Author Topic: Kuhar  (Read 3192 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline KuharHn

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Kuhar
« on: 18/January/2011 »
Pozdrav svim forumasima.
Prije nego sam se uclanio dobro sam iscitao forum.Na mnoga pitanja sam vec nasao odgovor, na neka jos trazim.Imam 31 godinu i po struci sam kuhar, imam radno iskustvo od 7 godina i sada bih isao na brod.Upravo sam aplicirao u EP Zagreba i evo sada sam dobio odgovor da ne zaposljavaju kuhare.Prvi korak je najteze, a moj je sto neznam kome sada da se obratim.Molim za pomoc, da li mi moze neko reci kojoj agenciji da se javim.Slao sam CV i safecruise u BG 13.1. ali nikakav odgovor nisam dobio.
Hvala na bilo kojoj pomoci.

Pozdrav

Offline mladenRS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Kuhar
« Reply #1 on: 18/January/2011 »
Ne brini,odgovoriti ce ti.
Oni zaposljavaju kuhare.
Audaces fortuna iuvat

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Kuhar
« Reply #2 on: 18/January/2011 »
Nemoj cekati da te oni zovu,telefon i zovi. Na njihovom sajtu imas da upravo traze kuvare,int.u februaru. Srecno!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mladne

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Kuhar
« Reply #4 on: 19/January/2011 »
Ja sam isto kuhar. Dobio sam posao preko riverside.hr , on hold pozicija junior chef. Da se razumijemo to su rijecni brodovi, ja imam nesto iskustva sa tih rjecnih brodova ali daleko vise o tome ces naci ovdje o tome pod temom rijecni brodovi. Koliko znam agencija riverside jedina ima intervju za taj seachefs.com sto ti je u post ispod i napisao sef ovoga foruma. Tako da odmah sutra zovi riverside da im posaljes svoj CV i da te stave na taj popis za intervju koji ce se odrzati u Zagrebu  1. Veljace. Pozdrav