Author Topic: Fun Ship DVD koje snimamo za vreme kruza  (Read 4588 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pedjamusic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
  • Country: RS
  • Company: CCL
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: ETM
Fun Ship DVD koje snimamo za vreme kruza
« on: 24/October/2010 »

Da li se ovakav Fun Ship DVD pravi/prodaje?

[yt=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=0RHIsCnVslM&feature=related[/yt]

I used to think the worst thing in life was to end up all alone. It's not. The worst thing in life is ending up with people who make you feel all alone.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Fun Ship DVD koje snimamo za vreme kruza
« Reply #1 on: 24/October/2010 »
Da li se ovakav Fun Ship DVD pravi/prodaje?


kako to mislis?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pedjamusic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
  • Country: RS
  • Company: CCL
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: ETM
Re: Fun Ship DVD koje snimamo za vreme kruza
« Reply #2 on: 24/October/2010 »
Pokusao sam naci primere tih Fun Ship DVD koje snimamo za vreme kruza i onda ga prodajemo (da li licno ili neko drugi, nebitno). Bar mi tako pise u opisu posla. Pa sam malo zverao diljem neta da vidim kako to izgleda proizvod koji mi pravimo. Koje su cake, kakve scene, koji motivi itd. Naisao sam na YT video koji sam postavio, pa ne znam da li to tako treba da izgleda, tj. da li je "to to".

Sorry, nisam uopste pojasnio pitanje.
I used to think the worst thing in life was to end up all alone. It's not. The worst thing in life is ending up with people who make you feel all alone.

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: Fun Ship DVD koje snimamo za vreme kruza
« Reply #3 on: 24/October/2010 »
Pokusao sam naci primere tih Fun Ship DVD koje snimamo za vreme kruza i onda ga prodajemo (da li licno ili neko drugi, nebitno). Bar mi tako pise u opisu posla. Pa sam malo zverao diljem neta da vidim kako to izgleda proizvod koji mi pravimo. Koje su cake, kakve scene, koji motivi itd. Naisao sam na YT video koji sam postavio, pa ne znam da li to tako treba da izgleda, tj. da li je "to to".

Sorry, nisam uopste pojasnio pitanje.

Meni ovaj YouTube video izgleda kao reklama za Carnival. Čisto sumnjam da radite takav općeniti 'reklamni' DVD.
Valjda snimate baš taj cruise i ljude, zabave i sl. Lakše prodaš nekome DVD ako je on na njemu i/ili detalji vezani za njegov cruise.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Fun Ship DVD koje snimamo za vreme kruza
« Reply #4 on: 25/October/2010 »
Majst0r je u pravu, ides po brodu, posjecujes najvaznije dogadjaje i snimas, ovo sto si ti postavio sa YT je pro reklama za Carnival. Zadnji dan putovanja se tvoj editirani video vrti po svim televizorima na brodu, ljudi ga vide i kupuju ako im se svidja.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pedjamusic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
  • Country: RS
  • Company: CCL
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: ETM
Re: Fun Ship DVD koje snimamo za vreme kruza
« Reply #5 on: 25/October/2010 »
Danke šun. Pretpostavio sam da je promo materijal, ali nikad nisam načisto sa USnA i njihovim ultra-mega-giga-turbo editorijalima.

Inace, danas sam pozvan od strane Tomislava iz EP i rekao mi je da se dobija povisica. Prva tri meseca su 1750$, a ostalih 5 meseci su 2050$. Bejase 1500$ i 1800$. Nice... verovatno zbog onog spominjanog spajanja poslova.
I used to think the worst thing in life was to end up all alone. It's not. The worst thing in life is ending up with people who make you feel all alone.

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Fun Ship DVD koje snimamo za vreme kruza
« Reply #6 on: 27/October/2010 »
joj ovdje kod mene na brodu je taj video tako los, i ja sam nekad snimao video na brodu i bili su puno bolji, ovi uopce ne koriste tripod, nego se sve trese slika, svaka scena sa klima, boze moj :)
i ipak se prodaje....sta ces

Offline pedjamusic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
  • Country: RS
  • Company: CCL
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: ETM
Re: Fun Ship DVD koje snimamo za vreme kruza
« Reply #7 on: 28/October/2010 »
Ja ono malo sto sam radio na TV stanici i sto sam radio u kucnoj radinosti, nisam voleo iz ruke da snimam. Istina, u kucnoj radinosti nisam ni imao tripod, pa mi se ni ne svidjaju snimci -()-
Jednom sam s drugarima snimao pokazne vezbe za treniranje odraza, pa u nedostatku tripoda naslagao sam strunjace :) Ne znam kako to sve izgleda na brodu, ali verujem da ima vremena da se sve to lepo namontira i snime lepi snimci. Bez mrduckanja.

Kako izgleda jedan dan kamermana na brodu? Ili par dana?
I used to think the worst thing in life was to end up all alone. It's not. The worst thing in life is ending up with people who make you feel all alone.

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: Fun Ship DVD koje snimamo za vreme kruza
« Reply #8 on: 28/October/2010 »
Zar je moguće da ne koristite steadicam dok snimate na brodu?
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline pedjamusic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
  • Country: RS
  • Company: CCL
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: ETM
Re: Fun Ship DVD koje snimamo za vreme kruza
« Reply #9 on: 14/January/2011 »
Poz,

internet je tesko s**** na brodu, pa cu sada biti kratak.

Posao je ok, bilo mi je stresno prvih mesec dana, a do sada sam mesec i po na brodu. Brod je ok, destinacije su ok, ali nisu me nesto preterano odusevile. Mada nije ni sezona u Meksiku.
San Diego je prelep grad, pre nekih 10ak dana sam kupio Macbook Pro, nek ide zivot :)

Posao nije tezak, najtezi deo je snaci se gde je sta na brodu, jer se sve radi od danas za juce. Nazovu te npr. u Club Cool gde je krcato hilbilijima punim testesterona i cekaju glupi am.fudbal i onda ti vicu BUUU kad namestas projektor, jer traje duze od 3 minute. U biti su stoka, ali ima ok primeraka.

Na brodu se bolje slazem sa strancima, tj. amerima i kanadjanima. Nasi mi samo govore da malo radim a imam dobru platu. Pa sta sad da radim, necu se izvinjavati, jel? Lepo ima kazem da traze promenu departmenta.

To je u kratkim crtama... detaljnije kad budem u nekom portu...


Poz svima :)
I used to think the worst thing in life was to end up all alone. It's not. The worst thing in life is ending up with people who make you feel all alone.