Author Topic: Utisci sa intervjua za Uniworld 09. i 10. 01. 2011. (Zagreb)  (Read 51520 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Ljudi ko je dobio mail da li zeli da ide 01.02 na intervju,ja jesam i oticicu sto da ne.?!!!

Ja nisam  ...

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Zdravo svima! Nisam dobio pozivnicu za februar, ali sam dobio mejl u kome me izvestavaju da nisam prosao intervju za Uniworld. Malko mi je zao, imao sam dobar utisak. No svejedno. Jel taj intervju za kompaniju Seachefs?

reci im da te upisu za februar..pitaj ih!!

Offline kalivija

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Pozdrav,Ni ja nisam dobio pozivnica,primio sam mail da nisam prosao uniworld al sam prosao Riveradvice.
Jer ima neko neko iskustvo oko Riveradvice  :rolleyes:

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Hocemo opet da se organizujemo za Zagreb, za Sea chefs? Al ja bih ovaj put stvarno mojim auticem.Mogu opet Martinu da zamolim da budemo popodne,pa da natenane idemo.

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Hocemo opet da se organizujemo za Zagreb, za Sea chefs? Al ja bih ovaj put stvarno mojim auticem.Mogu opet Martinu da zamolim da budemo popodne,pa da natenane idemo.
ja ne idem. nisam dobio pozivnicu.
vama zelim svu srecu  :uzdravlje:

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Evo malo nade za on hold pozicije!

Ovo je mail koji sam dobio na upit o mom statusu!
Ljudi su stvarno profesionalci, ja nisam navikao da je poslodavac ovoliko iskren prema meni, iskreno..svaka čast, jer neko bi te lagao i govorio da si primljen, a da u to nije siguran, samo da te zadrži!

Poštovani gospodine M,

Moramo pričekati dok kompanija završi kopletno planiranje kada će nam moći reći koji kandidati se ukrcavaju na početak a koji će biti na on hold poziciji.
Pošto volimo biti iskreni, postoji mogućnost da neće biti slobodne pozicije odmah za koju ste aplicirali, ali isto tako postoji mogućnost za on hold kandidate da se ukrcaju na sam početak sezone, stoga molimo za vaše strpljenje.
Mi ćemo vas obaviještavati o svim novostima.
Ukoliko imate daljnjih pitanja, slobodno nas kontaktirajte.

srdačan pozdrav,

M

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Daj boze da se ovaj drugi deo ispuni pa da i mi on-holderi palimo u martu.Uskoro cu da batalim sadasnji posao a iskreno me mrzi da se vucaram po intervjuima za neki posao na par meseci do ukrcavanja.

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Evo malo nade za on hold pozicije!


ali isto tako postoji mogućnost za on hold kandidate da se ukrcaju na sam početak sezone, stoga molimo za vaše strpljenje.



 :moli: :moli:
:-) ... sta reci drugo

Offline urosevic100

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Prosao za Uniworld, prva grupa. Videcemo dalje sta i kako!

Offline dexex

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
ja i supruga smo prosli oba interwiewa da li zna itko kad bi mogao biti ukrcaj ...

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
ja i supruga smo prosli oba interwiewa da li zna itko kad bi mogao biti ukrcaj ...

U kojoj ste grupi - prvoj ili na on hold? Ako ste u prvoj onda polovinom Marta.


Zna li neko kakva je upste bila prolaznost na intervjuu ... kolko nas je bilo otprilike i kolko nas je proslo?

Offline annieb

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Ledeni je bi bez sumnje odlučio za laundry stew.kojem je plaća 750€+ tip,
A tip je puno bolji nego na sc.
U prosjeku oko 150-180€ tjedno ovisno o brodu i koliko putnika imaš
U svakom slučaju costarico čestitam!
Nemoraš se spremati na patnju koja bi te čekala da si prošao za utility!
Radiš od 06-12 i od 18-21h

Pozdrav Ledeni, tek sam sad vidjela ovaj post. Pa ne mogu da ne prokomentarisem, jer se ipak radi o poziciji koju sam ja radila.
Kao prvo moja plata je bila 700e. Radilo se od 06-13 i od 17:30 do 22:30/23:00. To je bilo regularno radno vrijeme. S'tim da sam na pocetku zavrsavala oko ponoci ili cak nekad i poslije, dok nisam usla u fazon.
Najranije sto se moze zavrsiti je 22:00 i to ako malo ''muckate'' pa skratite sebi posao.  Na River Empressu je bilo tako, ne znam kako je na drugim brodovima.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Svima su digli plaće za 50€,znam da je na empressu bilo tako,ali ostali brodovi totalno drugačije,Dijana nije to znala organizirati!
Trebaš vidjeti na duchessu!!!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
E ovako ljudi da se javim samo da su me zvali malopre iz agencije i rekli da sam u prvoj grupi za ukrcavanje za Uniworld a bio sam u drugoj u pocetku.martina mi je rekla da do 1 marta moram da sredim vizu i da cu imati ugovor i da sredinom februara moram da idem na neku obuku u austriju,tako da svi koji ste u drugoj grupi ne brinite mozda ce i vas zvati.jos jednom ledeni hvala za sve informacije.

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Cestitam jos jednom.Sad ja gledam mobilni non stop da nije bio neki propusten poziv. :D