Author Topic: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb  (Read 46960 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #60 on: 15/December/2010 »
Izvini,a sto nas ne bi interesovalo koliko ima prijavljenih? a kao drugo,da si poslala svoje prezime i broj telefona na vreme,onda bi i bila na spisku. I odakle ti ta cifra od devetoro ljudi? Nemoj da komplikujes stvari bez potrebe. Ako imas pravu i validnu informaciju onda je postuj;ako ne,nemoj ni rekla-kazala.Ok?


pa poslala sam ti u INBOX BRE PRE 3 DANA!!!!!!!

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #61 on: 15/December/2010 »
Bas tako! A sve je pocelo od mog pitanja hoce li neko sa mnom mojim autom! :rofl: smejurija

SALJEM ti kao k****n svoje ime i prezime za spisak u inbox..i danas sam ti poslala mail u inbox, pa nije valjda da svaki put previdis moj inbox ? BOZE

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #62 on: 15/December/2010 »
i mene cisto interesuje koliko ima zainteresovanih i prijavljenih? ako se neko bude cuo s riversidom,moze da pita? Lora,odgovorila sam ti... :hehe:

iMA NAS Dosta da i Martina ne moze da poveruje koliko se prijavilo, pa je rekla da su sanse svakom minimalne

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #63 on: 15/December/2010 »
Izvini,a sto nas ne bi interesovalo koliko ima prijavljenih? a kao drugo,da si poslala svoje prezime i broj telefona na vreme,onda bi i bila na spisku. I odakle ti ta cifra od devetoro ljudi? Nemoj da komplikujes stvari bez potrebe. Ako imas pravu i validnu informaciju onda je postuj;ako ne,nemoj ni rekla-kazala.Ok?


da li si ti okey? citas li inbox ili ti samo tu tako stoji?

Offline DraganHDI

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #64 on: 15/December/2010 »
Znaci tako kaze Martina , minimalno , e sad sam se razocarao !!!

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #65 on: 15/December/2010 »
sofi,hvala na pitanju,ja sam super! neverovatno kako samo ti imas problem sa porukama i e-mailom?
Dragane,nemoj da budes tako negativan! Razlog vise da odes sto spremniji na razgovor!
Lora,poslala ti poruku,sve ok  :hehe:

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #66 on: 15/December/2010 »
#45 od 13.12. stoji da se ljudi mogu javiti i Ognjenu, prema tome,sofi,nemoj da unosis nervozu medju ljude,nego onda uzmi i njemu se javi. Btw,zar ti nisi rekla da ces morati da budes na intervjuu dva dana??? i ko su ti ljudi ( rekla si 9)-napisi njihova imena?
Vlado,sta si uradio? imas neke informacije?
Zac188-moze i Karlovacka,ne pravim pitanje  :uzdravlje: ; ako budemo imali vremena javicemo ti se;a ako i ti budes u nedelju,prepoznaces nas pa se javi  :-))))'

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #67 on: 15/December/2010 »
Ako sam ja dobro razumeo ove iz agencije,za Riveradvice su ti mnogo vece sanse nego za Uniworld.Ledeni je napisao da su valjda prosle godine otprilike 25-30% prosli na razgovoru za Uniworld.Ako se ove godine prijavilo jos vise,onda su nam verovatno i sanse smanjene.

Offline DraganHDI

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #68 on: 15/December/2010 »
Ma sneguljice brinem se zbog godina (37) , ali probacu ! Hvala na podrsci !!!

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #69 on: 15/December/2010 »
Zivot pocinje u 30!!! :uzdravlje:

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #70 on: 15/December/2010 »
Ma ne brinite ništa, neko će definitivno da otpadne  :ban:, možda to budem i ja, al' to je samo razlog više da se što bolje spremimo! Takođe mislim da problemi tek požinju kad i ukoliko prođemo na intervjuu, jer onda idu one priče otvoreni ili fiksni datum, pa bilo je slučajeva da nekoga ko je prošao čak i ne pozovu za cijelu sezonu..tako da mene recimo, više to brine od samog intervjua :)

Uglavnom, spremajte engleski i dobro prostudirajte CV koji ćete nositi na intervju, jer se uglavnom većina priče "vrti" oko njega...


Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #71 on: 15/December/2010 »
#45 od 13.12. stoji da se ljudi mogu javiti i Ognjenu, prema tome,sofi,nemoj da unosis nervozu medju ljude,nego onda uzmi i njemu se javi. Btw,zar ti nisi rekla da ces morati da budes na intervjuu dva dana??? i ko su ti ljudi ( rekla si 9)-napisi njihova imena?
Vlado,sta si uradio? imas neke informacije?
Zac188-moze i Karlovacka,ne pravim pitanje  :uzdravlje: ; ako budemo imali vremena javicemo ti se;a ako i ti budes u nedelju,prepoznaces nas pa se javi  :-))))'

jesam ti jos i na forumu napisala da idem i ja? i ostavila mail..jos pre 7 dana. i pitala te za broj tvoj, ti kazes ostavi svoj, i ostavila sam ti..

sta izmisljas sad?????? CITAJ MALO BOLJE ..i ja ne unosim nikome nervozu, samo sam realna, a ti budi malo jaca pa se sve biti u redu. :yeah:

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
pozdrav svima,

Evo upravo sam se "penzionisao" od prekookeanskog broda, 5 godina je dosta prolivanja krvi tamo sad zelim da se upustim u novu avanturu a zove se recni brod, znam da ni tamo nije med i mleko ali makar nema 3200 ljudi da ti zvoca svaki dan. Cekam intervju 9-og januara i nadam se da cu proci,sto se tice iskustvatu nema da brinem, nego me jezik zeza neznam nijedan osim engleskog koji mi je kao maternji. ma nadam se da cu uspeti.

Ima li jos kog ovde da ide 9-og januara da je iz srbije, nek se javi!!!

Poz svima

OGNJENE, ubaci mene na taj spisak, mozes li?

ostavi mi svoj broj

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #73 on: 15/December/2010 »
 :party: ma opusteno
ja sam dala otkaz,tako da se ubuduce javljate Ognjenu
Ognjen,imam broj od decka iz Zagreba,obecao je  :uzdravlje:

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #74 on: 15/December/2010 »
:party: ma opusteno
ja sam dala otkaz,tako da se ubuduce javljate Ognjenu
Ognjen,imam broj od decka iz Zagreba,obecao je  :uzdravlje:


ok super taman da ne lutamo mada su mi rekli da ce nas odvesti do adrese,ovih dana cu rezervisati,znam da je rano ali kao sto si rekla blize se praznici tako da bolje sad.molio bih samo sve ljude koji hoce da se prijave da idu sa nama da provere kad idu i da budu sigurni da ce sa nama ici da ne bude da imamo problema sa Geom.