Author Topic: Zdravstveni pregled u Beogradu - stvar dobre organizacije  (Read 15256 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bokyca

  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Trebalo bi da je ista, ne prave razliku. Bar su tako rekli Kouzon-ci...

Aha...ok, hvala za info, u svakom slucaju prvo da ja prodjem pa cu ostalo lako :))

Offline Foto4U

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Trebalo bi da je ista, ne prave razliku. Bar su tako rekli Kouzon-ci...
Ista je procedura/cena i za strance. Nove su im cene:
MR 9450din,
Batut (vakcina) 1335din,
Al Labo (dodatna testiranja) 1290din.
To su danasnje cene.

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Hm.. Ne mogu da se ne umesam kada je rec o pregledima na medicini rada jer sam prosli mesec zavrsila medical. Cene za moj pregled nisu kao ove sto su neki od vas napisali, ali verovatno cena zavisi od toga za koju kompaniju se radi pregled. Ja sam radila medical za Crystal, za poziciju Trainee Stewardess

Pisala sam o tome veoma detaljno, ali evo da ponovim:
10.063,00 dinara - placeno na salteru MR Novi Beograd (verovatno je za muskarce jeftinije jer nemaju ginekoloski pregled)
3.320,00 dinara - placeno u privatnoj laboratoriji "Konzilijum" u ul. Gandijeva 106v (tu me je uputila doktorka koja mi je overavala medical)
4.357,62 dinara - placena vakcina protiv zute groznice u institutu "Batut".

Ako ima ovde skeptika, nije mi tesko da sutra na poslu skeniram sve racune i da postavim u ovaj post.

I da, uzorak stolice su mi trazili, ali sam rekla doktorki da nisam znala da je to potrebno i za posao sobarice. Overila mi je medical i bez toga jer konta zena da ne mogu bas da im stvorim taj uzorak u trenutku kada mi traze :)


Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: BivÅ¡i IT oficir
Ako se to pozivanje na cene koje su drugi postavili odnosi na ovu temu, pogledaj datum prethodnih postova, to su cene od pre 4 godine.

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
@Princ na belom brodu, ja vise ne znam ni koji je dan!

Izvinjavam se zbog greske, ko zna sta sam ja gledala kada sam odgovorila na tu temu staru 4 godine.
Nece nikome da skodi, valjda  :embarrased: