Author Topic: kako da nadjem posao na brodu?  (Read 4294 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vedran87

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
kako da nadjem posao na brodu?
« on: 12/December/2010 »
Pozdav svima na forumu posto sam ja nov na forumu. Zanima me kako da nadjem posao na brodu i kako jeli postoji neka agencija ili neki broj za pozvati u srbiji, da zaposljava na brodove jer nemam posao ovde nikakav i nista me neveze ovde a hteo bi da se otisnem na more i da malo proputujem i zaradim neku paru.HVALA UNAPREd svima

peanutz

  • Guest
kako da nadjem posao na brodu?
« Reply #1 on: 12/December/2010 »
Pozdav svima na forumu posto sam ja nov na forumu. Zanima me kako da nadjem posao na brodu i kako jeli postoji neka agencija ili neki broj za pozvati u srbiji, da zaposljava na brodove jer nemam posao ovde nikakav i nista me neveze ovde a hteo bi da se otisnem na more i da malo proputujem i zaradim neku paru.HVALA UNAPREd svima
Ne, ne postoji nijedna agencija.

Offline pomagac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 178
    • View Profile
Re: kako da nadjem posao na brodu?
« Reply #2 on: 12/December/2010 »
Pozdav svima na forumu posto sam ja nov na forumu. Zanima me kako da nadjem posao na brodu i kako jeli postoji neka agencija ili neki broj za pozvati u srbiji, da zaposljava na brodove jer nemam posao ovde nikakav i nista me neveze ovde a hteo bi da se otisnem na more i da malo proputujem i zaradim neku paru.HVALA UNAPREd svima
A da malo procitas ovaj forum... ;D

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: kako da nadjem posao na brodu?
« Reply #3 on: 12/December/2010 »
A da malo procitas ovaj forum... ;D

aha ... i HVALA UNAPREd
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline sinisa85

  • Registered
  • *
  • Posts: 66
    • View Profile
Re: kako da nadjem posao na brodu?
« Reply #4 on: 12/December/2010 »
Samo lagano, temu po temu. sve ti pise na forumu, tek ako imas nesto konkretno da pitas konsultuj matore forumase inace  ::bin-laden::
Za pocetak, imas agencije Safe Cruise i Sea Agency u Beogradu i Kouzon u Nisu. Srecno

Offline Vedran87

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: kako da nadjem posao na brodu?
« Reply #5 on: 13/December/2010 »
Hvala na pomoci a i na kritikama uvek tako nadrljaju gusteri kao i ja,ali ja se ne snalazim na ovim forumima bas najbolje ali sad sve vidim da ima zapisano,samo treba pogledati.Jos jedno izvinjenje za moj post nisam znao ali sad znam.Ima sad intervju u NISU 16. pa sam pozurio da saznam vise pa nadam se da cu uspeti da prodjem.Dali da uzmem one manje placene poslove za pocetak ili da pucam na vise.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: kako da nadjem posao na brodu?
« Reply #6 on: 13/December/2010 »
Vedrane, ako ti je engleski ok, i imaš radnog iskustva za poziciju koja ti se sviđa - pucaj na bolji posao,  ::bin-laden::

a ako si padobranac koji se pokušava ubaciti u priču, onda jasno, niže pozicije  :hehe:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)