Author Topic: Nightwatch  (Read 2545 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Nightwatch
« on: 15/November/2010 »

Možda jedino da nam kažeš nešto više u vezi sa pozicijom Nightwatch, jer je malo rečeno konkretno o toj poziciji na riječnom brodu..ne znam, recimo obaveze na toj poziciji, plata, radno vrijeme, naravno ukoliko znaš nešto o tome, jer je to drugi department, a meni je Damir predložio tu poziciju, jer mi je rekao da Uniworld za narednu sezonu prima samo žene za poziciju Cabin stew!?

Interesuje me još o kontaktiranju kompanije direktno putem mail-a u njihov HR odjel, da li ti je poznato da se neko od tvojih kolega na taj način zaposlio?

Hvala još jednom!

Offline sabina

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Nightwatch
« Reply #1 on: 16/November/2010 »
Lijepi pozdrav,

ne gnjaviš me, drago mi je ako  kome mogu pomoći. Za poziciju noćnog čuvara znam nešto, ali ne mnogo, znam da je radno vrijeme od 21 h do 7h ujutro, znam da to baš i nije lako, jer svaki dan radiš po noći, ne možeš izaći van.
Na mom brodu noćnim čuvarima nije bilo lako, imali su puno posla, ali ovo što ti napišem su priče koje sam čula, pouzdano znam jednog prijatelja koji je to radio, pa ti sada pišem njegove dojmove, on je bio relief.
Naš purser je bio jako nadobudan i stvarno mnogo posla zadavao noćnima., ugl. inventure, usisavanja bara, brisanje prašine, pripremanje slušne opreme za goste, sigurnosne provjere svako ne znam točno koliko vremena, printanja programa, pečenje peciva za doručak ipripremanje ranog doručka u baru... nisu to teški poslovi, ali znam da nemaš vremena cijelu noć, dosta si zaposlen. Plaća je oko 900 eura, ali nisam 100% + tip.

Što se tiče drugog pitanja, nisam znala da se može i na taj način prijaviti i ne znam nikoga tko se prijavio na taj način, možda i znam ali nisam pitala. Preko agencije je, što ja mislim, njima sigurnije, jer oni već u startu naprave neku eliminaciju kandidata i izbor, pošto su oboje radili za tu kompaniju i u kontaktu su stalno s kompanijom, znaju koje pozicije se traže i kakvi kandidati.

Ako te još što zanima, pitaj,

Pozz, Sabina

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: Nightwatch
« Reply #2 on: 16/November/2010 »
Hvala ti Sabina na svim informacijama..to je sve otprilike što me interesuje kada je u pitanju tema "Night Watch"!
Hvala šefe na premještanju teme i ja se izvinjavam što to nisam sam uradio!  b00/