Author Topic: hey, rekli su mi da do?em po?etkom 11.  (Read 1700 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marek22

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
hey, rekli su mi da do?em po?etkom 11.
« on: 10/November/2010 »
bio sam u agenciji uspinjača početkom 9 mjeseca i rekli su mi da dođem početkom 11.
Prije nego šta sam drugi put dolazio čuo sam se sa gos.Andrejom preko maila i reko mi je da donesem sliku,kopiju,putovnice,kopiju osobne,CV, potvrdu o nekaznjavanju,140 kn za test.
To sam sve donio i riješio test 73% ,te ispunio nakon toga formular!
Nakon sta sam ispunio formular rekli su mi da cu raditi na brodu Carnival i da cu raditi kao assistant waiter.
Nakon toga su mi rekli da ce biti intervju negdje u 2.mj.sljedeće godine.
E sad ja neznam kakve su procedure dalje i dal je to sigurno kao šta su mi rekli u agenciji za 2.mj.intervju.?
Mene bi zanimalo koliko se tih intervjua prolazi,da li je tesko proc?(jer postavljaju teška pitanja?,koliko traje intervju prosječno po osobi?)I recimo ako dodem na taj intervju i prođem koliki su mi otprilike troškovi na lječnički,viza,avionska karta i kada se to sve plaća ?i da li se šta plaća agenciji (nakon šta te zaposli)
Znam da su malo bez reda pitanja ,ali puno hvala na odovorima.

Offline Dario Zg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: hey
« Reply #1 on: 10/November/2010 »
ista stvar samo što smo mi to prolazili nedavno...ako ti je tako rekao -ne brini,zvat će te prije nego što bude interw.

pripremi sei do onda 1100-1500eur...ovisi što češ sve morat plaćat kupovat,otkud putuješ itd...

za toče troškove pogledaj po forumu i znat češ točno,za pitanja koja ti postavljaju također...

evo mi prošli u 9.mj iterw. i svi idemo u 11. ili 12. mj
Očekivati od svijeta pošten odnos prema tebi jer si pošten, jest kao očekivati kako te bik neće napasti jer si vegetarijanac

Offline marvell

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: hey, rekli su mi da do?em po?etkom 11.
« Reply #2 on: 11/November/2010 »
Pa velika vecina nas u svakom slucaju   :D
Izmedju ostalog preporucam da pokazes zelju za odlaskom na brod i pokusas da se cim prije ubacis jer ako ces samo cekati pozive mozda ces se nacekat