Author Topic: Intervju za Scylla tours, 13 januar 2011, Hotel Palas, Beograd  (Read 21286 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
E nisam siguran šta je u pitanju..al' malo sam istraživao o Scyllinim brodovima, i ako si dobio brod sa Američkim putnicima, oni tek u maju i kreću sa sezonom, pa do sredine oktobra! Dok ovi sa Njemcima kreću početkom aprila..moj isplovljava 01.aprila. i plovi do 05. januara. Ta tri Scyllina broda sa američkim putnicima plove za američku turističku kompaniju Tauck!
Evo ti itinerary za Swiss Jewel: http://www.brandedcruise.com/cruiseweb/RiverboatItinList.asp?Client=choosing&nShip=1284&nOperator=Tauck&nLin=182 ( Ovaj plovi od 10. maja do 20 oktobra)
a ovo je za Swiss Emerald: http://www.brandedcruise.com/Cruiseweb/RiverboatItinList.asp?Client=choosing&nShip=1282&nOperator=Tauck&nLin=182 ( Ovaj plovi od avgusta do kraja oktobra)

Kratka sezona skroz, to ne kontam!

Za ovaj treći nisam uspio naći itineraries..

Offline vlajko

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Hvala Costarico!   :uzdravlje:

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
E pa evo i ja da se javim!

Dobio sam juce odgovor od Scylle da mogu poceti sa radom tek od maja. Pre par dana su me prvo pitali kada mogu poceti sa radom a onda me juce obavestili za maj. Iz grupe koja je bila na intervju u Palasu, jedino je Costarico od nas primljenih pozvan odmah na pocetak sezone. Mi ostali smo svi na cekanju, jer sta bi moglo drugo da bude opcija maj! Znaci rezerve! Kapiram da kad krenu prvi odmori ili tako nesto, da ce zvati neke od nas! Sto uopste ne daje nikakvu sigurnost!

Videcemo sta ce biti!
bice to sve dobro. . .  :pop:

Offline Antistresna

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Ajde i mi da se javimo :)

Nama u ugovoru stoji 22.03.2011. još uvek čekamo vizu, ali mislim da ono što ti piše u ugovoru da je to datum polaska.

Je l' da?
Ljubi me majka!

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Jeste, jeste...to je datum ukrcaja..juče sam ja slao mail Sanderu i on mi je rekao da je to datum ukrcaja! Koji brod ste dobili?

Offline Antistresna

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Cao Costariko,

E bas mi je drago da je sve ok sto se tice pojedinih ljudi koji su bili na intervju u Bg-u :)
Mi smo juce kontaktirali Sandera u vezi vize i rekao je da se ne sekiramo ...pogurace on to malooooo   :-))))'
Dobili smo Swiss Sapphire i baš gledali fotke na sajtu, ne izgleda loše  :yeah: a ni tvoj nije loš. Mislim da su na istom nivou.

Šteta je što nismo skupa, lepo bi se zezali  ::yes::
Ljubi me majka!

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Odlično, pa rekao sam ti ja da neće biti problema u vezi sa vizom.. Koliko sam ja skontao da je i ovaj moj konzul jednom prilikom bio gost na jednom od Scyllinih brodova, pa je bio oduševljen kada je čuo da ću da radim za njih! Njemačka posla :)

Nego do kada vam traje ugovor? Meni tamo piše da je do 05. januara!

Gledao sam i ja ova tri broda sa američkim putnicima, odlični su.. Mislim da će nama biti odlično, bez obzira što nismo na istom brodu? Ja se nadam da će biti bar još neko sa naših prostora, da ne "zaglavim" k'o Ledeni sa Rumunima i Mađarima!  oT

Nešto kontam da bi mogao biti još neko samnom od ekipe iz Palasa! :moli: heheheh..



Offline Antistresna

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Nije da smo skeptični ali Nemci su oduvek bili teški na vizama..ovakvim ili onakvim ali kad Sander kaže da ne brinemo ... :party:

Verovatno će biti još naših ljudi, videćemo na kraju krajeva ali verujem da hoće. I nama je ugovor do 5og januara, valjda je tada kraj sezone.

Čim nešto saznamo - javljamoo se  :uzdravlje:
Ljubi me majka!