Author Topic: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb  (Read 46962 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #15 on: 10/December/2010 »
Daj da prvo vidimo koliko nas ima,pa da se organizuje taj mini bus.Jel zna neko koliko bi nas otprilike kostalo njegovo iznajmljivanje?

http://geatours.rs/eng/zagreb.htm

60e po osobi povratna
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline vlajko

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #16 on: 10/December/2010 »
Ostavljam adresu (mada se može videti i u profilu) pa šaljite neki mail sa telefonima.  vlajko1974@gmail.com

Offline Jasa

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #17 on: 10/December/2010 »
Potvrdio dolazak i dobio povratnu informaciju da ce mi pozivnica biti poslana 10ak dana prije intervijua.
Ovim putem bih pozvao ako ima neko iz Sarajeva ili okoline da putuje na ovaj interviju u zagreb,pa da se dogovorimo oko puta.

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #18 on: 10/December/2010 »
Vrlo su ljubazni u Gea-60 eur je max cena-za recimo osmoro-ako nas ide vise,mozemo dobiti i nizu cenu.Mini bus krece iz Bg ujutru i sacekao bi nas da zavrsimo intervju. Kad ko moze da se odluci i da javi da li hoce? Moram vas podsetiti da Martini moramo dostaviti spisak STO PRE da bismo i bili u toj popodnevnoj zajednickoj grupi..

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #19 on: 10/December/2010 »
Sneguljice moje ime i prezime vec znas,tako da me racunaj u taj mini bus.

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #20 on: 10/December/2010 »
znaci:Ras,Odissey,Vlajko,ja..Pop Zmay i Ognjenb i Dragan iz Nisa,javite se..Ostali? I u pitanju je nedelja 9.januar

Offline Aleks of the Seas

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #21 on: 10/December/2010 »
Pozdrav, drustvo. Evo, natrapah na Forum posle duuugo vremena. Dajte mi neki fiksni telefon ili kome da se javim povodom januarskog intervjua.

Offline Aleks of the Seas

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #22 on: 10/December/2010 »
Pardon. Izvinjavam se svima. Umem ponekad da prestupim, plus jos se i zaboravim da sa bio na Forumu u praistoriji.
Ime mi je Aleksandar, iz Novog Sada sam. Izgurao sam 2 ugovora za RCCL, zbog nesmotrenosti sam otpusten sedam dana pre isteka ugovora. Zanimaju me poslovi na recnim brodovima, skoro sam i cuo za pomenuti intervju u Zagrebu. Preko koje agencije se organizuje intervju?
Unapred zahvalan i molim za oprost za predjasnji nastup na Forumu.

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #23 on: 10/December/2010 »
sneguljicice racunaj na mene ognjen brankovic mail ogy_bg81@yahoo.com.e moja keva moze da sredi mini bus sa geom jer radi sa njima samo mi treba broj tacan koliko nas ide!!!!,islim da je maximum 12.i ja sam dobio potvrdu juce i vec me je stavila martina za deveti,tako da verovatno svi koji su potvrdili dolazak do danas su za taj datum!!!!znaci racunajte na mene i javite koliko nas ima da moze keva moja da organizuje to!!!

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #24 on: 10/December/2010 »
pozdrav svima,ako ima zainteresovanih iz Bg za put na intervju u januaru ja idem autom nek se javi...ciao

HEY, znas li gde ces biti? ima jedan hostel, mislim da je oko 15e noc...

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #25 on: 10/December/2010 »
sneguljicice racunaj na mene ognjen brankovic mail ogy_bg81@yahoo.com.e moja keva moze da sredi mini bus sa geom jer radi sa njima samo mi treba broj tacan koliko nas ide!!!!,islim da je maximum 12.i ja sam dobio potvrdu juce i vec me je stavila martina za deveti,tako da verovatno svi koji su potvrdili dolazak do danas su za taj datum!!!!znaci racunajte na mene i javite koliko nas ima da moze keva moja da organizuje to!!!

EVO I JA...
 zindagimera@yahoo.com

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #26 on: 10/December/2010 »
Pardon. Izvinjavam se svima. Umem ponekad da prestupim, plus jos se i zaboravim da sa bio na Forumu u praistoriji.
Ime mi je Aleksandar, iz Novog Sada sam. Izgurao sam 2 ugovora za RCCL, zbog nesmotrenosti sam otpusten sedam dana pre isteka ugovora. Zanimaju me poslovi na recnim brodovima, skoro sam i cuo za pomenuti intervju u Zagrebu. Preko koje agencije se organizuje intervju?
Unapred zahvalan i molim za oprost za predjasnji nastup na Forumu.

aUU...svaka ti cast..meni je trebalo 7 meseci da se povratim u realnost da ne radim vise na brodu i ne govorim engleski jezik..radila sam samo jedan kontrakt i posle 5 meseci sam dobila otkaz..na Carnival-u..
sad tek posle 2.i po godine pokusavam na drugi brod:D

Offline Aleks of the Seas

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #27 on: 12/December/2010 »
Sofiii, sta si radila na brodu? Mozda da probas na RCCL, koliko cujem da su oni dosta dobri u odnosu na ostale kompanije, mada opet sve zavisi koji brod dobijes i sve tako u krug. Ne znam zasto sam se odlucio da probam recni brod, mada mi je i receno da je tamo teze nego na prekookeanskim. Nekako mi se cini blize, evropskije, pa konacno i da probam to, bice iskustvo vise  ;D

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #28 on: 12/December/2010 »
Drustvo vidim da nas ima mnogo za 9.-i tako da je najbolje da sacekamo zvanicnu pozivnicu da je svi dobiju pa onda da odlucimo koliko nas zeli ici mini busem,ako se zakupi ceo dobija se popust ja mislim ali cu proveriti jos jednom i vozi nas do adrese tako da je to extra.

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #29 on: 12/December/2010 »
ajde da se ne ponavljam(o) i ajde da ne bude nikom tesko da bar procita nekoliko postova ranije :moli:
za sada nas je sestoro u grupi za koje imam prezimena za spisak