Forum
19/Prosinac/2014 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

eXTReMe Tracker

News:
Follow Sef_Foruma on Twitter  Follow Šef Foruma on Facebook  Follow Šef Foruma on YouTube

Home   Help Search Login Register  

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Posao muzicara na brodu, kako da dodjem do njeg i koja je plata?  (Read 4565 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
simke84
Registered
*

Country: Serbia
Occupation: economy

View Profile
« on: 02/Prosinac/2010 »

Pozdrav svima na forumu, nadam se da sam odabrao dobru kategoriju.
Skoro sam diplomirao i hocu da zapalim na brod, jer nema posla nigde.
Sviram gitaru jos od srednje skole, a tezgario sam po splavovima i klubovima tri godine, clan sam udruzenja dzez i rock muzicara Srbije od 2005.te.
Da li mi mozete reci koja kompanija zaposljava muzicare, tj kako da dodjem do njih i koja je plata, cuo sam da je oko 1400$?
Hvala unapred
Forum
« on: 02/Prosinac/2010 »

Dan
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Country: Croatia
Company: Carnival
Hire Agency: A priori
Occupation: GSA
Ship: CCL Fascination, CCL Victory, CCL Valor

View Profile
« Reply #1 on: 02/Prosinac/2010 »

Pozdrav svima na forumu, nadam se da sam odabrao dobru kategoriju. Skoro sam diplomirao i hocu da zapalim na brod, jer nema posla nigde. Sviram gitaru jos od srednje skole, a tezgario sam po splavovima i klubovima tri godine, clan sam udruzenja dzez i rock muzicara Srbije od 2005.te. Da li mi mozete reci koja kompanija zaposljava muzicare, tj kako da dodjem do njih i koja je plata, cuo sam da je oko 1400$? Hvala unapred

Možda ti je najpametnije  mailati direktno u kompanije ili googlati posao muzičara na brodu, i vidjeti kako to ide, većina agencija zapošljava hotelsko osoblje za kojim je veća potražnja.
http://goo.gl/c851B

Na ovoj stranici /threadu imaš podatke o agencijama i iskustva s njima pa možeš vidjeti i što ti oni kažu za ukrcaj kao muzičar. To jest dali uopće krcaju muzičare.
http://goo.gl/QfDlE

ča je  život vengo fantažija
Forum
« Reply #1 on: 02/Prosinac/2010 »

Seaman
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #2 on: 03/Prosinac/2010 »

Pozdrav,

Imas dobru kanadsku agenciju za taj posao, samo ne znam da li uzimaju soliste..pitaj ih, kako god, moji prijatelji iz Panceva iz Beograda su bili preko njih, tako da za njih idu sve pohvale.

Idi na www.proship.com

Sretno !

When it comes to money, nobody can be trusted !
kiks46
Registered
*

Country: Croatia

View Profile
« Reply #3 on: 14/Prosinac/2010 »

prvo, mani se nasih agencija za ukrcavanje u entertaiment department... maksimalno sto oni mogu da ima veze sa "umjetnoscu i zabavom" je fotograf ili brodcast tehnician... ja da sam njih cekao nikad ne bi docekao...

ja sam sam bio vrlo uporan dok nisam nasao kontakte i dok mi direkno ljudi nisu odgovorili... svakako budi uporan, a kontakte ti ja dam....

Charly McDonald
Director, Guest Activities
Royal Caribbean International
1050 Caribbean Way
Miami, FL 33132
Tel: 305-982-2566         305-982-2566
Cell: 305-495-7759         305-495-7759
cmcdonald@rccl.com

RCCL
Amy Chambers
AChambers@rccl.com

ovo su direktni kontakti na royal carribienu, ja trenutno radim za njih jer su definitivno najbolja kompanija za tu vrstu poslova...
ja sam konkretno razgovarao sa amy i super sam prosao, za muzicara moras da rasturas citanje nota... eto nek ti je sa srecom!!

PS imas i ovaj link: http://cruisegary.blogspot.com/2009/11/remember-to-share-this-blog-with-your_25.html

pozdrav
Forum

Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Flag Counter

Posao na kruzerima, veterani