Author Topic: princess_sailor, Princess Cruises, Utility Cleaner  (Read 9653 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline princess_sailor

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
cao drustvo. ne znam da li ja spadam u veterane ili ne jer jos nisam zavrsio ugovor. ali podelicu svoja iskustva sa vama vrlo rado. evo me u akapulku pa moram ovako upitnik da popunim. nemam word ovde.


Korisničko ime: princess_sailor
Država: Srbija
Spol: muski
Kompanija: Princess Cruise
Pozicija: Utility Cleaner



•Kako ste čuli o poslu na kruzerima? - NA FACEBOOKU
•Što vas je privuklo da aplicirate za posao na kruzerima? - MISLIO SAM DA MALO OBIDJEM SVET I ZARADIM MALO PARA
•Preko koje ste se agencije za rad na kruzerima prijavili i zašto baš preko nje? - SAFE CRUISE A ZASTO POJMA NEMAM. KOUZON MI JE BIO BLIZI
•Za koju ste se kompaniju i poziciju prijavili i zašto? - PRINCESS CUISE UTILITY CLEANER. JER NISAM IMAO ISKUSTVA ZA DRUGO A I NE STOJIM BAS SJAJNO SA ENGLESKIM
•Koliko je trajao interview i kada ste saznali da ste prošli? VRLO KRATKO I ODMAH MI JE SORBI REKAO
•Koliko su bili vaši troškovi odlaska na brod? - OKO 1000 EUR
•Kako ste se spremili na put u nepoznato, što ste odlučili nositi sa sobom? SKORO NISTA OSIM PARA. KOJE MI I NISU NESTO MNOGO TREBALE ALI ZA SVAKI SLUCAJ.
•Opišite kako ste se osjećali prvih nekoliko dana na brodu - IZGUBLJENO TOTALNO. NISAM MOGAO NISTA DA NADJEM
•Koliko vam je kompanija pomogla osjećati se dobrodošlim na vaše radno mjesto? - PA STA ZNAM. NE NESTO PUNO. ALI S OBZIROM DA NAS IMA OKO 1000 DOVOLJNO SU MI PAZNJE POSVETILI
•Da li vam je, po dolasku, netko neposredno pomogao uputiti vas u posao? - INDIJCI. ONI SU MI SUPER. DODUSE SVI SU MI POMOGLI.
•Kako ste se nosili sa ograničenošću životnog prostora na brodu?- NIKAKO. UZASAVA ME
•Jeste li bili zadovoljni zaradom? - PA ONAKO. MOZE I BOLJE
•Postoji li mogućnost napredovanja tj. promocije na poslu? - TESKO SADA. MOZE ALI POSLE NEKOLIKO UGOVORA
•Kako vam se svidio društveni život na brodu? - NE SVIDJA MI SE UOPSTE
•Opišite tip ljudi koji su sa vama radili na brodu. - INDIJCI I FILIPINCI. DOBRI SU ALI NE DOVOLJNO DOBRI
•Kako biste opisali putnike? -  - DEBELI I STARI PROZDIRACI SVEGA NA STA NAIDJU.
•Jeste li imali vremena posjetiti destinacije koje je brod posjećivao? - NE DOVOLJNO. SAMO 3 SATA I TO JE TO. A CESTO I NE MOZES DA IZADJES.
•Jeste li imali neko omiljeno mjesto za izlazak? KARTAGENA. IMA DOBRE ZENSKE... HEHE SALIM SE NISTA POSEBNO POSLE NEKOLIKO PUTA. ALI PRVI PUT JE UVEK SUPER.
•Opišite dobre strane rada na kruzerima. -  PA ETO MOZES DA UPOZNAS NEKE LIKOVE, MOZES DA SE SUNCAS KADA JE KUCI SNEG. I TO JE TO. NEMA DOBRIH VISE
•Opišite loše strane posla na kruzerima. - TOTALNO NEZDRAV NACIN ZIVOTA. ZIVIS U METALNOJ KOCKI. NE VIDIS BEO DA. jedes odvratnu hranu i tako.
•Biste li zainteresiranima preporučili posao na kruzerima i zašto? - NARAVNO DA BIH. SVE TREBA PROBATI U ZIVOTU
•Koji savjet biste dali ljudima koji namjeravaju aplicirati za posao na kruzerima? - NE SLUSAJTE MNOGO STA VAM PRICAJU U AGENCIJI. NIJE SVE TAKO SJAJNO KAO STO PRICAJU. PRIPREMITE SE ZA NAJGORE DA BI VAM  BILO KOLIKO TOLIKO DOBRO OVDE
•Želite li dodati nešto što smatrate važnim? - PAMET U GLAVU I d*** UZ ZID

Offline Nemanja23

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: princess_sailor, Princess Cruises, Utility Cleaner
« Reply #1 on: 15/September/2011 »
Prijatelju,nzm ja sta si ti ocekivao,pa utility cleaner je najniza pozicija...i ja sam aplicirao za nju....ima da se slomim od rada.....  ali meni je to ok.....izdrzacu sve sto treba da bih uspeo u zivotu,krecem od dna....pa da vidimo koliko mogu da uspem

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Re: princess_sailor, Princess Cruises, Utility Cleaner
« Reply #2 on: 15/September/2011 »
A jbga... :P
Ako si ocekivao da ides krstariti onda si se sigurno za*****ao!  :sprda:
What goes around comes around

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: princess_sailor, Princess Cruises, Utility Cleaner
« Reply #3 on: 16/September/2011 »
Znam da je utility pozicija teska ali brate kako je sailor napisao,ja pomislio bolje je na golom otoku  :pad:

Nekako pesimisticno mi zvuci  :pad:

\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline Nemanja23

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: princess_sailor, Princess Cruises, Utility Cleaner
« Reply #4 on: 17/September/2011 »
Znam da je utility pozicija teska ali brate kako je sailor napisao,ja pomislio bolje je na golom otoku  :pad:

Nekako pesimisticno mi zvuci  :pad:




Ma brate,to je najniza pozicija,znaci ima da se lomi kicma....ja ne ocekujem da idem na brod i da se za*ebavam,ako uspem da vidim nesto,uspem....ako ne jbg sta cu....ovaj kao da se prijavio kao turista,i bas je pesimistican :D

Offline Borisha

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: princess_sailor, Princess Cruises, Utility Cleaner
« Reply #5 on: 20/February/2013 »

Ma brate,to je najniza pozicija,znaci ima da se lomi kicma....ja ne ocekujem da idem na brod i da se za*ebavam,ako uspem da vidim nesto,uspem....ako ne jbg sta cu....ovaj kao da se prijavio kao turista,i bas je pesimistican :D

E otprilike i ja na to sve tako gledam,radio sam ovde(u Srbiji) pre pocetka fakulteta na gradjevini,ustanes u 5 da bi stigao u 8,radis do 5-6(po potrebi) za 10e dnevno,dodjes kuci u 9 i tako 3 meseca.........i na kraju mi lik ne plati 10 dana....tako da,ovaj posao,iako se nadam boljem,nije nista tezi od toga sto sam radio,cak sta vise je laksi :D

proteklih dana svrljam po forumu,nasao sam sve odgovore koje sam trazio,poslao CV,pa ako samo dobijem opciju da budem Utility cleaner,nadam se da ce proci sto bolje .... i da cu bar eto,sa nemanjom da ribam palubu ^_^

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: princess_sailor, Princess Cruises, Utility Cleaner
« Reply #6 on: 20/February/2013 »
E otprilike i ja na to sve tako gledam,radio sam ovde(u Srbiji) pre pocetka fakulteta na gradjevini,ustanes u 5 da bi stigao u 8,radis do 5-6(po potrebi) za 10e dnevno,dodjes kuci u 9 i tako 3 meseca.........i na kraju mi lik ne plati 10 dana....tako da,ovaj posao,iako se nadam boljem,nije nista tezi od toga sto sam radio,cak sta vise je laksi :D

proteklih dana svrljam po forumu,nasao sam sve odgovore koje sam trazio,poslao CV,pa ako samo dobijem opciju da budem Utility cleaner,nadam se da ce proci sto bolje .... i da cu bar eto,sa nemanjom da ribam palubu ^_^

imas skromne zelje, realan si i zelim ti da uspijes  :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline zoombaby

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: princess_sailor, Princess Cruises, Utility Cleaner
« Reply #7 on: 20/February/2013 »
Meni se nekako cini da ljudi koji se pripreme ovdje na forumu ocekuju mnogo realniju situaciju na brodu nego "ostali", i generalno su optimisticniji! Ali opet, odes na brod radis na niskoj poziciji ne znas dobro da pricas engleski, naravno da ce sve da ti se cini lose, tako i drustveni zivot na brodu!
"those who mind doesn't matter"

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Re: princess_sailor, Princess Cruises, Utility Cleaner
« Reply #8 on: 23/January/2014 »
Ne treba napadati čovjeka ako se požalio, svaka mu čast što je odlučio krenuti makar i na najnižu poziciju umjesto sjedenja doma i što nije odustao.  =""

"It always seems impossible until it's done"

Offline Penelopi2006

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: princess_sailor, Princess Cruises, Utility Cleaner
« Reply #9 on: 26/January/2014 »
Slucajno nadjoh post i smejem se, bolje receno vristim i ne mogu da se obuzdam! :) Nije da se pravim pametna, jeste da je decko totalno u pravu, ali mislim da se momak nije apsolutno informisao prvo o poziciji na kojoj ce raditi a onda o zivotu na brodu. To nije skolska ekskurzija i debeleo se 'placa' svrckanje po svetu.. Nije brod za svakoga...