Forum
25/Studeni/2014 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

eXTReMe Tracker

News:
Follow Sef_Foruma on Twitter  Follow Šef Foruma on Facebook  Follow Šef Foruma on YouTube  Follow Me on Pinterest 

Home   Help Search Login Register  

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: celebrity trenutno infinity  (Read 1840 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
vladimirce
Registered
*

Country: serbia
Company: celebrity
Hire Agency: kauzon
Occupation: ass waiter
Ship: infinity

View Profile
« on: 30/Prosinac/2010 »

da li mi neko moze odgovoriti povodom celebrity kompanije ja sam sad na infinityu i radi se bez odmora to jest kada se ima day off to je obicno meal off,cuo sam da na solstice imaju svaki dan meal off to jest radi se samo dva obroka.da li mi neko moze reci jos nesto to jest jos neki brod i da li kada se ima day off to je day off a ne kao u mom trenutnom slucaju?
Forum
« on: 30/Prosinac/2010 »

Puč
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Country: Croatia
Company: Celebrity
Hire Agency: Employment Power
Occupation: asst/waiter
Ship: Equinox

View Profile
« Reply #1 on: 30/Prosinac/2010 »

ovisi od menagmenta... u biti to ti je normalno... mozda dode neki novi mtrd. pa promijeni to... trebate reci da vam ne pase tako da promjene!!!
Forum
« Reply #1 on: 30/Prosinac/2010 »

tatinaprinceza
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Country: Hrvatska

View Profile
« Reply #2 on: 28/Siječanj/2011 »

da li mi neko moze odgovoriti povodom celebrity kompanije ja sam sad na infinityu i radi se bez odmora to jest kada se ima day off to je obicno meal off,cuo sam da na solstice imaju svaki dan meal off to jest radi se samo dva obroka.da li mi neko moze reci jos nesto to jest jos neki brod i da li kada se ima day off to je day off a ne kao u mom trenutnom slucaju?

Blue people ( ljudi koji rade u Blue restoranu ) - rade dorucak-rucak-veceru svaki sea day ( osim ako netko ima dobar rejting pa je oslobodjen dorucka ili rucka )
Dining people ( ljudi koji cijeli cruise rade dorucak u diningu ) - rade dorucak-rucak-veceru svaki sea day
Svi iz restorana rade- dorucak-rucak-veceru svaki embarkation day ( iznimka su ljudi iz Tuscan grilla, oni nikad ne rade embarkation dorucak )

Znaci svi ostali osim gore navedenih na Solsticu rade samo 2 obroka tokom tjedna osim embarkation daya koji sam navela( ili dorucak-veceru ili rucak-veceru).
Day off imas kad se razbolis.
Mali savjet, daj malo pisi razumljivije i preglednije, morala sam 5 puta citati da skuzim sto je pjesnik htio reci. dunno  :uzdravlje:
malidjecak
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Country: bih
Company: N/A
Hire Agency: EP
Occupation: WAITER
Ship: N/A

View Profile
« Reply #3 on: 14/Veljača/2011 »

Izvini,prije kolikon si otisao na Infinity
Forum

Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Flag Counter

Pun pristup forumu omogucen samo veteranima