Author Topic: da li je kasno prijaviti se sad za Scylla kompaniju?  (Read 11450 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MarijaNS

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Cao društvo....
Ja sam nova ovde   :-))))'
Bila sam sa momkom u ZG na interview i prošli smo za riveradvice kompaniju (što nam se uliva neku nadu jer oni navodno pozivaju kandidate celu sezonu što ne mora da znači da će mo biti pozvani jer sam čula da im ove godine ne treba mnogo radnika) a za Uniworld nismo prošli  -()- nažalost.
Interesuje me da li je kasno prijaviti se sad za Scylla kompaniju i da li neko ima kontakt neki od tog njihovog predstavnika, g.Babića.
Čestitke svima koji su prošli!!!

Offline didulaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
zdravo svima!

mene zanima da li ovi iz Scylla kompanije imaju intervjue u Hr ili bi trebali do Bg, i dal ova agencija iz Bg zapošljava
ljude iz Hr?
Mi (momak i ja) smo prošle godine u 3 mj. bili na intervjuu u Zg za Riveradvice i prošli smo međutim još uvijek smo on hold
pa bi voljela da nekak ubrzamo taj odlazak... e da, i dal ovi iz Scylle imaju neke dobne granice kod zapošljavanja ,pošto mi kod Uniworlda neprolazimo zbog godina (on 31 ,a ja 30)?

Offline MarijaNS

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Momak i ja samo isto on hold za riveravice, a to znaci.... nacekacemo se  :rofl:
13 januara je u BG bio intervju za Svcylla u hotelu Palas i cula sam da je bilo samo 14 ljudi...i da nemacki nije uslov za prolazak, nego e intervju odrzava i na engleskom, znam da je 1.februara intervju u Budimesti, tako da smo momak i ja aplicirali, pa vdecemo....
  ovo ti je link, za intervju u Budimpesti, pa pogledajte
  http://www.gmnhungary.com/scylla-ag-interview
Isto sam cula da su uslovi slicni za Uniworld i Scylla ali mozda za nijansicu nize plate, a mene jedini interesuje da li i oni izlaze  susret parovima ili ne?
Nema agenta ni predstavnika, ako se prodje intervju, sredjujes vizu i ides......a za godine stvarno ne znam, posaljite im poruku preko online prijave....

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
S obzirom da je Vlajko sa 36 prosao intervju,godine ne bi trebalo da budu problem.

U Beogradu je bilo samo 14 ljudi zato sto trazili cv na nemackom i tecno znanje istog jezika.A na kraju se ispostavilo da moze i engleski.Ako sme na forumu da se opsuje,i ovi iz Scylle jedu go**a.Evo sad vidim da je za Budimpestu naglaseno za koje pozicije je neophodan nemacki a za koje je dovoljan i engleski.Da su to uradili i u Beogradu,bilo bi daleko vise ljudi.

Offline MarijaNS

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Mi smo danas aplicirali, pa sad...cekamo da se jave...tako da verujem da ce biti dosta ljudi,cak da ce biti i iz srbije. A da li neko zna kakva je prolaznost kod njih i da li i oni imaju onu opciju "on hold" ili kad dobijes rezutate znas odma ides ili ne ides?

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Marija kako god bude jedno je sigurno nacekaces se   :D
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
S obzirom da je Vlajko sa 36 prosao intervju,godine ne bi trebalo da budu problem.

U Beogradu je bilo samo 14 ljudi zato sto trazili cv na nemackom i tecno znanje istog jezika.A na kraju se ispostavilo da moze i engleski.Ako sme na forumu da se opsuje,i ovi iz Scylle jedu go**a.
Evo sad vidim da je za Budimpestu naglaseno za koje pozicije je neophodan nemacki a za koje je dovoljan i engleski.Da su to uradili i u Beogradu,bilo bi daleko vise ljudi.
Ras ne jedu go**a..ko god nije otišao na intervju u Bg do njega je! I ja sam se iz Sarajeva zaputio na slijepo, ne znajući da li mogu prisustvovati intervju ako ne znam njemački!
Ja sam otišao sa saznanjem da jedino što mogu izgubiti je tih 35 maraka za povratnu kartu do Beograda i otišao sam!
Pojavio se, pitao čovjeka da li mogu na intervju samo sa znanjem engleskog, on rekao da imaju 4 broda sa američkim putnicima, al' da su potrebniji ljudi koji govore njemački jezik, al' da mogu pokušati i tako sam ušao sa ostalima i prošao!
Svi sa ovog foruma su znali da je intervju 13. i da su željeli toliko taj posao otišli bi na isti!
Godine nisu bitne, ako vrijediš, imaš iskustva i ako im trebaš, a njima trenutno treba konobara, koliko sam ja mogao razumjeti! Imaju 4 broda na kojem su putnici amerikanci! Ja bih rizikovao i otišao u Budimpeštu da sam na vašem mjestu!
E da..ja sam svoj CV predao na engleskom i ova dvojica rekjutera odlično govore engleski!

Offline MarijaNS

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
E pa mi nismo znali za taj intervju....skroz smo se bili fokusirali na taj intervju u Zagrebu i sve ostao je otislo u drugi plan... vredi otici u Budimpestu, ne mozemo nista izgubiti, samo dobiti. A ja jos pored engleskog,znam onako nemacki, pa mozda se i provucem nekako :)))

Costarico, za koju poziciju i aplicirao?

Moj momak bi za dishwasher, a ja bi za cabinstewardess ili dishwasher isto, mada ja sam htela da konkurisem za konobara ali na onoj prijavi pise samo nemacki jezik, e sad jedino da ih pitam, pa ako ima kakva sansa za te brodove za englesko govorno podrucje. Prijavili smo se, sad samo da nam se oni jave !!!

Offline MarijaNS

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Da li ima neko da se prijavio za taj intervju u Budimpesti 1.02. za Scylla kompaniju?

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Aplicirajte za veću poziciju od Dishwashera..ja sam za Scyllu prošao kao Laundry steward i mislim da bi i ti mogla konkurisati za tu poziciju, a možda čak i za poziciju Cabin stewardess..a dečko za Laundry stew!
Ako se kojim slučajem ne jave kroz nekoliko dana, pozovite ih telefonom i recite da ste zainteresovani!
E sad smo nadrljali od Šefa, jer nas je već opomenuo da otvorimo temu intervju za Scyllu u Budimpešti!

Offline MarijaNS

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: da li je kasno prijaviti se sad za Scylla kompaniju?
« Reply #10 on: 19/January/2011 »
A koji je opis posla za Laundry stew. jer ja imam malo iskustva kao sobarica, mada najbitnije cake sam pohvatala, i brzo bi se snasla (bar tako mislim, da se ne ureknem) :), a najvise iskustva nam se oboma vezuje za konobare

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: da li je kasno prijaviti se sad za Scylla kompaniju?
« Reply #11 on: 19/January/2011 »
Vešeraj, pranje, sušenje, peglanje i slaganje veša :)
i sam radiš! :)

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: da li je kasno prijaviti se sad za Scylla kompaniju?
« Reply #12 on: 19/January/2011 »
Eeee,Costarico,posle nećeš imati izgovor kući da to ne znaš da radiš     :haha:

Offline MarijaNS

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: da li je kasno prijaviti se sad za Scylla kompaniju?
« Reply #13 on: 19/January/2011 »
 :haha: :haha: svaka cast sneguljice !!!! Peglanje je jedina stvar od kucnih poslova sto radim preko volje  :rofl: :rofl:
ako kojim slucajem moj momak konkurise za tu poziciju (i prodje), u buduce to njemu prepustam  ;)  ;)

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: da li je kasno prijaviti se sad za Scylla kompaniju?
« Reply #14 on: 19/January/2011 »
Eeee,Costarico,posle nećeš imati izgovor kući da to ne znaš da radiš     :haha:
Hehehehe..ja živim sam već nekoliko godina i perem, peglam, sušim i slažem sve vrijeme, tako da neće biti problem! Uh iznenadila bi se kakve sve "ženske" poslove znam raditi  :sprda: