Author Topic: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!  (Read 47699 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tijena_yu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #60 on: 02/March/2013 »
joj i ja sam se ubila trazeci cipele i patike po Beogradu...nigde nnista normalno... meni su na treningu rekli da ponesem od kuce bele tennis shoes i crne cipele...samo me zanima zasto kad moramo nositi te safety da bi u slucaju povrede dobili odstetu...

ja sam bar steward....i zensko... jesu  li to ove cipele koje zene nose na brodu? http://www.skechers.com/style/76507/work-caviar-ease-ii-sr/blk ili su neke druge? i gde da nadjem te bele tennis...?

ajmo zene..ovde sve samo muskraci polemisu :P

Offline milicar

  • Registered
  • *
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #61 on: 02/March/2013 »
Pa tako pise ...ja sam zato postavila link...:) a  imaju i ulozak :)

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #62 on: 02/March/2013 »
a mogu misliti, bit će da su te šuze gadne ko gabor :D jel ima netko sliku tih njihovih cipela? da li su cipke od kompanije za sve pozicije univerzalne, iste?

racunaj da je ovako nesto u pitanju i zamisli kako to izgleda na devojkama uz suknju i kosulju.

No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline milicar

  • Registered
  • *
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #63 on: 03/March/2013 »
 :rofl:

Offline Maro dcl

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #64 on: 03/March/2013 »
Neznam za ostale kompanije ali nama na disneyu je sve osigurano od cipela pa do uniforme.Imas laundry gdje svaki dan odbacujes robu koju si nosio taj dan i uzimas novu ili jednostavno stavis ticket i poberes uniformu za cijeli tjedan.

Offline Beks89

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 173
    • View Profile
Re: Dobre (slip resistant) cipele za rad!!
« Reply #65 on: 13/March/2013 »
joj i ja sam se ubila trazeci cipele i patike po Beogradu...nigde nnista normalno... meni su na treningu rekli da ponesem od kuce bele tennis shoes i crne cipele...samo me zanima zasto kad moramo nositi te safety da bi u slucaju povrede dobili odstetu...

ja sam bar steward....i zensko... jesu  li to ove cipele koje zene nose na brodu? http://www.skechers.com/style/76507/work-caviar-ease-ii-sr/blk ili su neke druge? i gde da nadjem te bele tennis...?

ajmo zene..ovde sve samo muskraci polemisu :P

Sto se belih tennis shoes tice, trebaju vam najobicnije bele patike, STO UDOBNIJE, ja licno imam reebok classic princess tj ove http://www.ruvilla.com/main/wp-content/uploads/womens-reebok-classics-white-white.jpg .

A sto se tice crnih radnih cipela, nikada nisam, niti cu koristiti kompanijske safety shoes, iz razloga sto ne zelim da imam zuljeve, kurje oci i ispucale pete od smrdljivih i neudobnih cipela koje su teske koliko i mali teg za trening. Tako da, devojke, kupite sebi crnu klasicnu, udobnu i po mogucstvu koznu cipelu. Prihvataju se i baletanke. Ja sam ceo prvi ugovor nosila baletanke. Na drugi ugovor sam ipak odnela skroz zatvorene kozne cipele koje se pertlaju, a onda sam na Havajma, po preporuci koleginice koja ih nosi vec godinama, kupila Crocs, znate, one gumenjare, medjutim, mogu vam reci da su jakooooo udobne, i da ne klizaju, a izgledaju ovako http://3.bp.blogspot.com/_8O1Wxr1caFU/TDyM2OlE2OI/AAAAAAAAAmw/0eIzNNadNf0/s1600/Crocs_Alice_Shoes_Peacock_Black.jpg  Takodje, vase cipele, koje nisu slip resistant mozete odneti kod obucara da vam postavi neki neklizajuci materijal.
I da, na kraju savet, kupite sve pola broja vece, ovde ce vam se to ciniti nebulozno, ali verujte da su posle 10 i vise sati stajanja, vase noge jakoooo otecene.
Snovi nikada ne umiru. Umiru samo sanjari.