Author Topic: gde bih mogao da konkurisem za rad na recnim putnickim brodovima?  (Read 12373 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aleksandar_Bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Zdravo svima.

Zeleo bih da mi neko odgovori gde bih mogao da konkurisem za rad na recnim putnickim brodovima. (mogu i teretni)
Zavrsio sam skolu za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju odsek Nauticki tehnicar. Imam brodarsku knjizicu i svega par ukrcanja po Srbiji. Znaci posedujem minimalno prakticno iskustvo, ali teorijski znam dosta. Skoro sam zavrsio skolu, imam 21 godinu.

Ako neko zna konkretno kome mogu da se obratim, svaka informacija je korisna. Moja struka u pocetku bi bila pripravnik, a kasnije uz odgovarajuce iskustvo na brodu sticem pravo da polazem za kapetana broda. (ali daleko je to :) )

Unapred hvala
Aleksandar

Offline snovakovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
svaka čast. Ali forum je extra, utroši vreme i pročešaljaj temu koja te zanima. Niko ti neće pomoći dok to ne uradiš...
Evo pogledaj malo gore, levo, plavi pravougaonik.... Nađi topic sa rečnim brodovima.
Sretno
Dok ne probam lava, za mene je PRASE kralj životinja

Offline Aleksandar_Bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Ako vec postoji na forumu takva informacija, onda nije tajna i mozda bi neko i napisao. Svakao cu pogledati u tom topiku koji si mi rekao, hvala na savetu

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile

Offline Aleksandar_Bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Hvala Costarico  oT

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile