Author Topic: Aplicirala preko Riverside za poziciju Recepcionar.  (Read 3893 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Pozdrav svima sa foruma!! :-)

Iskreno, nova sam ovde. Aplicirala sam preko agencije Riverside za poziciju Recepcionar. Javili su mi da su intervjui sad pocetkom Janura.
Moze li mi neko reci jel imao neka iskustva sa pozicijom rada na recepciji ili ako niste da li znate kako je, radno vreme, sta se radi?? Bila bih zahvalna svima na odgovoru!!  :rolleyes:

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Re: Aplicirala preko Riverside za poziciju Recepcionar.
« Reply #1 on: 14/December/2010 »
Pozdrav svima sa foruma!! :-)

Iskreno, nova sam ovde. Aplicirala sam preko agencije Riverside za poziciju Recepcionar. Javili su mi da su intervjui sad pocetkom Janura.
Moze li mi neko reci jel imao neka iskustva sa pozicijom rada na recepciji ili ako niste da li znate kako je, radno vreme, sta se radi?? Bila bih zahvalna svima na odgovoru!!  :rolleyes:

i sam htela da konkurisem za recepciju ali nisam jer nemam iskustva u tome!! mislis da ne traze iskustvo?


Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Aplicirala preko Riverside za poziciju Recepcionar.
« Reply #2 on: 15/December/2010 »
Radno vrijeme,jedan dan od 10-18,drugi dan od 07-12 i od 18-21,što se radi?kao i na svakoj recepciji,mjenjaš valute,rješavaš probleme s gostima,papirologija,prodaješ u shopu ak nema masera,uglavnom te administracijske stvari,iskustvo!!! ma navedi im da si radila u hiltonu ak hočeš ne provjeravaju to!!!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]