Author Topic: jel vas odmah bace lavovima?  (Read 5315 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline magicman

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
jel vas odmah bace lavovima?
« on: 05/November/2010 »
nego imam jedno pitanje, izazvano mukom pošto idem za tjedan dana..a tim gore što na forumu nikog iz moje branše nema da mi odgovori...
pa ovako generalno
jel vas odmah bace lavovima kad dođete ili vam daju 2, 3 dana da se uhodate malo posmatrate sa strane...ili vas neko vodi...
ili vas bace lavovima pa pitajte sto uciniti ak lav skoci

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: jel vas odmah bace lavovima?
« Reply #1 on: 05/November/2010 »
nego imam jedno pitanje, izazvano mukom pošto idem za tjedan dana..a tim gore što na forumu nikog iz moje branše nema da mi odgovori...
pa ovako generalno
jel vas odmah bace lavovima kad dođete ili vam daju 2, 3 dana da se uhodate malo posmatrate sa strane...ili vas neko vodi...
ili vas bace lavovima pa pitajte sto uciniti ak lav skoci

Kod mene je ovako: prva 2 tjedna rad pod nadzorom, odnosno, bit ću 'shadow' nekom drugom na mojoj poziciji. Nije baš odmah 'u vatru'.

Ovisi o poziciji. Nauči neke Derren Brown fore tipa NLP pa se možda provučeš cijeli ugovor da ništa ne radiš, a pare na računu. ;)
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: jel vas odmah bace lavovima?
« Reply #2 on: 05/November/2010 »
Na Royalu te odmah hite u vatru pa se snađi druže...u 13h došao na brod u 16h već bio na mjestu i udri...a na Cunardu imaš prvo tjedan-dva academy bez ikakvog posla i onda te polako guraju u vatru...

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: jel vas odmah bace lavovima?
« Reply #3 on: 05/November/2010 »
magicman, ja bih rekao da ce te odmah u vatru, ceka te nekih 100-njak ljudi na premijeri,ja sam dosta pratio hipnoticare, standup komicare i ilizioniste na brodu, show je bio veoma popularan i bar je u to vrijeme (navecer oko 20.00) bio uvijek pun do zadnjeg mjesta.
Ne znam koliko ti je show orjentiran na govornu komunikaciju a koliko na same trikove? Imas li pomagaca?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline magicman

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: jel vas odmah bace lavovima?
« Reply #4 on: 05/November/2010 »
Kod mene je ovako: prva 2 tjedna rad pod nadzorom, odnosno, bit ću 'shadow' nekom drugom na mojoj poziciji. Nije baš odmah 'u vatru'.

Ovisi o poziciji. Nauči neke Derren Brown fore tipa NLP pa se možda provučeš cijeli ugovor da ništa ne radiš, a pare na računu. ;)
Sva sreća, Derren mi je jedan od uzora, i samom mi je primarna grana nlp, mentalizam, i slično..tako da ćemo to naravno upotrije*iti...(eto nisam iskoristio riječ pokušati u rečenici- prejudicira neuspijeh)
nadam se da će tako slično i biti, nekog u sjeni imati bar dan dva ili da ću nekome biti u sjeni, jer koliko god bio dobar i sve to, bit će tu nervoze i sličnih usputnih boljki..
nema pomagača, ali nadajmo se da će se naći neka lijepa  :moli:

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: jel vas odmah bace lavovima?
« Reply #5 on: 05/November/2010 »
na carnivalu magic show i hypnotist funkcioniraju kao fly on acts (dodju u nekoj luci i iskrcaju se u drugoj tijekom istog kruza, nisu stalno na brodu) i s time neces imat veze.
ti ces bit table artist, sta znaci da ces radit primarno u dining roomu di ces izvodit trikove i imat ces show s klincima u camp carnivalu i tinejdzerima u njihovim klubovima, plus jos tu i tamo ponesto.

Offline magicman

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: jel vas odmah bace lavovima?
« Reply #6 on: 06/November/2010 »
na carnivalu magic show i hypnotist funkcioniraju kao fly on acts (dodju u nekoj luci i iskrcaju se u drugoj tijekom istog kruza, nisu stalno na brodu) i s time neces imat veze.
ti ces bit table artist, sta znaci da ces radit primarno u dining roomu di ces izvodit trikove i imat ces show s klincima u camp carnivalu i tinejdzerima u njihovim klubovima, plus jos tu i tamo ponesto.
da tako mi je to objašnjeno, ali znaš li kako postupjau s novopridošlicama...

Offline pomagac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 178
    • View Profile
Re: jel vas odmah bace lavovima?
« Reply #7 on: 08/December/2010 »
Imaces nekog ko ce te voditi i pokazati gde je sta, to ce neko biti od entertainment host ili ass cruise director. Secam se na jednom brodu taj table artist je bio indijac, 3 reci engleskog nije znao, i izvodio je neke trikove sa kartama i maramama, heheh kako je smesan bio. Samo opusteno sve ce da ti pokazu i samo se smej, izvuces koji trik iz rukava, deca ce te obozavati to sigurno :D