Author Topic: Utisci sa intervjua za Uniworld 09. i 10. 01. 2011. (Zagreb)  (Read 51517 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ali,ako neko ide za poziciju gde je potrebno osnovno znanje engleskog,i nije potrebno iskustvo,a kandidat vise nego dobro vlada engleskim onda je logicno da nema mnogo zadrzavanja na intervjuu.

za posao ACAT ne brini, odnosno brini jer si dobio posao, 8 mjeseci će ti biti kao 8 godina.  :pop1: Čisti, ribaj, slaži ležaljke, nosi ručnike, vraćaj ležaljke na mjesto, mop bucket, sanitizer bottle ...

... čekaj što ti znači ovo u profilu:
Hire Agency: Safe Cruise
Occupation: future ACAT

šta ti radiš u temi o riječnim brodovima?



i izgleda da nema nista od fotki, jer su nesto zeznuli...


pih ... amateri ...  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Da li su nekome Martina ili Damir spomenuli nesto detaljnije za Riveradvice?Cini mi se da neko napisa da im nece ove sezone trebati puno radnika.

Offline Jasa

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Meni kako rece Martina,pored Riverdvice-a,zapocinju saradnju sa jos jednom kompanijom.Tako da je onaj razgovor sa njima odmah kao neka predselekcija za pozive za taj interviju sa novom kompanijom.
A sto se tice ko kad pocinje,rekli su kod dobije posao pocinje u martu,ili ako neko dobije na hold,kada se oslobodi radno mjesto.

Offline Homer J. Simpson

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
za posao ACAT ne brini, odnosno brini jer si dobio posao, 8 mjeseci će ti biti kao 8 godina.  :pop1: Čisti, ribaj, slaži ležaljke, nosi ručnike, vraćaj ležaljke na mjesto, mop bucket, sanitizer bottle ...

... čekaj što ti znači ovo u profilu:
Hire Agency: Safe Cruise
Occupation: future ACAT

šta ti radiš u temi o riječnim brodovima?

Samo sam izneo svoje misljenje.Ja jesam aplicirao za kruzer,ali ako ne treba da ostavljam postove u temi o recnim brodovima-Ok,necu,ako nekoga to buni ili ne znam sta,ili ako nisam u pravu.
Samo sam hteo da kazem da vreme provedeno na interjvjuu ne znaci nista,krace se ostaje za intervju za nize pozicije.
Jer cim covek vidi da znas jezik(a to se vidi brzo)nema sta on vise s tobom.
To mi dodje nekako logicno.
I da,kada dobijem ACAT(namerno kazem kada-a ne ako)bicu jako zadovoljan.Znam da cu da crkavam,ali bar cu imati svoj dinar i necu sa svojih 27 biti na grbaci roditeljima.
Imao sam opciju da idem i za vise pozicije,ali ne kajem se.
NAdam se da cu isto misljenje imati i posle prvog ugovora.
Ma radicu sta god hocu,ko ce da mi zabrani
Napicu se i pevacu na sopstvenoj sahrani...

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Zaboravio sam kazem da je kada smo cekali ispred hotela prevoz,pored nas prosao Goran Ivanisevic.Nije vezano za intervju ali poznata faca je poznata faca.

Offline Jasa

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Dal' ce neko puci i zvati prije maila Damira da vidi jel' primljen ili ne :D

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Ras,Šef će opet reći :"Pih,amateri!" -ako ga nisi fotkao..

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Ljudi evo ga prve vijesti..prošao sam za poziciju Laundry steward za Uniworld i u grupi sam koja se ukrcava na početku sezone! Znači isplatilo se čekanje!
Damir je napisao da ćemo polovinom februara dobiti tačne informacije o datumu ukrcaja!
E sad slijede zahvale, Šefu, Ledenom i drugim članovima foruma koji su pomogli  :uzdravlje:

Ja sam juče bio i na intervjuu za Scylla-u i tu sam konkurisao za poziciju Cabin steward i 99 % sam siguran da ću proći i tu! U toj kompaniji su nam rekli da ugovori traju 10 mjeseci, da imam 75 dana godišnjeg u toku sezone, sve plate u Housekeepingu su 680 evra + tip koji je oko 100 eura sedmično, ima isto penziono, zdravstveno! Sad ako se desi da prođem i za Scylla, ne znam šta da radim :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

Ljudi evo ga prve vijesti..prošao sam za poziciju Laundry steward za Uniworld i u grupi sam koja se ukrcava na početku sezone!


 :yeah:

uredi profil molim:
Company: N/A
Occupation: N/A
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Odmah Šefe, biće mi zadovoljstvo  :D

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Odlično! Svaka čast! Imaćeš slatku nedoumicu,da biraš izmedju dve evropske,dobre kompanije. :uzdravlje:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ledeni je čekao mjesecima, pa odjednom morao birati između 3  :hehe:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jasa

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Čestitam,da bude sretno.Upravo provjerio mail,kod mene jos nista,ni pozitivno ni negativno... ""]]

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Ledeni je čekao mjesecima, pa odjednom morao birati između 3  :hehe:

Znam Šefe..čitao sam postove i odmah mi je on pao na pamet  oT ma vidjećemo, sutra će biti rezultati za Scylla-u, pa ću sa Ledenim malo popričat u vezi odluke, mislim da mi on najbolje može pomoći da odlučim, naravno ukoliko se desi da prođem i za ovu drugu kompaniju!


Hvala Jasa i Snjeguljičica, ja se iskreno nadam da ćete i vi dobiti pozitivne odgovore, pa da čak i radimo zajedno!

Offline Jasa

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
E mozes li mi samo reci jesi na razgovoru bio kod Luigija ili kod one dame i koliko si se zadržao,pls??