Author Topic: Povišen albumin?  (Read 3567 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hec

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Povišen albumin?
« on: 17/November/2010 »
pozdrav svima, vec neko vrijeme sam član foruma i zahvalan sam vam na njemu jer mi je uvelike olakšao mnoge stvari oko priprema za odlazak na brod  

moja priča ide nekako ovako

prošao sam uspiješno interviju za fotografa, prošao sam trening, izvadio sam pomorsku knjižicu, obavio sam lječnički, danas dobio vizu, ali isto tako sam danas dobio mail da se moram javit dr. radi povišenog albumina??, trebao sam putovati sutra za Malagu na Adventure of the seas no to su mi danas odgodili zbog albumina, pa me zanima da li je netko imao takav slučaj??
uglavnom sutra će mi se javit dr. da mi kaže što sad dalje...

puno hvala svim forumašima sa svojim iskustvima(+,-) jer je ovo sigurno jedan od boljih načina kako doznati sve što te zanima a ujedno podjeliti svoja iskustav i doživljaje s drugima

toliko za prvi puta od mene, pa javim što je i kako prošlo

mirno more svima  :)

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Povišen albumin?
« Reply #1 on: 17/November/2010 »
High Albumin Levels

Increased albumin levels for considerable period of time is also not something that can be taken lightly. It is observed that elevated albumin levels are seen in patients suffering from respiratory disorders like tuberculosis. A dehydrated body or too much alcohol consumption on a regular basis, are some of the other factors that can cause high albumin levels. Leukemia, better known as cancer of the blood can also bring disturbances in normal albumin levels.

http://www.buzzle.com/articles/normal-albumin-levels.html

Offline slobabob

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Povišen albumin?
« Reply #2 on: 18/November/2010 »
Nemoj piti gazirana pica i junk food i bices ok. Pij vise vode i poradi na umerenoj fizickoj aktivnosti. Uzimaj rehidratirajuca pica.

Offline Hec

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Povišen albumin?
« Reply #3 on: 19/November/2010 »
evo ljudi da javim da sam ponovio veđenje krvi jutros i dobio nalaze i sve je ok s mojim albuminom.

poslao scan nalaza u agenciju i dr., te čekam novi datum ukrcaja.

mm i lp svima

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Povišen albumin?
« Reply #4 on: 19/November/2010 »
 :uzdravlje: