Author Topic: Cruise Ship Job - Deck & Engine department (oficiri, inzinjeri,...)  (Read 56994 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tomi1

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Hej
Ja sam isto se dogovarao sa nekim italijanom sa celebrytija za isto pozicijo deck cadeta preko web sita shiptalkjobs.com
Da li si tudi ti tako dobio i si se dogovorio
Kako kontaktirat tog talijana? Ja bih se javio ako primaju makiniste.

Offline mili_vanili

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Hej
Ja sam isto se dogovarao sa nekim italijanom sa celebrytija za isto pozicijo deck cadeta preko web sita shiptalkjobs.com
Da li si tudi ti tako dobio i si se dogovorio
Kako kontaktirat tog talijana? Ja bih se javio ako primaju makiniste.

MCelano@rccl.com
Aloha

Offline motorman

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
pozdrav svima!
ima li ovdje netko da je strojar (bilo koji) na nekom kruzeru.ja sad planiram ici na carnival za asistenta , imam vec nesto iskustva sa cargo brodova , i ono zanima me kako je na kruzeru.pozdrav svima

Offline JD

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pozdrav svima, interesantna tema

Imam pitanje, u pregovorima sam za ukrcaj na Regent Seven Seas putnicku kompaniju (bivsi Radisson) kao 2gi ili 3ci oficir, to bi bio prvi ukrcaj na putnickom poslje godina na trgovackim...interesiralo bi me bilo kakvo konkretno misljenje o kompaniji iz prve ruke, ako tko ima iskustva sa njima u pogledu uvjeta prije svega financiskih, rejtinga kompanije, pouzdanosti i sl.
svaki feed back je vise nego dobro dosa
Thx, cheers ;)      

Offline dubliner_21

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
pozdrav svima. molim nekoga da mi pojasni sta sve trebam uraditi kako bi dospio na brod. koja je agencija najbolja da bi isao preko nje? radio sam kao zastitar u irskoj u dublinu i kolike su mi sanse da budem primljen bas za tu poziciju?

Offline danko

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Pozdrav svima!

Molio bi sve koji znaju, kako i na koji nacin traziti ukracaj na putnicke brodove kao 3 rd officer. Do sada sam imao iskustva na cargo.
Znaci, korisne informacije, dali se obracati direktno kompanijama, poput nekih koje su spominjane na forumu ili preko posrednika.
Dosta tesko, tj.gotovo nikako nisam mogao naci neke applikacione forme na stranicama od poznatijih kompanija ( rcc, princess, ncl, carnival itd..)
Pa stoga, svaka korisna informacija ili link , savijet je dobro dosao...

Hvala unaprijed, te svim onim clanovima koji su sada na moru ili ce uskoro ici zelim mirno more i dobru plovidbu!

Offline mr_titio

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pozdrav svima !!!

Imam par pitanja i nadam se da ce te mi pomoci.

1. Da li se moze naci posao za dipl.mas.ing. (2 god. rada u elektrani) i ako moze koji posao?
2. Sta je potrebno za apliciranje?
3. Koje agencije preporucujete (za  posao ing.)?

Svi savjeti su dobrodosli....hvala

Offline FatalBlaDE

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Zdravo,

Pročitao sam za pozicije Chief Radio Officer & Radio Officer,da li je moguće doći na ove pozicije preko naših agencija i  koja škola treba da se završi za ovu poziciju?

Hvala unaprijed!

Pozdrav,
Aleksandar

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Zdravo,

Pročitao sam za pozicije Chief Radio Officer & Radio Officer,da li je moguće doći na ove pozicije preko naših agencija i  koja škola treba da se završi za ovu poziciju?

Hvala unaprijed!

Pozdrav,
Aleksandar

Ja mislim da treba pomorska skola, ali nisam bas siguran da ove aktuelne agencije na forumu salju...jedino mozda ovi iz Splita.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Zdravo,

Pročitao sam za pozicije Chief Radio Officer & Radio Officer,da li je moguće doći na ove pozicije preko naših agencija i  koja škola treba da se završi za ovu poziciju?

Hvala unaprijed!

Pozdrav,
Aleksandar

To ti pada pod comms department, ima naših ljudi na Princessu u tom dpt-u, mislim da su došli preko ssm.hr
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)