Author Topic: Utisci sa intervjua za Uniworld 09. i 10. 01. 2011. (Zagreb)  (Read 51518 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
bila bi mi cast!!! ajd samo da to bude sto pre  :run:  :yahoo: :run:

ako je kao sto je ledeni rekao bice uskoro jer do 16 januara trebaju da posalju potpisane ugovore oni koji su vec tamo,ako ostane neko mesto eto nas!!!

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
ako je kao sto je ledeni rekao bice uskoro jer do 16 januara trebaju da posalju potpisane ugovore oni koji su vec tamo,ako ostane neko mesto eto nas!!!
hehehe ne bih da budem pesimista ali, ako tad ostane neko mesto prednost imaju ovi u prvoj grupi
a mi kad oni odu na godisnji, razbolu se, daju otkaz
mada opet Boze pomozi  :moli: :moli: :moli:
 :plovim:

Offline Jasa

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
E,jesu se oni ono obavezali i za ove koji ne prodju da ce biti uredno obavješteni ????

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
E,jesu se oni ono obavezali i za ove koji ne prodju da ce biti uredno obavješteni ????

Jaso brate to dok sedis tu i iscekujes mogao si 5 puta mail da posaljes damiru i martini da pitas o cemu se radi,da su vecina dobili odgovore a ti nisi i sta to znaci!1Tako da ne brini lepo posalji mail i sacekaj,ipak je petak vece sad dolazi vikend!!!

Offline Jasa

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Jaso brate to dok sedis tu i iscekujes mogao si 5 puta mail da posaljes damiru i martini da pitas o cemu se radi,da su vecina dobili odgovore a ti nisi i sta to znaci!1Tako da ne brini lepo posalji mail i sacekaj,ipak je petak vece sad dolazi vikend!!!

Ma bezveze mi je slati mail sada,kadaj e rečeno do kraja sedmice,i uopšte se ne zna sa sigurnošcu da su svi ili vecina dobili odgovore,ipak je i drugi dan dosta ljudi bilo,medju kojima i ja.Ali koliko se sjecam,damir je rekao da ce obavjestiti i ako se ne prodje,samo nisam siguran,zato samo samo htio potvrdu toga.Peace.

Offline nmmps

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Jaso ja sam bio drugog dana i jos uvek nisam dobio odgovor. Kasnila mi je i pozivnica jer mi se promenila e mail adresa pa se bojim da je i tu nastao problem. Ne znam da li da pozovem agenciju i pitam.

Offline Jasa

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Ma ja cu sacekati jos sutra,jer mozda nisu ni oni preradili sve i poslali svima.Ako ne dobijem sutra nista,poslat cu mail Damiru sa upitom jesam li prosao ili ne.Nadaaa nadaaaaa!

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Pogledaj moj potpis,on če ti dati odgovor na to dal da zoveš agenciju ili ne!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Refresham mail svake sekundeeeeeeeee,neizvjesnost,joooooooooooj  oT oT oT

 no;;;

1. instaliraj messenger

2. postavi da ti javi audio kada stigne novi mail [mp3=200,20,0]http://www.mobicomet.com/ring/2009-6-30/22611846..mp3[/mp3]
3. lezi i čitaj knjigu da se skuliraš
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Tranquillo

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Evo, javljam da sam primljen u Uniworld, na poziciji masera. U drugoj grupi, dakle on hold. Hopefully not for long. :-)

Offline Aleks of the Seas

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Pozdrav za drustvo sa dragog nam Foruma! Kao prvo cestitam svima onima koji su dobili pozitivan odgovor, a svima ostalima "vise srece u sledecem izvlacenju". Drago mi je zbog svih vas koji ste prosli intervju, sada vas ceka realizacija snova, nadanja, nove luke i sva nova iskusenja  ::yes::
Licno nisam dobio nikakvu zvanicnu informaciju o svom statusu, kao i nekolicina iz "30+" kluba, ali ne mislim da je to zavrsena prica i da ne postoji jos neka nada. Ako ne bude ovde, bice sledeci intervju. Jos jednom cestitke, prosto znam kako se osecate, i sve najbolje!
Zapamtite, strpljiv-spasen...

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Evo, javljam da sam primljen u Uniworld, na poziciji masera. U drugoj grupi, dakle on hold. Hopefully not for long. :-)
Joj ono kad gledam vas isto kad sam ja cekao davno davno prije na odgovor za svoj intervju ...  :(
Where did the time go? :deda:
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Evo 'vako..

Pozdrav svima prvo i dacu ja vama paranoju  :tuctuc: nisam uobrazena, nisam bila pri kompu Ognjene eehehehe

Raas, rekao je Luidji 'i see yu r a little gir', nije rekao JUST

mOLIM TE pamti ..prrrr

drugo, ja nisam prosla River, samo UNIworld.. i rekla je Martina do kraja nedelje ce stici mail za one koji su prosli, tako da imate jos 2 dana fore za pozitvne rezultate. I ako niste Uniworld prosli, mozda ste dobili River.
Ako im je izgled kriterijum onda po izgledu nasi iz kombija su svi prosli, ali mislim da su godine u pitanju i to me nervira.
Vi koji niste prosli, idite obavezno u februaru!!!!! Vlajko..sneguljice..Alex..

 :hekla:





Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
oce li biti sta u martu necu stici do februara  :yeah: :ban:
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Evo 'vako..

Pozdrav svima prvo i dacu ja vama paranoju 

hahahaha jok i nije bilo paranoje
nisi htela ni da me pustis pored tebe da sedim  :sprda:

Raas, rekao je Luidji 'i see yu r a little gir', nije rekao JUST
ala pamtis svaku njegovu rec  :rofl: