Author Topic: A Priori agencija (Suzana Viskic-Zagar), Lovran  (Read 107107 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lucky

  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: A Priori agencija (Suzana Viskic-Zagar), Lovran
« Reply #45 on: 17/December/2010 »
U 3. misecu 2011. pitao gospođu Suzanu  :yeah:

Za koji department ???

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: A Priori agencija (Suzana Viskic-Zagar), Lovran
« Reply #46 on: 17/December/2010 »
Hvala na informaciji.
 I ja sam saznala  u ponedjeljak od Suzane kada sam položila Marlins test  ;D

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: A Priori agencija (Suzana Viskic-Zagar), Lovran
« Reply #47 on: 17/December/2010 »
 Za  Food and Beverage sigurno. Ne znam za ostalo.

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: A Priori agencija (Suzana Viskic-Zagar), Lovran
« Reply #48 on: 17/December/2010 »
Za koji department ???
Za  Food and Beverage sigurno. Ne znam za ostalo.


yup, ja san se prijavija za bar dep. a razmišljam i o hotel departmentu, ne znam...
Hvala na informaciji.
 I ja sam saznala  u ponedjeljak od Suzane kada sam položila Marlins test  ;D

ja nisan još ništa polaga...kako to?



Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: A Priori agencija (Suzana Viskic-Zagar), Lovran
« Reply #49 on: 17/December/2010 »
Meni je prošli ponedjeljak Suzana javila da ona održava testiranja ponedjeljkom u 12.00 i 14.00 u Monokiniju u Opatiji. Ja sam joj javila da ću doći u ponedjeljak 13.12. Otišla sam i napravila sam test. Pošalji mail Suzani i pitaj je. Suzi je bila jako ljubazna i vjerujem da će ti brzo odgovoriti.

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: A Priori agencija (Suzana Viskic-Zagar), Lovran
« Reply #50 on: 18/December/2010 »
Meni je prošli ponedjeljak Suzana javila da ona održava testiranja ponedjeljkom u 12.00 i 14.00 u Monokiniju u Opatiji. Ja sam joj javila da ću doći u ponedjeljak 13.12. Otišla sam i napravila sam test. Pošalji mail Suzani i pitaj je. Suzi je bila jako ljubazna i vjerujem da će ti brzo odgovoriti.


Koliko san ja nju razumija, test se radi za vrime interview s njom, ne vidim razlog zašto bih ga prije radio i putovao iza Zadra. Mislim to obaviti jednim odlaskom. :)

Offline Sandra25

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: A Priori agencija (Suzana Viskic-Zagar), Lovran
« Reply #51 on: 18/December/2010 »

Koliko san ja nju razumija, test se radi za vrime interview s njom, ne vidim razlog zašto bih ga prije radio i putovao iza Zadra. Mislim to obaviti jednim odlaskom. :)

Pa da, odeš jednom i obaviš oboje kao Marijana...Ma Suzi vam je super ženska, skroz opuštena i nije to neki formalan razgovor kao sto bude sa predstavnikom kompanije :)

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: A Priori agencija (Suzana Viskic-Zagar), Lovran
« Reply #52 on: 18/December/2010 »
Pa da, odeš jednom i obaviš oboje kao Marijana...Ma Suzi vam je super ženska, skroz opuštena i nije to neki formalan razgovor kao sto bude sa predstavnikom kompanije :)

Ma da kužin to, ali nije za svako pojedično? valjda se ide grupno na interview...ne znam -()-

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: A Priori agencija (Suzana Viskic-Zagar), Lovran
« Reply #53 on: 18/December/2010 »
Hopeless najbolje je da se čuješ sa Suzi i s njom se dogovoriš kada da dođeš. Ja sam prvo pisala test i nakon toga smo razgovarali i bilo nas je par. Ništa strašno. Još bolje. Odmah podijeliš svoja nadanja i strahove s osobama koje se nalaze u istoj situaciji kao i ti.
Kao što Sandra25 kaže, Suzi je full super.Ja sam i prije čula da je ona super i baš zato sam njenu agenciju zvala i na osobnom iskustvu sam se uvjerila da je ono što drugi kažu istina. 

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: A Priori agencija (Suzana Viskic-Zagar), Lovran
« Reply #54 on: 18/December/2010 »

poanta je u tome da ja pitan kako si imala već interview a meni je rekla u 3. misecu?
Ne očekujem ništa previše niti me pere trema, a nadanja su 50 - 50, tako san si u glavi
zacrta da se ne razočaran previše.

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: A Priori agencija (Suzana Viskic-Zagar), Lovran
« Reply #55 on: 18/December/2010 »
poanta je u tome da ja pitan kako si imala već interview a meni je rekla u 3. misecu?
Ne očekujem ništa previše niti me pere trema, a nadanja su 50 - 50, tako san si u glavi
zacrta da se ne razočaran previše.

Hopless, stani malo na loptu i pročitaj sto je Marijana napisala.
Uglavnom Suzi je odlična, no na  kraju ovisi o osobi što i kako će raditi. Negdje  si napisao: "spreman sam čak od minimuma krenuti pa postepeno se penjati" - to ti može biti otežavajuća okolnost jer iz toga zaključujem  da zapravo i nisi baš spreman krenuti od pocetka (moje subjektivno mišljenje). 

U tome i leži odgovor za što aplicirati, kao konobar nemaš iskustva a i da imaš ne bi ti puno značilo, jer cruise kompanije iskustvo ako nije  iz neke  relevatne  hotelske  kuće po svijetu i ne  zanima  previše.
Počinješ kao ass. waiter plaća ovisio o tipu (po slobodnoj procjeni između 1000 - 1400 ovisno o brodu ruti i sali u kojoj radiš),
Kao recepcioner pocinjes isto tako od pocetka, no koliko sam shvatio tu barem imaš iskistvo koje ti moze  pomoći. plaća je  u rangu 1500.

kao konobar se brže krcaš.

ča je  život vengo fantažija

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: A Priori agencija (Suzana Viskic-Zagar), Lovran
« Reply #56 on: 18/December/2010 »
Nismo se baš dobro razumjeli. U trećem mjesecu je finalni intervju s čovjekom iz Carnivala koji će odlučiti da li ideš na brod ili ne. A da bi otišao na taj finalni intervju prvo moraš proći Marlins test.

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: A Priori agencija (Suzana Viskic-Zagar), Lovran
« Reply #57 on: 20/December/2010 »
Hopless, stani malo na loptu i pročitaj sto je Marijana napisala.
Uglavnom Suzi je odlična, no na  kraju ovisi o osobi što i kako će raditi. Negdje  si napisao: "spreman sam čak od minimuma krenuti pa postepeno se penjati" - to ti može biti otežavajuća okolnost jer iz toga zaključujem  da zapravo i nisi baš spreman krenuti od pocetka (moje subjektivno mišljenje).  

U tome i leži odgovor za što aplicirati, kao konobar nemaš iskustva a i da imaš ne bi ti puno značilo, jer cruise kompanije iskustvo ako nije  iz neke  relevatne  hotelske  kuće po svijetu i ne  zanima  previše.
Počinješ kao ass. waiter plaća ovisio o tipu (po slobodnoj procjeni između 1000 - 1400 ovisno o brodu ruti i sali u kojoj radiš),
Kao recepcioner pocinjes isto tako od pocetka, no koliko sam shvatio tu barem imaš iskistvo koje ti moze  pomoći. plaća je  u rangu 1500.

kao konobar se brže krcaš.

Pod "početkom od minimuma" sam mislio na plaću, ne na poziciju, pa neću početi od perača suđa (ne podcijenjujem nikoga) ali smatram da imam određene kvalitete i mogu početi s bolje pozicije.
Hvala na savjetima svakako, ali ovo nije tema o meni.

Nismo se baš dobro razumjeli. U trećem mjesecu je finalni intervju s čovjekom iz Carnivala koji će odlučiti da li ideš na brod ili ne. A da bi otišao na taj finalni intervju prvo moraš proći Marlins test.

E pa to je odgovor koji sam tražio. Hvala, znači vidimo se ?

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: A Priori agencija (Suzana Viskic-Zagar), Lovran
« Reply #58 on: 20/December/2010 »
Ako misliš da li se vidimo na finalnom intervju onda se definitivno vidimo :)

Offline alenka

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
alenka
« Reply #59 on: 27/December/2010 »
pozdrav....