Author Topic: celebrity trenutno infinity  (Read 3401 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vladimirce

  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
celebrity trenutno infinity
« on: 30/December/2010 »
da li mi neko moze odgovoriti povodom celebrity kompanije ja sam sad na infinityu i radi se bez odmora to jest kada se ima day off to je obicno meal off,cuo sam da na solstice imaju svaki dan meal off to jest radi se samo dva obroka.da li mi neko moze reci jos nesto to jest jos neki brod i da li kada se ima day off to je day off a ne kao u mom trenutnom slucaju?

Offline Pu?

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: celebrity trenutno infinity
« Reply #1 on: 30/December/2010 »
ovisi od menagmenta... u biti to ti je normalno... mozda dode neki novi mtrd. pa promijeni to... trebate reci da vam ne pase tako da promjene!!!

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: celebrity trenutno infinity
« Reply #2 on: 28/January/2011 »
da li mi neko moze odgovoriti povodom celebrity kompanije ja sam sad na infinityu i radi se bez odmora to jest kada se ima day off to je obicno meal off,cuo sam da na solstice imaju svaki dan meal off to jest radi se samo dva obroka.da li mi neko moze reci jos nesto to jest jos neki brod i da li kada se ima day off to je day off a ne kao u mom trenutnom slucaju?

Blue people ( ljudi koji rade u Blue restoranu ) - rade dorucak-rucak-veceru svaki sea day ( osim ako netko ima dobar rejting pa je oslobodjen dorucka ili rucka )
Dining people ( ljudi koji cijeli cruise rade dorucak u diningu ) - rade dorucak-rucak-veceru svaki sea day
Svi iz restorana rade- dorucak-rucak-veceru svaki embarkation day ( iznimka su ljudi iz Tuscan grilla, oni nikad ne rade embarkation dorucak )

Znaci svi ostali osim gore navedenih na Solsticu rade samo 2 obroka tokom tjedna osim embarkation daya koji sam navela( ili dorucak-veceru ili rucak-veceru).
Day off imas kad se razbolis.
Mali savjet, daj malo pisi razumljivije i preglednije, morala sam 5 puta citati da skuzim sto je pjesnik htio reci. -()-  :uzdravlje:

Offline malidjecak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: celebrity trenutno infinity
« Reply #3 on: 14/February/2011 »
da li mi neko moze odgovoriti povodom celebrity kompanije ja sam sad na infinityu i radi se bez odmora to jest kada se ima day off to je obicno meal off,cuo sam da na solstice imaju svaki dan meal off to jest radi se samo dva obroka.da li mi neko moze reci jos nesto to jest jos neki brod i da li kada se ima day off to je day off a ne kao u mom trenutnom slucaju?
Izvini,prije kolikon si otisao na Infinity