Author Topic: Utisci sa intervjua za Uniworld 09. i 10. 01. 2011. (Zagreb)  (Read 51522 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline vlajko

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Evo i mene! Nisam prosao! Cestitam svima koji su prosli i zelim brz ukrcaj i dobru sezonu! Izgleda da je 36 godina previse za njihove uslove! Ako tako bude i u Scylli, onda je*i ga, dzaba sam krecio! Videcemo sta ce biti za vikend! 

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Evo i mene! Nisam prosao! Cestitam svima koji su prosli i zelim brz ukrcaj i dobru sezonu! Izgleda da je 36 godina previse za njihove uslove! Ako tako bude i u Scylli, onda je*i ga, dzaba sam krecio! Videcemo sta ce biti za vikend! 
ne odustaj, ajd nadamo se i za tebe i navijamo za scylu!  :uzdravlje:

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Evo i mene! Nisam prosao! Cestitam svima koji su prosli i zelim brz ukrcaj i dobru sezonu! Izgleda da je 36 godina previse za njihove uslove! Ako tako bude i u Scylli, onda je*i ga, dzaba sam krecio! Videcemo sta ce biti za vikend!  

Da Vlajko, kao sto Pop rece ne odustaj!!! :-)  Drzimo ti fige za Scyllu, sve najbolje  ;)

...a i mi smo jos uvek na 'hold on'

pozzz

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Vlajko ja sam ubjeđen da ćeš proći za Scylla-u, ne daj se još!

Pozdrav!

Offline vlajko

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Hvala drustvo na podrsci! Ma nisam ja odustao, nego mi se samo cini da su sanse jako male, obzirom da su definitivno jedan od presudnih kriterijuma u Zagrebu bile moje godine, a da za Scyllu vise sanse imaju oni sa nemackim jezikom... Ali videcemo, kad dobijemo neki odgovor od njih, javljam. Rekli su da ce biti u toku vikenda.

Offline nmmps

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Cestitam svima koji su prosli. Danas sam dobio odgovor da nisam prosao za Uniworld ali da sam prosao za Riveradvice. Kazu da intervjua za riveradvice nece biti ove godine,pa me zanima da li to znaci da nece biti ni potrebe za radnicima,tj posla?

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Bice u martu opet intervju, da...prelistaj forum

Zmajche be, pa gde te nisam pustila? mis'is u kombi ili na intervjuu? ja te pitah aj sa mnom, ti ode od mene i ja udjoh..bas da trcim za tobom stara sam..ako si to ocekivao ;p :nokti:

Vlajko, ima par brodova sa americkom klijentelom te mislim da mozes na Scylla i bez boljeg poznavanja nemackog..

Offline rassta

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Evo i golupcica.:))))) :-* Kao sto rekoh ja mogu i sama :haha: Prodjoh,a Gile jos uvek ceka :rtfm: oT Boban:Nadam se =""

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Evo i golupcica.:))))) :-*Kao sto rekoh ja mogu i sama :haha:Prodjoh,a Gile jos uvek ceka :rtfm: oT Boban:Nadam se =""

hey, pitala sam se gde ste vas dvoje, pa znalo se da si ti prosla cim ides da posetis sestre, ha?:)
super, u kom si krugu?? prvi/drugi?

Offline rassta

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Udrugom sa krugu :deda: iliti na cekanju...A moj Gile jos uvek nije dobio odg. oT

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile


Zmajche be, pa gde te nisam pustila? mis'is u kombi ili na intervjuu? ja te pitah aj sa mnom, ti ode od mene i ja udjoh..bas da trcim za tobom stara sam.
kombi bre!  :haha:
na interview nisam ni video kad si uletela
ma bitno je da smo prosli
pa mozda se i vidimo na nekom od brodova  :uzdravlje:

P.S.
snezo hvala na slikama  :-))))'

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Ljudi ko je dobio mail da li zeli da ide 01.02 na intervju,ja jesam i oticicu sto da ne.?!!!

Vlajko brate sretno sa ovom drugom kompanijom,jesu malo godine te zezaju ali nikad se ne zna,samo napred!!!

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Meni je stiglo..

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Udrugom sa krugu :deda: iliti na cekanju...A moj Gile jos uvek nije dobio odg. oT

bzvze, idite sad 1.02. i u martu. ja nisam dobila taj mail, ali sad 22. idem za Qatar airlines, pa sta bude  :google!:

Offline Aleks of the Seas

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Zdravo svima! Nisam dobio pozivnicu za februar, ali sam dobio mejl u kome me izvestavaju da nisam prosao intervju za Uniworld. Malko mi je zao, imao sam dobar utisak. No svejedno. Jel taj intervju za kompaniju Seachefs?