Author Topic: Savjet više za po?etnika !  (Read 2697 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline solemir

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Savjet više za po?etnika !
« on: 29/November/2010 »
Pozzz za sve !!  -()-

Interesuje me? Postoji li  u narednom periodu a to je do nove godine i poslije nove godine neki termin u kome ce se primati novi radnici na kruzere u "Employment - power-u" ili nekoj drugoj agenciji i kada je koji termin.. Zbog toga što je kod nas u BiH totalna frka oko pasoša i velike su gužve.. i ako mi neko može reći dali da idem direktno u agenciju da apliciram ili da idem preko ove gospođe koja je predstavnik "Employment - power - a" ovde kod nas u Sarajevu, to me interesuje iz razloga što moram da rasporedim vrijeme i novac prema tim postojećim terminima ako ih ima u narednom periodu,, možda sam malo naporan ali sorry svima..

PS: vjerujte ogromne sam pare potrošio na raznorazne papire i aplikacije za neki novi posao ovamo u Sa i na kraju ništa bez jako dobre štele koja je za mene nemoguća misija oT pa bih sa ovim pokušajem dobijanja posla na kruzeru išao koliko toliko na sigurno i isplanirano

Hvala još jednom  =""

Offline Bosanac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Savjet više za po?etnika !
« Reply #1 on: 30/November/2010 »
Cuj jarane, frka sa novim pasosima jeste,Ali mozes ga dobit za 8 dana, nije ni skupo jbga.Ako hoces ic na brod i vec zivis u SA ne trosi vrijeme i energiju, prijavi se Employment power preko gdja.Ljuce .A kada oni imaju intervju pa to njih pitaj direktno kada odes u kacelariju mislim da su jos na adresi Cekalusa (zaboravio sam broj  :D al nazovi ih na telefon i sve fino pitaj ) Sigurno imaju intervjue i prije i poslije nove godine .Usput skontaj odma sta bi radio na brodu i na koju poziciju bi iso .Nece ti bit kasno i da odes za 6 mjeseci , samo sabur , no sikirli i prijavi se.

Offline solemir

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Savjet više za po?etnika !
« Reply #2 on: 01/December/2010 »
 :run:
Drug hvala ti puno na odgovoru, uradiću tako, pa valjda ce biti sve Ok

Pozzdrav :D