Author Topic: treba mi hitno informacija od veterana  (Read 2657 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bosanac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
treba mi hitno informacija od veterana
« on: 12/January/2011 »
Pozdrav svima

Ja trebam za nekih 8 dana da idem na svoj treci ugovor do sad sam bio na Infinity i zatrazio sam transfer mna brod Eclipse na koji treba da picim 21januara , medjutim danas mi koleginica koja radi na Eclipsu i treba da ide vec 16og januara javlja da su je informisali iz agencije EP da je firma prodala brod Mercury i sada prave razmjestaj posade sa tog broda na ostale.Zbog toga njoj je produzen odmor do 19og februara , meni jos niko nista nije javio ja imam flight details za odlazak na Eclipse sa Sarajevskog aerodroma 21januara ujutru.

Poslao sam e mail g.Andreju pa cekam neki odgovor, ne znam ono sta da se cini u ovakvoj situaciji jel da i posaljem e mail direktno u centralu Celebrity Cruises ili da ujutru autom spucam na aerodrom pa odem u Miami i vidim sta ima sta nema

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: treba mi hitno informacija od veterana
« Reply #1 on: 12/January/2011 »
Imaš plan puta, plaćenu kartu,a nitko ti nije javio o nikakvim izmjenama - pakiraj se i za 8 dana na put.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Re: treba mi hitno informacija od veterana
« Reply #2 on: 12/January/2011 »
Imaš plan puta, plaćenu kartu,a nitko ti nije javio o nikakvim izmjenama - pakiraj se i za 8 dana na put.
ponesi para za svaki slucaj ali bez brige, i nemoj nikakve hrane nositi, eg. burek, BIIIG mistake  :haha:
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline Bosanac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: treba mi hitno informacija od veterana
« Reply #3 on: 12/January/2011 »
ponesi para za svaki slucaj ali bez brige, i nemoj nikakve hrane nositi, eg. burek, BIIIG mistake  :haha:

Konot sam malo Babine maksuzije od jabuke ponijet! :D Al da iskrneo kažem zaj*** sam se što nisam u predhodna dva ugovora sa sobom ponio neke stvari na drugi ugovor ponio sam one Vispakove čokoladne lokume i jarane puklo ko halva , ovaj put nosim samo par kesica Begove čorbe , nešto opet Vispakovih proizvoda i malo Rakije da je makar ljuljnem u hotelu ..ne plaho ono malo :plovim: :D

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: treba mi hitno informacija od veterana
« Reply #4 on: 12/January/2011 »
Rakiju da poneses  :haha:


Nemoj ti pijan otici na brod  :nono:


\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"