Author Topic: C1/D viza u Zagrebu - komentari  (Read 19072 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline centurioncro

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: C1/D viza u Zagrebu - komentari
« Reply #30 on: 08/April/2011 »
Naravno, zakazao termin za 19.4. i kad mi se otvorila stranica sa Confirmation id zagasi mi se laptop zbog fucking baterije. I sve nestalo.. Samo znam da je 19.04 u 9:15.. Kako mogu saznat taj id ako budem morao kojim slučajem promjeniti termin jer bez njega ništa ne mogu? I dali je bitno imati na papiru taj appointment form kad dođeš gore?

Offline Ceranac

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: C1/D viza u Zagrebu - komentari
« Reply #31 on: 08/April/2011 »
Naravno, zakazao termin za 19.4. i kad mi se otvorila stranica sa Confirmation id zagasi mi se laptop zbog fucking baterije. I sve nestalo.. Samo znam da je 19.04 u 9:15.. Kako mogu saznat taj id ako budem morao kojim slučajem promjeniti termin jer bez njega ništa ne mogu? I dali je bitno imati na papiru taj appointment form kad dođeš gore?
Ovako, ja sam prije 2 tjedna isto to radio, ali ja sam svoj confirmation ID zapisao jer sam davno imao slican problem i nisam znao taj ID pa sam morao zakazivati novi termin, dobro pa nista nije bilo hitno u to vrijeme.. Ugl, ako ga sad nemas, mislim da ga vise ne mozes vidjeti, ali ako ti nije hitan termin, bez problema zakazes novi, no tek kad prođe 19..
Ja sam sebi isprintao i tu stranicu, uz onu confirmation page gdje pise "ovo nije viza", i vratili su mi taj papir sa confirmation ID, samo su uzeli  stranicu sa barcodom i sve ostalo sto je navedeno da treba, putovnica, matrikula, slike...
Nekada su žene trčale za mnom, a onda sam jednog dana prestao krasti torbice.

Offline centurioncro

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: C1/D viza u Zagrebu - komentari
« Reply #32 on: 11/April/2011 »
Ovako, ja sam prije 2 tjedna isto to radio, ali ja sam svoj confirmation ID zapisao jer sam davno imao slican problem i nisam znao taj ID pa sam morao zakazivati novi termin, dobro pa nista nije bilo hitno u to vrijeme.. Ugl, ako ga sad nemas, mislim da ga vise ne mozes vidjeti, ali ako ti nije hitan termin, bez problema zakazes novi, no tek kad prođe 19..
Ja sam sebi isprintao i tu stranicu, uz onu confirmation page gdje pise "ovo nije viza", i vratili su mi taj papir sa confirmation ID, samo su uzeli  stranicu sa barcodom i sve ostalo sto je navedeno da treba, putovnica, matrikula, slike...
Poslao sam mail u ambasadu i teta mi odgovorila nakon par min i poslala onaj kod.. uh :) već me panika uhvatila :)

Offline mixy

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: C1/D viza u Zagrebu - komentari
« Reply #33 on: 03/October/2011 »
Pomoć!!! U petak mi je D1 tečaj u Zg, pa me zanima samo, tj.potvrda, da na termin za vizu koji dogovorim moram nositi matrikulu? Pošto je još nemam.. Jer sam mislio sve u tih para dana obaviti, od lječničkog, D1 tečaja i vize..
I da, koliko moram otprilike čekati na termin a vizu u ambasadi?
Mislio sam ovih dana ranije doći u Zg oa obaviti lječnički i predat papire za vizu, ali koliko čitam vidim da moram ugovoriti ranije termin u ambasadi i moram ponijeti matrikulu..
Znači ništa od vađenja vize prije matrikule ako se ne varam..Molim potvrdu da je tako, jer mi ovi iz agencije ništa ne javljaju -.-
Ne sanjaj svoj život, živi svoj san..

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Re: C1/D viza u Zagrebu - komentari
« Reply #34 on: 05/October/2011 »
Ja sam ti u ponedjeljak bio u ambasadi i ponio sam: 2 slike 5x5cm, uplatnicu od 784kn u Zabi, potvrdu s barcodom da sam ispunio aplikaciju na netu, potvrdu termina u ambasadi i LOE. LOE ti je najvažniji jer na temelju toga izdaju vizu. Viza je bila gotova jučer (utorak), a došla je CityEX-om danas.


Nažalost dobio sam opet na 1 godinu. Razlog, nisam bio u SAD-u pa mi ne mogu dati na više godina. :(

Offline mixy

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: C1/D viza u Zagrebu - komentari
« Reply #35 on: 05/October/2011 »
Dobro je, nek si je ti dobio. Valjda ću je i ja vaditi sljedeći tjedan..
Ne sanjaj svoj život, živi svoj san..

Offline mixy

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: C1/D viza u Zagrebu - komentari
« Reply #36 on: 15/October/2011 »
Dobih i ja vizu na godinu dana  :yeah:
Ne sanjaj svoj život, živi svoj san..

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: C1/D viza u Zagrebu - komentari
« Reply #37 on: 15/October/2011 »
Dobih i ja vizu na godinu dana  :yeah:

kad dobiješ na 5g javi se  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mixy

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: C1/D viza u Zagrebu - komentari
« Reply #38 on: 15/October/2011 »
kad dobiješ na 5g javi se  +U+

Ma nek sam ja nju dobio Šefe, pa makar i na godinu dana!  ;D

Još malo i odoh ja  :plovim:  :-))))'
Ne sanjaj svoj život, živi svoj san..