Author Topic: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!  (Read 47698 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pedjamusic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
  • Country: RS
  • Company: CCL
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: ETM
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #15 on: 12/November/2010 »
Nasao sam crne patike/cipele u Office Shoes u Knez Mihailovoj, kostaju 6500. U pitanju su Sketchers Work i imaju tag da su "neklizajuce". Jbg, meni je to skupo, ali nigde nisam video slicno. Iovako nemam crne patike, sve su mi bele sportske -()-

EDIT:
evo i slike
I used to think the worst thing in life was to end up all alone. It's not. The worst thing in life is ending up with people who make you feel all alone.

Offline frantix

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
  • xexexexe move you ass bitch
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #16 on: 13/December/2010 »
Veruj  mi nije skupo ,kupi ih i neces zazaliti mnogo se hoda i stoji na nogama na brodu .Nekad na brodu nema odgovarajuci broj pa mora da se ceka da dodu kupi to i suti neces zazaliti
rolliin bro positive

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #17 on: 19/December/2010 »
Ubedljivo najbolje cipele su one koje dobijete na brodu,one sa metalnim vrhom,ko je bio na brodu zna o cemu pricam,dobije se za dzabe,udobne su.Jedina mana je sto noge malo smrde ali uz pogodnu kozmetiku za noge sve se resi!!!pitajte filipince ako nedoijate cipele za dzabe narocito one sto su dishwasheri i za 5 dolara vam nadju koje hocete!!!ja svoje nisam menjao za 5 godina koliko sam na brodu bio!!!

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #18 on: 14/February/2011 »
ja sam mislila da se uniforma (uključujući i cipele) dobije od kompanije (ili kupi od njih, ali u svakom slučaju da ne moram ništa nositi tamo), a i vidjela sam priče veterana i nisam bas sigurna da su nosili cipele..

sta sad da radim?!

Offline malidjecak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #19 on: 14/February/2011 »
Ja bih napomenuo jednu stvar.Safety shoes koje dobijete na brodu ste obavezni nositi,iy nekoliko razloga a najbitniji je i stvarno je bitan-ne klizu se u sta sam se u bezbroj navrata licno uvjerio.vodVoda,ulje,sapunica i jos kojekakvih tekucina se pocesto nadje na podu i ako ste u papucama ili cipelama ciji djon nije dizajniran i otporan na klizanje mozete da se dovedete u ozbiljan problem.postoji bezbroj stvari koje vam se mogu desiti(pad sa ili bez povreda,ostecenje imovine kompanije povreda nekog drugog lica izazvana vasim padom a da ne spominjemo da se pri tom na bilo koji nacin osteti neki mrzovoljni gost)i koje ce se uvijek ali uvijek razbiti o glavu vama i samo vama jer se niste pridrzavali sigurnosnih procedura a jedna od njih se odnosi na nosenje safety shoes.Vrlo jednostavno i bez prastanja ce se sve slomiti preko vasih ledja a u pojedinim od navedenih slucajeva mozete zadobiti ozbiljne povrede i usput izgubiti posao.Nisu bas najudobnije,najljepse ali ce vas sacuvati od nezeljenih situacija

Offline centurioncro

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #20 on: 17/February/2011 »
Ovdje ima dobrih cipela, neke čak i nisu ružne.. a i cijena im je sasvim ok..

http://www.skechers.com/men/styles/work-shoes

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #21 on: 07/March/2011 »
Ja bih napomenuo jednu stvar.Safety shoes koje dobijete na brodu ste obavezni nositi,iy nekoliko razloga a najbitniji je i stvarno je bitan-ne klizu se u sta sam se u bezbroj navrata licno uvjerio.vodVoda,ulje,sapunica i jos kojekakvih tekucina se pocesto nadje na podu i ako ste u papucama ili cipelama ciji djon nije dizajniran i otporan na klizanje mozete da se dovedete u ozbiljan problem.postoji bezbroj stvari koje vam se mogu desiti(pad sa ili bez povreda,ostecenje imovine kompanije povreda nekog drugog lica izazvana vasim padom a da ne spominjemo da se pri tom na bilo koji nacin osteti neki mrzovoljni gost)i koje ce se uvijek ali uvijek razbiti o glavu vama i samo vama jer se niste pridrzavali sigurnosnih procedura a jedna od njih se odnosi na nosenje safety shoes.Vrlo jednostavno i bez prastanja ce se sve slomiti preko vasih ledja a u pojedinim od navedenih slucajeva mozete zadobiti ozbiljne povrede i usput izgubiti posao.Nisu bas najudobnije,najljepse ali ce vas sacuvati od nezeljenih situacija

to sam i ja rekao safety shoes su najbolje,jeste da noge smrde ali uz potrebnu higijenu za noge sve se resi,ja sam samo te nosio koje god druge da sam probao trajale su 3 meseca minimum i raspale se!!

Offline Homer J. Simpson

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #22 on: 08/March/2011 »
Jel moze neko da okaci sliku tih safety shoes koje se dobijaju na brodu ?
Nisam na forumu nasao sliku,mozda je i postavljena,al je nisam video...
Ma radicu sta god hocu,ko ce da mi zabrani
Napicu se i pevacu na sopstvenoj sahrani...

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #23 on: 08/March/2011 »
http://wb4.itrademarket.com/pdimage/12/1541812_safety-shoes.jpg

slicne su ovim samo nije ova marka i na prstima imas metalnu oblog da ti cuva prste

peanutz

  • Guest
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #24 on: 08/March/2011 »
http://wb4.itrademarket.com/pdimage/12/1541812_safety-shoes.jpg

slicne su ovim samo nije ova marka i na prstima imas metalnu oblog da ti cuva prste
Ah ne, ove mi izgledaju jedno 4802 puta bolje od onih koje sam ja rolao na Carnivalu. Ovo je marka za ono cudo sa Carnivala!

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #25 on: 09/March/2011 »
Ah ne, ove mi izgledaju jedno 4802 puta bolje od onih koje sam ja rolao na Carnivalu. Ovo je marka za ono cudo sa Carnivala!

Rekoh slicne su ovima samo nije ova marka,veruj mi bolje od safety shoes-a neces naci,ja sam isto tako mislio brendirane malo skuplje a bolje.Dzaba brate posle tri meseca raspale se skroz pogotovu ako si radis kao konobar kao sto sam ja pa si ceo da u njima!!!

Offline share

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #26 on: 28/March/2011 »
Ahhh imao sam ja slicne ovakve. Izdrzljive su, ne klizaju ali su zato preteske, bruh dobijes posle nekog vremena  :haha:. Nasao sam u officu 4-5 vrsta, sve su veoma slicne ali su zato mnogo udobnije nego ove. Jedino im je cena 7500 i vise  ???

Offline Alisss

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #27 on: 20/June/2011 »
A da li je i za zene ista obuca?

Offline parabola

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #28 on: 20/June/2011 »
A da li je i za zene ista obuca?
Iskreno se nadam da nisu  :hehe:

Zasto ne uvedu Converse ili Ecco za work shoes  :deda:

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #29 on: 21/June/2011 »
prije svega, starke nisu bas slip resistant, testirano na vlastitoj guzici  :haha: (mi smo ih kao youth staff mogli nositi, sve dok su bijele).