Author Topic: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb  (Read 46964 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #75 on: 15/December/2010 »
ljudi bez nervoze nemojte se svadjati bezveze svi cemo otici samo opusteno!!!!

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #76 on: 16/December/2010 »
paznja ljudi oni koji su na spisku za nedelju dogovorio sam se sve oko mini busa,dobijamo popust upola cene kartu da se zna,samo da vas obavestim da budete u toku pozdrav.sada cu postaviti mail koji sam od njih dobio da svi znate!!!

Poštovani Ognjene,
 
Možemo da Vas prevezemo jer inače imamo redovnu liniju do Zagreba.Cena povratne karte "sa adrese na adresu" je 60 evra,ali će Vama,pošto ste grupa,prevoz biti upola jeftiniji ako se posle obavljenog intervjua svi zajedno vraćate.Pošto do 9. januara ima puno vremena,dobro bi bilo da se čujemo telefonom u novoj godini i preciziramo detalje.

ima mesta za jos dvoje tako ako neko zeli neka mi se javi u inbox cekacu do novaka a posle moram da predam spisak.

pozdrav svima!!!

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #77 on: 16/December/2010 »
Bravo Ognjene,bravo Gea.  ;)

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #78 on: 17/December/2010 »
paznja ljudi oni koji su na spisku za nedelju dogovorio sam se sve oko mini busa,dobijamo popust upola cene kartu da se zna,samo da vas obavestim da budete u toku pozdrav.sada cu postaviti mail koji sam od njih dobio da svi znate!!!

Poštovani Ognjene,
 
Možemo da Vas prevezemo jer inače imamo redovnu liniju do Zagreba.Cena povratne karte "sa adrese na adresu" je 60 evra,ali će Vama,pošto ste grupa,prevoz biti upola jeftiniji ako se posle obavljenog intervjua svi zajedno vraćate.Pošto do 9. januara ima puno vremena,dobro bi bilo da se čujemo telefonom u novoj godini i preciziramo detalje.

ima mesta za jos dvoje tako ako neko zeli neka mi se javi u inbox cekacu do novaka a posle moram da predam spisak.

pozdrav svima!!!

 :uzdravlje: jeeeeeeeee Ognjene ovo su super vesti!!  :nokti:

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #79 on: 17/December/2010 »
Hvala svima mada opusteno samo mi da odemo.Jos jednom vas molim da se jave ko hoce da ide sa nama samo oni koji su milion posto sigurni za to jer ako ne dodje broj koji smo rekli onda se placa kao da je ta osoba tu tako da molim vas proverite kada imate intervju,da li ste dobili pozivnice i da li sigurno zelite sa nama ici.javite meni to na inbox ovde do 2 januara to je dead line posle toga ja dostavljam spisak i to je to nema vise.

hvala svima na razumevanju!!!

pozz svima

Offline DraganHDI

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #80 on: 17/December/2010 »
Vazi cujemo se do 2. januara , jos samo da stignu pozivnice !!!

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #81 on: 17/December/2010 »
Vazi cujemo se do 2. januara , jos samo da stignu pozivnice !!!

hoce rekla je martina 10 dana pre intervjua ce da stignu sa svim instrukcijama sta treba da ponesemo,kako da se obucemo i to!!!

Offline Aleks of the Seas

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #82 on: 20/December/2010 »
hoce rekla je martina 10 dana pre intervjua ce da stignu sa svim instrukcijama sta treba da ponesemo,kako da se obucemo i to!!!
Pozdrav svima. Ogi, upravo se cuh sa Riverside-om, u popodneva mi stize pozivnica za intervju 9 januara i eto popunio bih jedno od dva peostala mesta u mini busu. Jel to u redu?

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #83 on: 21/December/2010 »
Upravo sam saznao informaciju da nas za ovaj intervju ima previše za sve pozicije i da veliki broj kandidata koji su prošle godine otišli preko Riverside-a nisu dobili nove ugovore, tako da će i oni ponovo biti na intervjuu i da će imati određenu prednost, najviše iz razloga što već imaju radno iskustvo na riječnim brodovima i to za istu kompaniju!
Takođe sam saznao da će ove godine uglavnom dati prednost tim starim kandidatima, te da će od novih ljudi biti primljeno samo nekoliko kandidata! Informaciju saznao od kolege koji je prije nekoliko dana poslao prijavu, a jutros ga Matina zvala da mu kaže da je prebukirano i svajetovala ga da ne dolazi bezzveze i da se ne izlaže trošku jer su male šanse da će biti primljen.. Inače konkurisao je za mjesto na recepciji!
Nije sad neki trošak otići u Zg, al' baš ako su toliko male šanse da ćemo početi raditi ima li smisla ići ikako? Takođe mi je rekao da se cifra prijavljenih kandidata kreće oko 300 ljudi i da ima ljudi i iz Bugarske!

E "neda se usranom do potoka nikako" :)

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #84 on: 21/December/2010 »
Pozdrav svima. Ogi, upravo se cuh sa Riverside-om, u popodneva mi stize pozivnica za intervju 9 januara i eto popunio bih jedno od dva peostala mesta u mini busu. Jel to u redu?

posalji mi im i prezxime u inbox i bices na spisku!!! pozzz

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #85 on: 21/December/2010 »
Upravo sam saznao informaciju da nas za ovaj intervju ima previše za sve pozicije i da veliki broj kandidata koji su prošle godine otišli preko Riverside-a nisu dobili nove ugovore, tako da će i oni ponovo biti na intervjuu i da će imati određenu prednost, najviše iz razloga što već imaju radno iskustvo na riječnim brodovima i to za istu kompaniju!
Takođe sam saznao da će ove godine uglavnom dati prednost tim starim kandidatima, te da će od novih ljudi biti primljeno samo nekoliko kandidata! Informaciju saznao od kolege koji je prije nekoliko dana poslao prijavu, a jutros ga Matina zvala da mu kaže da je prebukirano i svajetovala ga da ne dolazi bezzveze i da se ne izlaže trošku jer su male šanse da će biti primljen.. Inače konkurisao je za mjesto na recepciji!
Nije sad neki trošak otići u Zg, al' baš ako su toliko male šanse da ćemo početi raditi ima li smisla ići ikako? Takođe mi je rekao da se cifra prijavljenih kandidata kreće oko 300 ljudi i da ima ljudi i iz Bugarske!

E "neda se usranom do potoka nikako" :)

costarico brate smorio si me sad nemas pojma hahaha!!!!nema veze mogu oni raditi na recnom ili ne ako si siguran u sebe nema problema,ja makar znam ko sam i sta sam i sta sam sve prosao,svakome CV govori sve pa tako i moj govori o meni,idem pa sta bude,e sad jedino ako mi pozivnica ne stigne e tad bi se smorio,nadam se da hoce ovih dana.tako da brate sta ima veze koliko ih je.ja idem sigurno pa sta bude nema sta da izgubim mogu samo mnogo da dobijem!!!

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #86 on: 21/December/2010 »
e pitanje jdno za sve koliko vas konkurise za waiter-a.nije valjda samo ja!!!!?

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #87 on: 21/December/2010 »
Poštovani gospodine Ognjene,

 Zahvaljujemo na potvrdi dolaska, te vam izaći u susret i staviti vas na raspored za 09.01.2011.
U pozivnici će  biti navedeno datum, mjesto i vrijeme održavanja, te kako se obući i koju dokumentaciju ponjeti sa sobom.
Pozivnica za interview će vam biti poslana mailom oko 10-tak dana prije samog interview-a.

uh dobro je evo je potvrda,sad samo cekam tu prokletu pozivnicu!!hahah!!

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #88 on: 21/December/2010 »
Ma znam Ognjene, ja se uzdam u svoj CV, al' mene brine to što će veliki broj onih koji su upravo završili ugovor za Uniworld ponovo biti na intervjuu, jer samim tim imamo manje šanse, jer imaju to iskustvo! Mada ne mora biti pravilo, jer ako im već nisu poslali ugovor za narednu sezonu, mora da nisu dobro radili, a ako je tako onda imaju manje šanse!
Mislim da nema potrebe da se sekiraš, jer si napisao da si 5 godina radio na brodu, a to je veliko iskustvo...vjerujem da će im značiti! A Ledeni je rekao da izlazi novi brod to je dodatnih 35 članova posade! :)

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #89 on: 21/December/2010 »
Ma znam Ognjene, ja se uzdam u svoj CV, al' mene brine to što će veliki broj onih koji su upravo završili ugovor za Uniworld ponovo biti na intervjuu, jer samim tim imamo manje šanse, jer imaju to iskustvo! Mada ne mora biti pravilo, jer ako im već nisu poslali ugovor za narednu sezonu, mora da nisu dobro radili, a ako je tako onda imaju manje šanse!
Mislim da nema potrebe da se sekiraš, jer si napisao da si 5 godina radio na brodu, a to je veliko iskustvo...vjerujem da će im značiti! A Ledeni je rekao da izlazi novi brod to je dodatnih 35 članova posade! :)

Tako je,samo treba da si siguran u sebe i da naucis svoj Cv i da se prezentujes kako treba,ti koji nisu dobili ugovore imaju razlog sto nisu pa sad pokusavaju opet sto znaci da su na neki nacin isti kao mi.ja imam ogromno iskustvo na velikim brodovima i to mi je polus jedini minus mi je sto pored engleskog neznam nijedan drugi ali sta cu idem sa tim sto znam pa sta bude.nadam se da cemo se videti tamo,popiti kafu i ispricati se!!1