Author Topic: Svatko treba oti?i i sam za sebe vidjeti i probati  (Read 1489 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Master

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile

D A !

Bez da previse popujem - svatko treba otici i sam za sebe vidjeti i probati, i na osnovu toga donijeti odluke ili nastaviti, ili otici. U svakom slucaju iskustvo koje ce mu pomoci za cijeli zivot. I oni koji pljuju po cruiserima sada, neka se sjete sto su sve probali/dozivljeli/naucili, i dobro i lose...Kad/ako covjek nadje balans izmedju  posla, crew bara, party-ja, izlazaka i sl., onda je sve lako i moze....
Ja sam starija generacija, kad sam ja pocinjao to je bilo sve drugacije, vjerujte mi. Samo cu reci da je moj prvi cruiser (ne i prvi brod - ex-trgovacka) potonuo negdje 2001 (pod jaaako sumnjivim okolnostima, ali to je druga prica )...Nije bilo toliko brodova, svi smo se znali medjusobno i uvijek bi nakon puno godina naletio na nekog poznatog. U Juneau bi konobari izmedju sittinga isli u Red Dog Saloon - vise su zaradjivali nego mi casnici! Maitre'd je bio lola, znao je svakog gosta po imenu! Gosti su bili class, sta se kaze, ne chipetonci koji ne znaju menu procitat,...Postojali su brodovi i kompanije koje su nestale i za koje mnogi ovdje nisu culi - sad bi neki rekli banana boat, tipa wc/tusevi u kanizeli, zajednicki! ali je bio zivot, brale, Z I V O T ! ! !  :banana: