Author Topic: Utisci sa intervjua za Uniworld 09. i 10. 01. 2011. (Zagreb)  (Read 51524 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Jasa

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Snjeguljcice,nisi prosla!?Jesu ti poslali kakvo obrazlozenje,kakav je mail ?

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Jok. Ni Vlajku,ni Aleksu ni meni.
Drugari,čestitam  svima :yahoo:

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Ova teta nije prošla   ;)
Da li znamo za ostale saputnike? Lora? golupčići? Aleks? Pop Zmay?

Sneguljicice ja sam prosla (malo pre napisah) ali stand by pozicija - Receptionist ;)
znam da su prosli i Sofi i Ognjen jos!

...bas mi je krivo zbog tebe i iskrena da budem cudi me ... ne znam koji im je kriterijum

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Lora,nadam se dam češ i ti otiči,mada što se tiče tvoje pozicije nisam optimističan da češ tako uskoro,jer tu poziciju se teško napušta,a u večini slučajeva nema zamjene kad idu na godišnji jer ih tad popunjava HM,samo sam na jednom brodu sreo zamjenu rec.za godišnji!
Žao mi je ak ti sad rušim snove ali sve je moguče!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Lepo sam vam ja rekao kad smo bili tamo niko ne zna koji je kriterijum,mozda im se fizicki nisi svidela,mozda prvi utisak nije bio kako treba niko to zna sa njima.Bas mi je zao zbog vas sto niste prosli iskreno ali mene ne cudi iskreno jer nismo znali kriterijume po kome biraju,verujem da je CV svima bio besprekoran i da imate iskustva svi i engleski da vam je super ali sa ovim ispitivavacima se nikad ne zna ja sam odmah provali da ona zena ne gleda iskustvo i Cv nego vise prvi utisak kako si se predstavio i to,mozda joj se nije svidelo kako je neko izgledao ili to mi to necemo znati,dok kod luidjija vise se ceni znanje jer su im pitanja totalno bila drugacija tako da mi je stvarno zao zbog vas jer ste svi kul i ok bili i bas smo se lepo proveli tamo!!1Imate jos 1 februara foru ako zelite ja predlazem da je iskoristite pa sta bude!!Ni ja sto sam na stand by-u nisam zadovoljan sto moram da cekam ali makar sam primljen pa mi je ovo cekanje namanji problem a jos mi je ledeni rekao da ne bi trebalo cekati puno!!!

Nadam se da cemo se svi jednog dana videti na dunavu!!Hvala za prelep dan svima i sa srecom u potrazi za boljim zivotom!!!Nemojte sada biti stranci pa da se ne javite ovde!!!

Voli vas sve OGGY!!!

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Koliko vidim izgleda da je jedino sofii upala u prvu grupu!!Bravo sofiiii :yahoo:

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Hahahah a najludje je sto je Sofi bila najvise isparanoisana posle intervjua,narocito Ludjijevom recenicom "you're just a little girl".Samo je o tome pricala na putu nazad,zna Lora.

Jbg stvarno steta za ove sto nisu prosli.Glavu gore bice valjda drugih prilika.

A ti Ognjene pratis li facebook.Nisam valjda omasio Oggy-a kome sam poslao friends request?!  :D

Offline Jasa

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Joj kod mene nista jos,ni primljen ni nisam,čista neizvjesnost i paranoja  -()- -()-

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
ljudiiiiiiii    :run:
 prosao sam
u drugoj grupi sam na on hold
pozicija CABIN STEWARD opcija UTILITY

STA DA VAM RECEM?
 cekamooooo da idemo  :yahoo:  :banana:  :yahoo:

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Hahahah a najludje je sto je Sofi bila najvise isparanoisana posle intervjua,narocito Ludjijevom recenicom "you're just a little girl".Samo je o tome pricala na putu nazad,zna Lora.

Jbg stvarno steta za ove sto nisu prosli.Glavu gore bice valjda drugih prilika.

A ti Ognjene pratis li facebook.Nisam valjda omasio Oggy-a kome sam poslao friends request?!  :D

Nisi tebra nego ja ne dodajem koga ne znam,sad znam ko je i dodao sam te hehe!!to i ja kazem za sve sam mislio da ce proci ali iskreno najmanje za nju sam mislio jer je bila paranoja skroz ali eto sta se desilo,sve u svemu drago mi je,svaka cast sofii i ajde javi se sad nemoj da si se uobrazila sad!!!!

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Nemojte nikom da bude žao! Ko zna zašto je to dobro!
@ Jasa-mi nismo dobili nikakav e-mail,tako da smatramo da nismo prošli,a drugima je stiglo u radno vreme,tako da...

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Ne znam ljudi, al' mene je Luigi isto ispitivao i bilo je par trik pitanja na koja sam ja uspio odlično odgovoriti! Nije puno davio kada je u pitanju iskustvo, mene je čak ispitivao o Team buildingu i Project Managmentu! Ja kada sam kročio kroz ona vrata bio sam svjestan da nemam šta izgubiti i dao sam sve od sebe i bio potpuno smiren i samopuzdan, možda sam malo i odglumio u nekim situacijama, al' eto uspjelo je iako sam bio skeptičan, zbog tih trik pitanja!
Ja sam Damiru rekao da sam spreman da idem za Utility, jer mi je rekao da ne primaju muškarce u Housekeeping, al' kada sam došao na papiru je stajalo Laundry steward! Ono što sam primjetio da sam bio jedini Laundry steward u toj prvoj grupi od 40 kandidata koji imali intervju 09.01 u 09.00 i  to mi je već u startu dalo nadu i dodatno samopouzdanje!
Da se ne ponavljam, tok intervjua sam već obajsnio na početku ove teme!
Nisam bio optimista, al' eto ispalo je da sam u prvoj grupi koja ide na početku sezone ( mada mislim da ni nama nije baš sigurna pozicija jer u tekstu piše sledeće:

Vi ste u Prvoj Grupi i primljeni ste za poziciju: LAUNDRY  STEWARD

Agenti su odabrali kandidate i podijelili  u dvije grupe:

- Prva grupa kandidata su oni kandidati koji se ukrcavaju odmah na početku sezone, ukoliko bude slobodne pozicije za koju ste prošli interview. ovo sam boldirao jer mi nije baš jasno, al' eto nadam se da neće biti problem.

- Druga grupa kandidata su na on hold poziciji, što znači da vas kompanija želi u svom timu, te će vas zvati po potrebi tokom cijele sezone.

Juče sam takođe na slijepo "zapalio" na intervju u Bg koji je bio odličan, jer sam očekivao da će mi reći da ne mogu konkurisati zbog toga što ne govorim njemčki! Tu sam sreo Vlajka koji je isto radio intervju za brodove sa Američkim gostima! Tu sam aplicirao za poziciju Cabin steward i odlično odradio intervju, mnogo bolje i opuštenije nego za Uniworld, a vremenski sam pričao isto kao i za Uniworld, samo što nas je bilo po šestero u sobi! Rekjuteri su bili mnogo opušteni, uslovi su isti kao i za Uniworld, samo što su plate nešto manje i ugovori su na 10 mjeseci! Ja sam stekao utisak da sam prošao i taj intervju! E sad ako se to desi biće dilema velika, al' otom potom!
Čestitam svima koji su prošli, a onima koji nisu želim puno sreće 01. februara!

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Bravo zmaju znaci zajedno cekamo poziv hehehehe!!!ko zna mozda budemo na istom brodu nikad se ne zna!!!

Offline Jasa

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Nemojte nikom da bude žao! Ko zna zašto je to dobro!
@ Jasa-mi nismo dobili nikakav e-mail,tako da smatramo da nismo prošli,a drugima je stiglo u radno vreme,tako da...

Pa dobro,ja se još ne predajem...mozda rade neku kategorizaciju,nešto...šta znaš,ima i sutra dan.A vrlo lako je i od kuce poslati mail,tako da ja još danas nešto očekujem.Dok ne dodje neka odbijenica,nadajmo se.

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Bravo zmaju znaci zajedno cekamo poziv hehehehe!!!ko zna mozda budemo na istom brodu nikad se ne zna!!!
bila bi mi cast!!! ajd samo da to bude sto pre  :run:  :yahoo: :run: