji mogucnost da mi eventualno ponude neku drugu poziciju?

Offline pioneer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Pozdrav svima, jedno pitanje.Posto na njihovoj aplikaciji stoji Cabin Stewardess, je li to znaci da ne primaju muske na tu poziciju ili,hvala unaprijed.

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Za kompaniju Uniworld ne primaju muškarce, dok za kompaniju Riveradvice mogu i muškarci za poziciju Cabin steward!