Author Topic: Dan jednog Ass.Waitera na RCCL  (Read 29645 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nijemestrah

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
  • Bože, daj mi snage da izdržim ono što promijeniti
    • View Profile
Re: Dan jednog Ass.Waitera na RCCL
« Reply #30 on: 29/June/2011 »
Evo da potvrdim da je i na Carnivalu takav dan Asst Waiteru,ali kad radi u Bistro Team-u tj. zadnja 3 meseca Lido!!Mada i ostalih 5 meseci se vrlo malo razlikuje!!
Ja bih samo dodala veciti strah da ce ti neko pokrasti pitchere iliti bokale za vodu,pa onda ko kokoska trcis celu noc i dopunjavas tih par komada sto imas!!!Onda ides i bukvalno se lomis na main course line da sto pre dodjes do tih 12 jastoga koliko ti stane na tacnu, da bi mogao sto pre da se vratis po jos toliko jer na formal night i bilo koje drugo vece, gosti jedu sta god hoce ii koliko hoce!!!Za formal night ti slome kicmu,jos ako si dobio ujutru glupu smenu na lidu tipa od 6:30-9 pa od 11:30-13:00 pa od 16h-17h i onda brzo da se presvuces i u dining room od 17:30 pa do kraja tj do oko 22-23 h....crknes ko konj!!Ne stignes ni da jedes ko covek jer kad god si na pauzi crew mess je zatvoren pa opet jedes hleb (kameni) puter i dzem!! Sto se tice spavanja to nije problem, za 7 dana na brodu postanes isprogramiran-cim dotaknes jastuk ili ugasi se svetlo , zaspes ko iz topa!!!
Jednom smo imali trening, samo asst waiteri, hospitality i te gluposti, a predavali su nam u nekoj kancelariji pomocu slajdova!!! I tako ta zena ugasi svetlo i pocne predavanje...a nama svima popadale glave!!! I tako prica ona sve u sesnaest i tek onda skonta da smo mi svi zaspali!!! I sta ce, upali svetlo, probudi nas i kaze da smo zavrsili :haha: Od tada sam zavolela sve treninge :)) Konacno sam nasla svrhu!! :rofl:


hahahahhah Dejana kraljice, hvala ti na ovome nasmijala si me. Ja cekam poziv za Carnival imam 50 kila zajedno s krevetom kuku lele sta cu ja tamo i kako cu  oT

Offline Colin_Mcrae

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Dan jednog Ass.Waitera na RCCL
« Reply #31 on: 03/September/2011 »
legendo, kao da si opisala moj ugovor :D ja sam bio na trulom jewel of the seas, brodu s 90 posto homoseksualnom populacijom i ruznim zenama, i naravno uzasnim nocnim zivotom :D
al da sam stekao odlicne prijatelje i iskustva koja nikad zaboraviti necu, jesam...posebno overnight na arubi :)
a i imao sam odlican sidejob,i odlicni work record, al kako ti rece, nakon pet mj i 18 dana sam se odlucio zahvaliti i otici doma, tek te ne odem praznih dzepova jel..kruzevi dugacki, 10-11 dana, out team...jos kad je dosao WJMGR koji me nije bas volio to je bilo to :)
gdje si sada, disney? meni je iduci plan seabourn,..

Offline nanny_annie4

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Dan jednog Ass.Waitera na RCCL
« Reply #32 on: 27/September/2011 »
Trenutno sam doma na bolovanju, ali od lani 12 mj radim za Disney cruise line, 2 ugovora odradila kod njih, odlicno!
U shopu sam ali ima dosta nasih u dining roomu, znas kako je, neki se zale neki uspjevaju i dobro njim je.
Doma sam ok 2 mj i fali mi more