Author Topic: Kompanija Riveradvice! [January 01, 2014 River Advice named FleetPro]  (Read 25195 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sux

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Kompanija Riveradvice!
« Reply #30 on: 16/January/2014 »
mail su poslali hotmanu koji mi ga je isprinto,al mislim da ga imam negdje u pisanom obliku...ja vise mislim da je to zato sto je isto tako pisalo u mailu da ja nisam obavezan njima nista platit za njihove usluge vezane uz riveradvice,pa onda je to ona logika nema para nema ni muzike  ;)

Offline Branimir87

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Ja sam direktno kod njih aplicirao pa sta bude :)

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Cabbin Stuart... zvuči mi kao osoba a ne zanimanje... :D

"It always seems impossible until it's done"

Offline Branimir87

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Cabbin Stuart... zvuči mi kao osoba a ne zanimanje... :D

Kao Little :)

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Neko sa nekim novijim iskustvima za ovu kompaniju? Kakvi su ti Avalon brodovi,kako je raditi u restoranu?Interesuje me sve jer mislim da predjem sa okeanskog na recni....hvala vam :)

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
sistem rada na svim rijecnim kompanijama je manje vise isti..razlikuje se u nijansama..sve ti se svodi na pare koliko zaradujes na kojoj kompaniji odnosno kolika ti je placa..i tip je manje vise svugdje isti (ako je brod s amerima naravno) Ako odes na avalon neces pogrijesiti iako imaju ciparski ugovor ako se ne varam...ali frend mi je tamo i govori da je zadovoljan..a radio je i u uniworldu i vikingu tako da zna o cmu prica:)
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Super,to mi je drago cuti...ako ima jos neko nesto da doda ....:)

Offline arija7

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Evo od mene iz iskustva:brodovi izgledaju vrlo dobro, ali rad za Fleet pro se ne moze usporedjivati s uniworldom uopće ,a mislim ni vikingom.
Zavisi na koju poziciju planiraš, ali odnos prema crewu je katastrofa i vjeruj daaaaaleko su oni po pitanju sistema ,a i love iza uniworlda.
Blago frendu ako je on tamo sretan i zadovoljan,malo ih je naših tamo takvih  no;;;





Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Blago frendu ako je on tamo sretan i zadovoljan,malo ih je naših tamo takvih  no;;;

Slažem se u potpunosti: bio, vidio,pobjegao :wave:

Plaće su ok,meni je ovaj dio koji ide na račun slijegao uvijek prvog u mjesecu, i to je skoro pa jedino pozitivno što mogu reć o Fleetpro.

Ja sam bio jednini "naš" od konobara (2014.) , sami rumunji i madari.  :nono:

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
A sta je to negativno da ne zelis vise da se vratis? Planirao sam da konkurisem kod njih posto govorim nemacki, pa da znam unapred sta me ceka.

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
A sta je to negativno da ne zelis vise da se vratis? Planirao sam da konkurisem kod njih posto govorim nemacki, pa da znam unapred sta me ceka.

To što govoriš njemački je jedan veliki plus za tebe, i baš zato mislim da ti je bolje da apliciraš za Viking ili Uniworld, ipak su švicarski ugovori puno bolji od ciparskih.  Kao konobar nemoj ovdje ako ne moraš, jednostavno tu rade samo rumunji i madari, tu i tamo koji "naš".
Meni je šef, koji je inače bio "naš", tijekom našeg prvog susreta i upoznavanja prvo rekao ovo: Auuu, otkud tebe ovdje? Zar nisi mogao kući naći neki posao? Na prvu mi nije bilo jasno, ali kasnije sam shvatio što je htio reć.

A kao konobar radiš kao konj (to svi znamo), ali ti sam medu svim tim rumunjima, jednostavno te pojedu. Nemaš nikoga da mu 100% vjeruješ, uvijek čekaš koji je sljedeći "kolega" koji će ti zabiti nož u leda, a u takvim uvjetima je jako teško radit.I što je najgore nitko im ništa ne može, to su klanovi, ne može ti nitko ništa pomoć ,već snalazi se druže .

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Ma ja sam hteo za cabin stewarda ili laundry, tu imam iskustva. U principu, hteo sam da prikupim jos malo iskustva pa da pokusam na ove dve najjace kompanije. Gledam nekako da izbegnem ove agencije i njihove provizije.
Nego da li je moguce da cela posada na jednom brodu govori nemacki, malo mi to tesko da poverujem. I kakve su plate i koliki je godisnji?

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Druže za plate cabin stewarda ili laundry ti ne mogu pomoć jer ih stvarno ne znam, pretpostavljam da su u rangu sa prosjekom sa drugim kompanijama.  Na mom brodu svi  cabin stewardi i laundry su bili Indonežani.

Ne bih te želio obeshrabriti, moj ti je savjet da ideš čim prije!

Godišnji je u ugovoru 24 dana po kalendarskoj godini-

Ja sam bio na brodu sa amerima, to za njemacki jezik neznam . E sad, moja je plata u ugovoru bila 800 eura + tips, a ako govorim njemacki i gosti su nijemci, onda je bila + 300 eura. Sad to je za konobara, vjerujem da laundry nema taj dodatak, ali cabin steward bi mogao imati,trebao bi to provjeriti.