Author Topic: Molim za par odgovora danas sam se uclanio... tnhx..  (Read 8511 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DEDASMRZ

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Molim za par odgovora danas sam se uclanio... tnhx..
« Reply #15 on: 02/November/2010 »
Probacu ovako, samo da ne spominjem ili da se napravim lud za diplomu, pa ako bas insitiraju... poslusacu savet od dva tri posta ranije... Hvala.. :uzdravlje:
Čovek pokaže pravo lice u tri slučaja: u besu, u bogatstvu i u pijanstvu.

Offline DEDASMRZ

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Molim za par odgovora danas sam se uclanio... tnhx..
« Reply #16 on: 02/November/2010 »
Nije mi jasno kako su u agenciji dosli do pitanja diplome?
Za koju si se poziciju prijavio?
Ja sam se prijavio pre nekih mesec dana u Kouzon, i niko me nista nije pitao za diplomu.
Mogao sam da napisem sta sam hteo. :)

Uostalom, traze ti samo "kopiju" diplome  :rolleyes:
Nisam se prijavio nizasta odredjeno, samo sam se raspitivao sta mi je potrebno za aplikaciju od dokumenta i to.. I rekli su mi izmedju ostalog i fotokopiju diplome. U kouzonu sam ja preko telefona rekao da nemam sredju bla bla, i rekli su mi da bez srednje ne moze, a u SafeCruse moze ali je otezavajuca okolnost i mozda za neke "gluplje" poslove i da se javim posle 25.11 jer sad je apliciranje za mesta u restoranu gde traze iskustvo u radu... Bice kako rece ayrtonsenna i Edmund Blackadder "cunning plan"... Sreca pa se nisam predstavio.... :))))
Čovek pokaže pravo lice u tri slučaja: u besu, u bogatstvu i u pijanstvu.

Offline maca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 50
    • View Profile
Re: Molim za par odgovora danas sam se uclanio... tnhx..
« Reply #17 on: 02/November/2010 »
Nije mi jasno kako su u agenciji dosli do pitanja diplome?
Za koju si se poziciju prijavio?
Ja sam se prijavio pre nekih mesec dana u Kouzon, i niko me nista nije pitao za diplomu.
Mogao sam da napisem sta sam hteo. :)

Uostalom, traze ti samo "kopiju" diplome  :rolleyes:
U Kouzon, Skopje dajes kopiju od diplome

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: Molim za par odgovora danas sam se uclanio... tnhx..
« Reply #18 on: 02/November/2010 »
... Bice kako rece ayrtonsenna i Edmund Blackadder "cunning plan"... Sreca pa se nisam predstavio.... :))))

Pazi samo na detalje kad budeš 'kreativan' kako ne bi završio u novinama.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline DEDASMRZ

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Molim za par odgovora danas sam se uclanio... tnhx..
« Reply #19 on: 03/November/2010 »
hahahahaha au bre kakav si ti lik.... haha :D :D
Čovek pokaže pravo lice u tri slučaja: u besu, u bogatstvu i u pijanstvu.

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Molim za par odgovora danas sam se uclanio... tnhx..
« Reply #20 on: 12/November/2010 »
Hmm... kako sto sam i rekao, niko me nista nije pitao za diplomu, do danas!
Malopre me zove sluzbenica iz Kouzona i pita "zasto jos niste poslali diplomu i employment letter"!? Od kada sam se prijavio, 4-og Okt., do danas niko nije ni pomenuo diplomu!

Znaci definitivno treba, za Kouzon +U+

Offline DEDASMRZ

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Molim za par odgovora danas sam se uclanio... tnhx..
« Reply #21 on: 13/November/2010 »
Hmm... kako sto sam i rekao, niko me nista nije pitao za diplomu, do danas!
Malopre me zove sluzbenica iz Kouzona i pita "zasto jos niste poslali diplomu i employment letter"!? Od kada sam se prijavio, 4-og Okt., do danas niko nije ni pomenuo diplomu!

Znaci definitivno treba, za Kouzon +U+
To mora da je zbog mene :), jer sam ih zvao i smarao da li treba, da li je neophodna, da li moze bez itd., pa mi rekli da zavrsim pa da se javim, imam vremena jos si mlad itd. bla bla bla... ali ja sad imam sve papire  :rolleyes:, pa sam zvao SC u januaru ima intervju za pomocne radnike i konobare, imam i preporuke za konobra pa cu da apliciram za to pa sta mi upadne, sta god samo da upadne, necu da se budim... pocetkom decembra treba da odem do njih pa da se pripremam itd, pa javljam kada sve to krene... pozzzzz
Čovek pokaže pravo lice u tri slučaja: u besu, u bogatstvu i u pijanstvu.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Molim za par odgovora danas sam se uclanio... tnhx..
« Reply #22 on: 13/November/2010 »
Vidis ti si njih zvao i odmah u glavu sa svojim najvecim nedostatkom, a to nije dobra taktika.
Odmah si im dao do znanja koja ti je najveca mana, i oni nista drugo ne vide nego prepreku preko koje ti ne mozes proci.
ok, ti sada ides kod druge agencije, tu te ne znaju.

Evo pojasnjenje.
Ja jako dobro znam da imam povisen tlak ali sam sjeo na avion i odletio u Hoston jer sam dobio poziv za posao.
Cura mi 2x izmjeri tlak, pogleda me i kaze da me ne bi trebala pustiti, ali kad sam vec potegnuo preko Atlantika, ko je ona da mi uskrati mogucnost da zaradim koji dolar.
A da sam odmah po pozivu na posao pitao sta ako imam povisen tlak, rekli bi mi da sjedim doma i lijecim se.  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline DEDASMRZ

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Molim za par odgovora danas sam se uclanio... tnhx..
« Reply #23 on: 13/November/2010 »
Vidis ti si njih zvao i odmah u glavu sa svojim najvecim nedostatkom, a to nije dobra taktika.
Odmah si im dao do znanja koja ti je najveca mana, i oni nista drugo ne vide nego prepreku preko koje ti ne mozes proci.
ok, ti sada ides kod druge agencije, tu te ne znaju.

Evo pojasnjenje.
Ja jako dobro znam da imam povisen tlak ali sam sjeo na avion i odletio u Hoston jer sam dobio poziv za posao.
Cura mi 2x izmjeri tlak, pogleda me i kaze da me ne bi trebala pustiti, ali kad sam vec potegnuo preko Atlantika, ko je ona da mi uskrati mogucnost da zaradim koji dolar.
A da sam odmah po pozivu na posao pitao sta ako imam povisen tlak, rekli bi mi da sjedim doma i lijecim se.  :deda:
U potpunosti se slazem, ali ja se iskusno nisam predstavio... tako da sam ih pozvao sutrdan i naravno previo se da sam neko drugi, jedino sam se odlucio SC jer je u beogradu i jako mi je blizu, a koliko sam skapirao po forumu da nije mnogo bitno koja je agencija u pitanju (naravno mislim izmedju kouzona, SC, SA...) ali videcemo, ako ne prodjem u jednoj, idem u drugu, trecu pa ako treba ponovo jos jedan krug ispocetka ali ne odustajem dok ne odem...
Čovek pokaže pravo lice u tri slučaja: u besu, u bogatstvu i u pijanstvu.

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: Molim za par odgovora danas sam se uclanio... tnhx..
« Reply #24 on: 13/November/2010 »
Svakako bi trebao probati u par drugih agencija i vidjeti kako ide kod njih u smlslu dokumentacije potrebne za apliciranje, naravno ne spominji diplome, škole, etc.

Iako još mi nije jasno zašto traže diplomu, čemu im to služi.
Sad koliko god se pokušavam sjetiti mislim da me nisu pitali diplomu (ono 99 % sam siguran da apsolutno nisu pitali ni koja mi je skolska struka ni dali sam fakultetski obrazovan ili ne, iako je to u opisu uvjeta za poziciju za koju sam aplicirao).
ča je  život vengo fantažija