Author Topic: Prezentacija za kandidate iz drugih gradova je 16. Dec.2010 u Nišu  (Read 4437 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dragan11

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Pozdrav svima, bio sam na juče na prezentaciji agencije "Kouzon" o radu na prekookeanskim brodovima. Bili su samo kandidati iz Niša. Pričalo se o radu i zapošljavanju na kruzerima. Bilo je reči o kompanijama "Princess Cruises" i "Royal Caribbean". Prezentacija za kandidate iz drugih gradova je u četvrtak 16. decembra u Nišu. Tada će biti održan i preliminarni intervju za sve kandidate koji su zainteresovani za rad na kruzerima. Aktuelne su pozicije u restoranu, baru, potrebni su i fotografi, video montažeri, youth staff. Glavni intervju sa predstavnicima kompanije biće održan tokom februara. Ako prođem preliminarni intervju planiram da apliciram za neku poziju u restoranu.

Offline soneboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Pozdrav svima, bio sam na juče na prezentaciji agencije "Kouzon" o radu na prekookeanskim brodovima. Bili su samo kandidati iz Niša. Pričalo se o radu i zapošljavanju na kruzerima. Bilo je reči o kompanijama "Princess Cruises" i "Royal Caribbean". Prezentacija za kandidate iz drugih gradova je u četvrtak 16. decembra u Nišu. Tada će biti održan i preliminarni intervju za sve kandidate koji su zainteresovani za rad na kruzerima. Aktuelne su pozicije u restoranu, baru, potrebni su i fotografi, video montažeri, youth staff. Glavni intervju sa predstavnicima kompanije biće održan tokom februara. Ako prođem preliminarni intervju planiram da apliciram za neku poziju u restoranu.
E hvala na ovim informacijama...a jel znas mozda da li se odrzava i trening posle preliminarnog?

Offline Dragan11

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Biće i treninga posle preliminarnog, trajaće dva dana za restoran i bar a za ostale pozicije jedan dan. Rekli su da će se održati u Nišu 17, i 18 decembra pošto je u nedelju Sveti Nikola.

Offline Vedran87

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
jeli mozes da mi das broj te agencije u nisu ako mozes na ovaj br 0628792962 ja sam iz sokobanje i gde se nalazi ta agencija hvala ti druze unapred

Offline Dragan11

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Brojevi telefona: 018/523374 ili 018/257413

Agencija se nalazi u ulici Cara Dušana u tržnom centru "Dušanov Bazar" Kula lok.105

Ovde možeš da nađeš ostale informacije: http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=293.0

Offline Vedran87

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
hvala svima nasao sam broj pozzz

Offline Dragan11

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Bio sam danas na preliminarnom intervjuu, bilo je dosta kandidata. Intervjuisala nas je Limba, preporučila mi je da apliciram za kazino, a da mogu da apliciram za poziciju buffet steward. Obavio sam nakon toga i razgovor preko Skype-a sa njenim kolegom iz Makedonije, međutim ne mogu da dobijem tu poziciju jer nisam radio u kazinu sa "živom igrom" imam iskustva samo sa elektronskim ruletom i slot aparatima. U svakom slučaju nemam vremena za gubljenje apliciraću za buffet steward-a, sutra i prekosutra je obuka kandidata za restoran, pozdrav.

Offline ayrtonsenna

  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Ja sam danas takodje bio na prezentaciji agencije Kouzon, pa potom i na tom preliminarnom intervjuu. U sustini, ciljao sam poziciju pursera, tj. guest services officer-a, i ta cura po imenu Limba,  Makedonka koja vodi intervju mi je i dala tu poziiju na kraju razgovora. S tim sto je napomenula da sada trenutno nema potraznje za purserima, ali ocekuje pocetkom februara nekoliko slobodnih mesta za ovu poziciju. A predlozila mi je, ako hocu, i poziciju "assistant guest relations officer", sto je pozicija vrlo slicna purserima. Takodje, bilo joj je zanimljivo sto sam savladao onaj program Fidelio (o njemu sam ranije pisao u posebnim temama), i sto govorim 2 strana jezika (natucavam ponesto i treci, ali njega nisam prijavio, sto se ispostavilo ispravnim). Napomenula mi je da ako vec prijavljujem vise stranih jezika, bolje da prijavim manje ali da sam u oba "fully fluent", neko da prijavim vise pa da budem u neprilici kad ne znam da beknem.

Eto, to je to, sto se mene tice mogu biti zadovoljan ovim preliminarnim intervjuom, jedino sto me brine sto cu verovatno duze cekati na glavni intervju i ukrcaj, ali s druge strane dobio sam staff pozicije, taman ono sto sam hteo, tako da mislim da vredi cekati :uzdravlje: :uzdravlje:

“Go ahead, make my day”