Author Topic: Asst waiter na Royalu  (Read 3718 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Asst waiter na Royalu
« on: 19/September/2011 »
Da li iko zna kolika je plata asst waiter-u na Royalu, i koje su duznosti ove pozicije na ovoj kompaniji?
Hvala unapred

Offline Beks89

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 173
    • View Profile
Re: Asst waiter na Royalu
« Reply #1 on: 19/September/2011 »
Da li iko zna kolika je plata asst waiter-u na Royalu, i koje su duznosti ove pozicije na ovoj kompaniji?
Hvala unapred

Postoji vec nekoliko odgovora na ovakvu temu...
U sustini sve zavisi od slucaja do slucaja, koliko ti radis, kakav ti je rating, gosti, i slicno. Ja sam negde vec napisala, da mi je najbolji drug na Voyageru OTS u avgustu uzeo 2400$... A kaze da ovaj mesec ocekuje oko 2000$. To je jedan slucaj, a ti citaj, naci ces negde ovde jos neke odgovore.
Snovi nikada ne umiru. Umiru samo sanjari.

Offline Slaave

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Asst waiter na Royalu
« Reply #2 on: 21/September/2011 »
Prosek ti e okolu $500 po kruz (7 denovi), da se ubijas od rabota. Ali ni pod razno ne preporacuvam da otides kako asst waiter. Jas sum asst. waiter na Radiance vec 5 meseci i plata so sve duznosti ne vredi za ovaj lifestyle. Pozicija bez respect od drugi na brod, radis sekoj den so 1% mogucnost za day off u 1 contract, sekoja prva smena (breakfast ili lunch) radis BeSPLATNO u Windjammer cafe, a pare koje dobivas na kraju svakog kruza u forma na prepaid voucher (+ neki dolar extra) zavise od gosti (dali su garbage) i sreca. Rasporedot e takov da ako zelis da otides napolje treba da biras izmegu to ili spavanje. Nemas slobodno vreme za sebe osven ako oduzmes od vreme za spavanje i jedenje.

Znaci imam uste milion zabeleski za ova pozicija, no ke skratam na ova. Ako ides u food and beverage department idi u bar, good life. Ili youth staff, photo i sl....

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)