Author Topic: fotograf ili perac sudova  (Read 2047 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Neshinger

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
fotograf ili perac sudova
« on: 25/November/2010 »
Evo ukratko da se predstavim , rodjen sam u pancevu i imam 34 godine tacnije punim 34 u decembru, zavrsio sam fotografiju i imam puno radnog iskustva iz modne fotografije, pre cetiri meseca postao sam tata i dobio cerkicu, trenutno sam bez posla i razimsljam o odlasku na brod, dva drugara su mi na brodu i obojica imaju pozicije fotograf, medjutim postoji kod mene problem sto engleski razumem ali ga vrlo slabo govorim, pa me interesuje sta vi mislite zasta bih mogao da konkurisem od poslova na brodu, i da li da probam da za tri meseca savladam engleski do te mere kako bih mogao da konkurisem za poziciju fotografa? hvala svima

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: fotograf ili perac sudova
« Reply #1 on: 26/November/2010 »
To sto imas zvanicnu diplomu ti daje veliku prednost. Modna fotografija ti bas i ne treba. Klasicni portreti i grupne fotografije u studiju, svadbe... to se trazi. Engleski je jako bitan! Pozicijom fotografa si u stalnom kontaktu sa putnicima, tako da je obavezan solidan eng. Moj ti je savet da nadjes pitanja koja ce da ti postavljaju i da vezbas eng. za konkretne situacije. Imas vremena za to. Ali nemas bas vremena da ides kao perac-cistac, 34-god... A i plata je duplo veca.
Ajd, samo napred, imas sanse!