Author Topic: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb  (Read 46963 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #30 on: 12/December/2010 »
ajde da se ne ponavljam(o) i ajde da ne bude nikom tesko da bar procita nekoliko postova ranije :moli:
za sada nas je sestoro u grupi za koje imam prezimena za spisak

Bravo sneguljicice,ko je zainteresovan sa nama nek ostavi ime i prezime i broj tel meni,tebi ili bilo kome ko ide pa da znamo konacan spisak!!!

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #31 on: 12/December/2010 »
Ljudi koliko sam ja shvatio Martinu..intervju će biti 09. i 10. januar, od kud sad to da se može prijaviti za 09. ili 10.

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #32 on: 12/December/2010 »
Ajde idemo jos jednom :da li je problem procitati nekoliko postova pre? Da li je problem izvuci logican zakljucak:ako nas ima desetak i ako vec zena moze da nam izadje u susret,onda da to bude nedelja popodne,jer neko radi u ponedeljak,a tako bismo izbegli nocenje u Zagrebu ( nemam nista protiv da odemo na koje Ožujsko,al to bih radije kad temperatura bude u plusu).Posto je zamolila da joj dostavim spisak sto pre,ja cu joj poslati sutra e-mail sa imenima koje imam.Ako bude jos kandidata mislim da nece biti problem da se ubace..
Vlado,lepo si mi rekao  ;)

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #33 on: 12/December/2010 »
Pročitao sam sve, al' ja sam dobio mail da će intervju biti oba dana! Prvi dan Uniworld i Riveradvice ( preselekcioni ), a drugi dan samo za Riveradvice glavni..nisam razumio da je moguće da se "uguramo" u taj 09. i sa glavnim za Riveradvice! Ako je tako i ja bih volio upasti u tu grupu za 09. 01. jer i ja radim u ponedeljak :)


Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #34 on: 12/December/2010 »
Još nešto..ja putujem iz Sarajeva..da me ne računate za taj prevoz :)

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #35 on: 12/December/2010 »
ajde da se ne ponavljam(o) i ajde da ne bude nikom tesko da bar procita nekoliko postova ranije :moli:
za sada nas je sestoro u grupi za koje imam prezimena za spisak

napisi mi broj u inbox da ti se javim..idem i ja. vidim da mi ne odgovaras ni na jedan inbox, nadam se da ces ovde videti :plovim:

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #36 on: 12/December/2010 »

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #37 on: 12/December/2010 »
Prvi dan Uniworld i Riveradvice ( preselekcioni ), a drugi dan samo za Riveradvice glavni..



ima li jos neko ovakvu informaciju za drugi dan-glavni intervju za river advice????

ja nemam.... ""]]

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #38 on: 12/December/2010 »
za sve koji se kolebaju ili nemaju informaciju postavljam mail koji mi je martina poslala procitajte pazljivo!!!!!

9. i 10. Januara organiziramo interview  u Zagrebu.
Dolaze agenti kompanije Uniworld, te paralelno tim agencije Riverside vrši priselekcijski razgovor za kompaniju RiverAdvice.
Interview će biti po grupama, jedna grupa prije podne, a druga poslije podne, oba dana.Svaki kandidat će obaviti interview u jednom danu.

 Najprije sljedi prezentacija kompanije Uniworld, a potom razgovor sa agentima jedan na jedan. Interview će biti na engleskome jeziku.
Nakon razgovora sa agentom imati ćete kratki razgovor sa članom agencije Riverside.
Glavni interview za kompaniju RiverAdvice će biti drugog datuma, te ćemo vas o tome naknadno obavijestiti.

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #39 on: 12/December/2010 »
za sve koji se kolebaju ili nemaju informaciju postavljam mail koji mi je martina poslala procitajte pazljivo!!!!!

9. i 10. Januara organiziramo interview  u Zagrebu.
Dolaze agenti kompanije Uniworld, te paralelno tim agencije Riverside vrši priselekcijski razgovor za kompaniju RiverAdvice.
Interview će biti po grupama, jedna grupa prije podne, a druga poslije podne, oba dana.Svaki kandidat će obaviti interview u jednom danu.

 Najprije sljedi prezentacija kompanije Uniworld, a potom razgovor sa agentima jedan na jedan. Interview će biti na engleskome jeziku.
Nakon razgovora sa agentom imati ćete kratki razgovor sa članom agencije Riverside.
Glavni interview za kompaniju RiverAdvice će biti drugog datuma, te ćemo vas o tome naknadno obavijestiti.
da, to sam i ja dobio  ;)

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #40 on: 12/December/2010 »
to smo svi dobili+imam jos jedan e-mail sa potvrdom da je sve jedan dan i moze jedno popodne.
@Sofii-nema potrebe da pises I ja I ja, nego da e-mailom posaljes ime i prezime i broj tel.; i, na sva pitanja sam ti odgovorila :deda:

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #41 on: 13/December/2010 »
to smo svi dobili+imam jos jedan e-mail sa potvrdom da je sve jedan dan i moze jedno popodne.
@Sofii-nema potrebe da pises I ja I ja, nego da e-mailom posaljes ime i prezime i broj tel.; i, na sva pitanja sam ti odgovorila :deda:

to i ja i ja je bila greska, slucajno napisana a poslala sam ti bar jos 3 poruke u inbox ..no dobro....sto se kaze, nebitno je :run:

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #42 on: 13/December/2010 »
za sve koji se kolebaju ili nemaju informaciju postavljam mail koji mi je martina poslala procitajte pazljivo!!!!!

9. i 10. Januara organiziramo interview  u Zagrebu.
Dolaze agenti kompanije Uniworld, te paralelno tim agencije Riverside vrši priselekcijski razgovor za kompaniju RiverAdvice.
Interview će biti po grupama, jedna grupa prije podne, a druga poslije podne, oba dana.Svaki kandidat će obaviti interview u jednom danu.

 Najprije sljedi prezentacija kompanije Uniworld, a potom razgovor sa agentima jedan na jedan. Interview će biti na engleskome jeziku.
Nakon razgovora sa agentom imati ćete kratki razgovor sa članom agencije Riverside.
Glavni interview za kompaniju RiverAdvice će biti drugog datuma, te ćemo vas o tome naknadno obavijestiti.

E je*em li ga, i ja sam sve isto dobio, al' bez ovog dijela gdje piše "Svaki kandidat će obaviti interview u jednom danu."

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #43 on: 13/December/2010 »
Sofiii, sta si radila na brodu? Mozda da probas na RCCL, koliko cujem da su oni dosta dobri u odnosu na ostale kompanije, mada opet sve zavisi koji brod dobijes i sve tako u krug. Ne znam zasto sam se odlucio da probam recni brod, mada mi je i receno da je tamo teze nego na prekookeanskim. Nekako mi se cini blize, evropskije, pa konacno i da probam to, bice iskustvo vise  ;D

na Carnival dolaze is svakojakih selendri te za sto sam ja dobila penalty cu ti kazem jean na jean:D ako se vidimo..
a Royal ima dobru saradnju sa Carnival-om te mislim da mogu na RCCL samo ako u CV ne napisem da sam radila za Camp Carnival-youth counselor pozicija, inace mogu da me provere :yeah:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #44 on: 13/December/2010 »
na Carnival dolaze is svakojakih selendri ...

nemoj tako ... i ja sam iz selendre pa sam svetski čovek  :pp:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)