Author Topic: Kona?ni dojam by Ledeni!  (Read 25898 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mali_Lala

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
  • Ja sam ja, takvih nema puno...
    • View Profile
Re: kona?ni dojam by Ledeni!
« Reply #60 on: 07/March/2011 »
bravo na odgovoru,sta god da je sigurno nije kako nam majka kuva ali nije ni za bacanje,ko zna da se snadje jesce fino ko ne jesce sta bilo mada nema tamo vremena ni za jelo!!lepo izadjes odes u mek ili burger king najedes se i to je to!!!nikakva mudrost
Ili odes u neki Doner Kebab, burekdzinicu ili nadjes neku YU kafanu gde spremaju nasa jela i da vidis. :D  :uzdravlje:
Moze da bude, a ne mora da znaci...

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: kona?ni dojam by Ledeni!
« Reply #61 on: 07/March/2011 »
Ili odes u neki Doner Kebab, burekdzinicu ili nadjes neku YU kafanu gde spremaju nasa jela i da vidis. :D  :uzdravlje:

Bravo Lalo na kebab sam skroz zaboravio!!hahaha

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: kona?ni dojam by Ledeni!
« Reply #62 on: 08/March/2011 »
Ma biće to sve udure :D

Offline sabina

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: kona?ni dojam by Ledeni!
« Reply #63 on: 20/October/2011 »
Garantiram da ti neče pasti na pamet izlaziti preko dana van kad radiš tu poziciju,doduše imaš nekih 2 sata vremena ak ste brzi pa završite brzo,ali toliko češ biti umoran da ti prvi mjesec dana dok se ne privikneš na to nenormalno trčanje neče pasti na pamet iziči preko dana van.
Možda se varam ali reci cu ti ovak.
Radiš s kolegom i naizmjence on jedan dan pere a ti vračaš čiste stvari na mjesto,drugi dan obrnuto.
Kad vračaš stvari na mjesto samo da ti dočaram koliko češ biti umoran opisat ču ti koliko sam puta prehodao kuhinju.
Bio je bavarian lunch što za nas utilitye je smrt,kuhari prljaju extremno puno suđa i taj dan sam 562 puta prešao kuhinju cjelom njenom dužinom
Kuhinja je dužine 15 m,što bi značilo da sam taj dan prehodao skoro 8,5 km
U prosjeku nosiš 10 kg u svakom hodu što bi značilo da sam preneo oko 5 i pol tona
tu ne računam iznošenje smeća,čišćenje kuhinje,kanala za odvod,guljenje krumpira(kojeg BTW za bavarian lunch treba pun k..)luka itd.
Pa ti sad računaj dal češ poslije toliko km i tona željeti iči vidjeti jeb..NJmačku i glupe dvorce ili češ na čorku ta dva sata(ak si brz ponavljam).
Moj kolega nikad nije izašao nikud preko dana osim u Frankfurt (jer su kurve tamo 30€,i BTW veći izbor nego u Amsterdamu   :haha:)
Zato ti kažem,ti se moraš spremiti na robiju,ali ak izdržiš jednu sezonu,odmah tražiš housekeeping i onda hodaj preko dana koliko ti volja,i gledaj usranu Njemačku i j...dvorce koliko te volja!

Znači ti nisi normalan kolega, konačno sam se nasmijala nakon dugo vremena onako iskreno. Sad vidite koliko je posao i život na brodu zanimljiv kada u glavi brojite korake što ih prijeđete na radnom mjestu. Psihijatrija teška. Sretno svima