Author Topic: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb  (Read 46954 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
pozdrav svima,ako ima zainteresovanih iz Bg za put na intervju u januaru ja idem autom nek se javi...ciao

Offline DraganHDI

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #1 on: 04/December/2010 »
Pozdrav Sneguljice , ja sam Dragan iz Nisa , ako me budu pozvali na taj intervju januara mogu sa tobom kolima . Cucemo se do tada !

Offline DraganHDI

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #2 on: 04/December/2010 »
Naravno Sneguljice ako poziv jos vazi !

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
pozdrav svima,

Evo upravo sam se "penzionisao" od prekookeanskog broda, 5 godina je dosta prolivanja krvi tamo sad zelim da se upustim u novu avanturu a zove se recni brod, znam da ni tamo nije med i mleko ali makar nema 3200 ljudi da ti zvoca svaki dan. Cekam intervju 9-og januara i nadam se da cu proci,sto se tice iskustvatu nema da brinem, nego me jezik zeza neznam nijedan osim engleskog koji mi je kao maternji. ma nadam se da cu uspeti.

Ima li jos kog ovde da ide 9-og januara da je iz srbije, nek se javi!!!

Poz svima

Offline vlajko

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
 Jesi dobio poziv za intervju?Ja planiram da idem ako me pozovu.

Offline vlajko

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #5 on: 08/December/2010 »
Ja takodje putujem u Zagreb 9 januara. Mogu se organizovati sa nekim, a mozemo i sa mojim kolima.

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #6 on: 08/December/2010 »
Evo da se javim opet,poslali su mi mail da potvrdim intervju za 9. januar.ako ima neko iz beograda ili srbije da ide nek se javi!!hvala!!!

@vlajko ajde ako i ti ides da se organizujemo,ja nemam blage veze sto se zagreba tice pa su dve glave pametnije od jedne!!! :)

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
sad dobih mail da potvrdim da li dolazim na intervju,pozivnicu dobija uskoro kako su rekli!!!

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #8 on: 09/December/2010 »
sneguljicice ja idem iz bg-a za zagreb treba da sam tamo 9-og,ostalo javljaju naknadno pa ako ides eto mogli bi ici zajedno,ja sam vec nasao i smestaj jer cemo tamo biti dva dana!!!pozzzz

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #9 on: 09/December/2010 »
htela sam da predlozim da iznajmimo mini bus  :)
koliko sam shvatila,intervju je za Uniworld,a predintervju za Riveradvice..verovatno i to znaci da li je jedan ili dva dana,mada nikom od nas nije receno da traje dva dana...Zato definitivno treba sacekati Martinine pozivnice i videti raspored.

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #10 on: 09/December/2010 »
htela sam da predlozim da iznajmimo mini bus  :)
koliko sam shvatila,intervju je za Uniworld,a predintervju za Riveradvice..verovatno i to znaci da li je jedan ili dva dana,mada nikom od nas nije receno da traje dva dana...Zato definitivno treba sacekati Martinine pozivnice i videti raspored.


Slazem se rekla je da ce ih poslati 10 dana pre intervjua i ja sam za mini bus vec sam se raspitao o tome,gea vozi povoljno a i vozi te do adrese da nemoras da lutas!!!tako da cemo sacekati pozivnice pa ko zeli da ide sa nekim evo ja sam za bolje dve glave nego jedna!!

Offline ayrtonsenna

  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #11 on: 09/December/2010 »
Ljudi, Gea je definitivno sjajan izbor za prevoz minibusom! Skoro sam bio u Budimpešti sa prijateljem i usluga im je vrh! Prvo, vozači su kulturni i OK likovi. Drugo, ti minibusevi su im ili novi ili stari 1 do tri godine, znači pod full su opremom i aklimatizovani. I mnogo su komotniji od sedišta u busu ili vozu. Nama dvojici se tako zadesilo da smo pola puta do Budimpešte bili u polupraznom kombiju, a iz Budimpešte prema Srbiji sve vreme je bio poluprazan, znači možete i da se opružite ponekada! Osim toga, voze vas do bilo koje tačke u gradu, to je uračunato u cenu. Imaju GPRS. Tu mnogo štedite i na vremenu i novcu, jer nema lutanja, je*avanja i prevara sa taksijem ili gradskim prevozom, ili da kisnete dok se snađete po lošem vremenu. Nas je to mnogo povadilo jer smo otišli i vratili se po pravoj oluji :( Takođe, pri povratku nazad vozač vas pokupi gde hoćete, nije problem.

Da sam umesto njih birao naše razlupane vozove ili buseve, 100 puta bih gore prošao i bar duplo duže putovao. :D :pop1:  Za iste pare.....
“Go ahead, make my day”

Offline vlajko

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #12 on: 09/December/2010 »
Najbolje bi bilo da se vidimo ovih dana na nekom picu i dogovorimo za put!

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #13 on: 10/December/2010 »
e ovako:odrzava se intervju za Uniworld i predint.za Riveradvice.Ako se na vreme dogovorimo i organizujemo,mozemo da posaljemo Martini spisak kandidata da nas zena stavi u istu grupu JEDAN dan,NE dva dana. U pozivnici ce pisati sta treba da se ponese od dokumenata,kako se obuci,gde ce tacno biti..Ako ste ozbiljni sto se tice mini busa,neka se javi neko ko hoce da organizuje prevoz-Ognjen? Dajte mi prezimena sto pre i recimo da joj za 9.januar (nedelja) popodne posaljem spisak. VRLO je vazno da znamo odakle ko ide. Sto se pre javite,pre cemo se i lakse organizovati. S druge strane, ako se ne organizujemo mini busom,ako jos neko onda bude isao svojim autom,neka mi se javi,mozemo se pratiti.
pozdrav svima

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #14 on: 10/December/2010 »
Daj da prvo vidimo koliko nas ima,pa da se organizuje taj mini bus.Jel zna neko koliko bi nas otprilike kostalo njegovo iznajmljivanje?