Author Topic: Antibiotici  (Read 2706 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dario Zg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Antibiotici
« on: 16/November/2010 »


Po Vašim pričama shvatio sam da normalno imamo zdrastveno osiguranje na brodu tj doktora i sve to...ali sam načuo da ukoliko se razboliš i potrbni su ti antibiotici ( Klavocini i ostale divovske tablete ) da se taj antibiotik plaća ko suho zlato...pa su mi dali savijet da mi moj lječnik napiše recep za te neke osnovne antibiotike te da ih podignem ovdje i  ponesem sa sobom ukoliko će bit potrebe,tj lječnik na brodu mi ih pripiše...da ih nemoram plačat tamo... b00/
Očekivati od svijeta pošten odnos prema tebi jer si pošten, jest kao očekivati kako te bik neće napasti jer si vegetarijanac

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Antibiotici
« Reply #1 on: 16/November/2010 »
Mislim da nema potrebe da se opskrbljujes antibioticima samo zato jer mislis da ce ti trebati.
Jake painkillere mozes kupiti u svakoj americkoj luci, a ako se teze razbolis, tu je brodski lijecnik.
Jeste da teske ruke prepisuju i odobravaju antibiotike, ali ne znam gdje si cuo da se to placa? Ne placas lijekove na brodu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dario Zg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Antibiotici
« Reply #2 on: 16/November/2010 »
to su mi neki ljudi ovdje u HR  rekli...tj kao da se u USA plaćaju antibiotici a onda pretpostavljaju da je i na brodu isto tako...
ok,onda mislim da će kutijica nečega protiv bolova biti dosta ;)
Očekivati od svijeta pošten odnos prema tebi jer si pošten, jest kao očekivati kako te bik neće napasti jer si vegetarijanac

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Antibiotici
« Reply #3 on: 16/November/2010 »
Meni je najvise problema stvarala prehlada, zbog cestog prelaska iz toplog (izvan broda) u hladno (a/c).
Korisnim se pokazao sumamed, andol, propolis (kupis na pijaci kod prodavaca meda), plivadon
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)