Author Topic: Instructional video on how to operate water tight doors onboard ships  (Read 10599 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Dali crew i staff prolaze treninge za water doors  ect?  i slicne sisteme samo jednom ili redovno svakog mjeseca  ???

Da, naravno, to je sve dio safety training-a. Sigurno na pocetku, to je za sviju, a i kasnije naravno, zavisi od rasporeda safety treninga, ali kako god, i da nije vezano za water tight doors, safety officer ce vam uvijek to provuci kroz usi, i opet i opet....i nikad nece biti dosta, jer cete vidjeti uvijek, neposredno poslije treninga da se neka faca nadje pa ide i sam otvara vrata...bez dozvole sa bridge-a  :tuctuc:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
I kada je neko tako neodgovoran pa prolazi i otvara vrata na svoju ruku,onda nekad stvarno pozelis da mu vrata stvarno stisnu ruku ili nogu.


 -()-
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
ja sam vidjao filipince sto rade u storage kao ladno prlaze cak ih i sami otvaraju jbe se njima za safety!!!cak i kad su nam drzali trening u sred treninga dolazi filipinac i prolazi dok se vrata zatvaraju.Onaj oficir ostao nem samo je rekao e ovako se ne sme raditi!!!