Author Topic: Intervju za Scylla tours, 13 januar 2011, Hotel Palas, Beograd  (Read 21287 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vlajko

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Bravo Costarico, legendo! Imas slatke muke!
Kad vec pomenu za koju si poziciju primljen, ja nisam za sebe ni pitao koju su mi poziciju dodelili, niti mi on rece, koliko sam bio sludjen!
Na intervju sam im rekao da apliciram za poziciju bar manager ili bar tender, mada mi Alex rece da obzirom na iskustvo mogu da radim i na poziciji matre de!
Ali prihvatam bilo sta u vezi bara ili restorana! Valjda ce u ugovori biti pozicija koju mi nude!

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
On mi reče samo housekeeping, a tamo sam im rekao da sam zainteresovan za Laundry i Cabin steward!
Reče mi čak da sam dobio brod na kojem i on radi! Jel' ti išta spomenuo koliko će ugovor trajati?

Ma ja sam bio ubjeđen da ćemo proći..toliko je opuštena atmosfera bila i sve je nekako iznenada bilo
..čak sam mislio da sam bezveze došao jer njemački ne znam ni beknuti, al' eto u zadnji momenat preokret :)

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Idi ti Costarico na Scyllu,taman da mene prebace na tvoju poziciju.  :D

Offline vlajko

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Meni je rekao da ugovor traje do 5-6 januara sledece godine, da je od ove godine 75e mesecno za put. Sto znaci ako izguras naprimer 8 meseci, na kraju ugovora ti daju 600e.
Odmor naravno placen, ko ima dete, prijavljuje ga i dobija nekakav deciji dodatak od 150e mesecno! U sebi sam se malo nasmejao, a onda covek izvadi neki papir gde stvarno pokaza neku uplatu od 148e mesecno.

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
@ RAS KASS tako će najvjerovatnije i biti, jer mi je ovo sigurnije od Uniworld-a, al' čut ću se ja sa Damirom da vidim koliko mi siguran ukrcaj!

Za Uniworld mi piše da sam u prvoj grupi i da idem na brod na početku sezone ukoliko bude slobodno mjesto za moju poziciju.
To mi je malo nesigurno, jer vrlo lako mogu da ne odem, ukoliko se Luiđiju dopadne neko na narednim intervjuima u Bugarskoj i Ruminiji, a Aleksandar mi je rekao da naredne sedmice potpisujem ugovor i sa jednim primjerkom idem u Njemačku ambasadu po vizu, a odmah nakon toga dobijam i datum ukrcaja!

Toliko lijepog sam čuo o Uniworld ovih zadnjih mjeseci, a vrlo malo znam o Scylla Tours, pa sam možda zbog toga u nedoumici! Kad bi se neko javio sa iskustvima iz Scylle!
Šefe i Ledeni, može vaše iskusno mišljenje!

@Vlajko meni se njihovi uslovi baš dopadaju, ne znam jesi li ti razumio da se mjesečno dobija po 50 eura nekog podsticaja koji nam isplate na kraju ugovora!
Znam da je onaj jedan rekjuter govorio da se na kraju 10-mjesečnog ugora dobije 500 evra + 750 evra za prevoz?

Offline vlajko

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Ne brate, nema mesecnog podsticaja od 50e, ali zato je tacno da na kraju dobijas 750e. Ali ako odsljakas punu sezonu, tj
10 meseci. Svaki odradjen mesec puta 75e.

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
  :run:  :run:  :run:

Primljen za Scyllu!!!!!

Sad mi javili da sam primljen i jako sam srecan! Salju mi ovih dana  ugovor, da potpisem pa da im vratim. Kad dobiju ugovor, papire salju u Nemacku ambasadu i idem da radim vizu. Za 15 dana cu znati datum ukrcavanja, koji bi trebalo da bude izmedju 20.03. i 15.04.

Zahvaljujem se svima na podrsci (posebno ekipi iz Zagreba), Sefu foruma i svim ljudima koji su ostavili razne price i utiske i koji su mi dosta pomogli!

Izgleda da stvarno ima nesto u onoj "Nada umire poslednja"!

Cestitam Vlajko!!!!
Bas mi je drago, sve najbolje! :)

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
  :run:  :run:  :run:

Primljen za Scyllu!!!!!

Sad mi javili da sam primljen i jako sam srecan! Salju mi ovih dana  ugovor, da potpisem pa da im vratim. Kad dobiju ugovor, papire salju u Nemacku ambasadu i idem da radim vizu. Za 15 dana cu znati datum ukrcavanja, koji bi trebalo da bude izmedju 20.03. i 15.04.

Zahvaljujem se svima na podrsci (posebno ekipi iz Zagreba), Sefu foruma i svim ljudima koji su ostavili razne price i utiske i koji su mi dosta pomogli!

Izgleda da stvarno ima nesto u onoj "Nada umire poslednja"!


sve najiskrenije  CESTITKE!!!  :uzdravlje:  :uzdravlje:  :uzdravlje:

Offline vlajko

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Hvala svima!

A sad evo jedne informacije za sve koji jos hoce da pokusaju za Scyllu.

Posto je intervju za ove prostore zavrsen, treba pokusati sa intervjuom u Budimpesti koji se odrzava 1.februara.
Sajt na koji se prijavljujete na intervju je www.gmnhungary.com.
Jedan moj drugar je juce aplicirao, pa cemo videti sta ce biti! Ali definitivno im treba dosta ljudi, pa mozda vredi pokusati!

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Treba dodati da od ove godine izlazi još jedan brod sa američkim putnicima za kompaniju Scylla tours!
Moje mišljenje je da je prolaznost za ovu kompaniju nekih 80 %, ako ne i više, tako da se isplati zaputiti u Budimpeštu!
Ja sam sad malo istraživao brodove sa američkim putnicima i odlični su, Swiss Jewel, Swiss Sapphire i Swiss Emerald i ni jedan nema više od 120 putnika i svi su sa 5 zvjezdica!

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Poslao sam prijavu za Budimpestu pa cemo videti sta ce biti.Moguce da nece zvati iz Srbije s obzirom da je bio intervju u Bg-u.Povratna vozna je 26 evra.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Poslao sam prijavu za Budimpestu pa cemo videti sta ce biti.Moguce da nece zvati iz Srbije s obzirom da je bio intervju u Bg-u.Povratna vozna je 26 evra.

Molim da se držite teme: Intervju za Scylla tours, 13 januar 2011, Hotel Palas, Beograd

Ako želite otvoriti novu temu, izvolite, ... nemojte u ovu temu trpati kako idete u Budimpeštu i sl.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline urosevic100

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Pozdrav svima! Pre svega ovima sto su primljeni, SVAKA CAST i srecno.
Samo par pitanja o Scylli, burazer mi ide u Budimpestu za intervju sa njima, moze li neko da nam da par saveta, napr. kakva su pitanja bila i slicno? Hvala svima!

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
dali mi netko od vas moze postovati   contact  od agenata  scylla hvala koji je navodno iz bosne  thanks! :rolleyes:

Offline vlajko

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
E pa evo i ja da se javim!

Dobio sam juce odgovor od Scylle da mogu poceti sa radom tek od maja. Pre par dana su me prvo pitali kada mogu poceti sa radom a onda me juce obavestili za maj. Iz grupe koja je bila na intervju u Palasu, jedino je Costarico od nas primljenih pozvan odmah na pocetak sezone. Mi ostali smo svi na cekanju, jer sta bi moglo drugo da bude opcija maj! Znaci rezerve! Kapiram da kad krenu prvi odmori ili tako nesto, da ce zvati neke od nas! Sto uopste ne daje nikakvu sigurnost!

Videcemo sta ce biti!