Author Topic: Posao 3/2 ?asnika palube...  (Read 3685 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline danko

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Posao 3/2 ?asnika palube...
« on: 28/December/2010 »
Prvo bi vas sve želio lijepo pozdraviti i zahvaliti na vrlo korisnim informacijma,, trudu i svemu ostalom šte se nesebično dijeli sa ostalim članovima..

Ovim putem vas svhi koji nešto znaju, molim za pomoć..Iako sam već jednom postalo sličnu temu, nisam dobio odgovor, a i dalje me isto zanima..
Velika želja mi je ukrcati se za časnika palube na neku od cruising kompanija, no baš mi i neuspijeva..Ako ima netko kakav savijet ili bilo što što bi mi moglo pomoći, molim da mi se javi..

Ukratko ću vam reći o sebi; plovio sam cca 2,3 god (kadetura, sekondo/terco)..Između svega završio vojsko i fakultet (tehn.prometa u Rijeci)..Radio na kraju godinu dana, kao regionalni voditelj..Iskustva na passagerima nemam..
Znači imam kratku pauzu od broda, ali sda se želim vratiti i pokušati na cruzerima...

Ono što sam do sada napravio je aplicirao direktno CV recruiterima na nekim kompanijama gdje se mi kolege, prijatelji ili slično (npr. NCL), te nekoliko puta aplicirao za mjesto off koje sam našao surfajući forumom ili netom, no bezuspješno..kako sam inače iz Rijeke, danas sam poslao otvoreni app i Eurosu, te Zoroviću za jedno radno mjesto...i to čekam i nadam se..

Ako mi možete pomoći kojim savijetom bio bi vrlo zahvalan..

Svim članovima, adminima želim ugodne blagdane i sve najbolje u nadolazećoj godini.