Author Topic: Kouzon - intervju održan u BG 14, Januara 2011  (Read 3859 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nikolina123

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
evo i moje iskustvo za sada...
intervju odrzan u BG 14, januara 2011
Milan odrzao prezentaciju u 15h poceli intervjui..,sa Limbom.
Limba ispitivala po 13 min po kandidatu, pitanja tipa da ti proveri engleski koliko dobro govoris i ako imas neku zeljenu poziciju pita te nesto iz te oblasti npr nabroj mi tri internacionlna jela od cega se sastoje i slicno...u zavisnosti od pozicije.
Troskovi za sada, s tim da je intervju tek u feb 15, 16. sa agencijama princes..
3400 dinara nesto(po njihovim recima razgovor sa predstavnikom princesa)
40 e , obavezno (neki troskovi, po njihovim recima taj prvi dan nakon  razgovora sa Limbom gde ti ocenjuje jezik i znanje. Troskovi su s'toga 40 e gde ti kazu nesto o brodu i dosta toga o kompaniji i slicno, sto po meni je preskupo za tako nesto)
sada ostaje da cekam razgovor sa Princesom koji ce biti sredinom februara...
Ne znam koliko me troskova jos ceka ali kakao cujem potrebno je da se plati kasnije neki prevod dokumenata, pa neki test engleskog i to sve PRE INTERVjua sa predstavnikom kompanije, tako da od price koja se prica ovde na forumu da placanja nema dok ne stignu papiri nema puno.
Nakon toga idu troskovi naravno lekarskog, provizija agenciji pored ovih (40 e, 3400 dinara, testova..._)u iznosu od 350 do 400e.
Molim ukoliko ima neke detaljnije informacije o daljem toku sa Kouzanom molim da posalje post.
Hvala

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Re: Kouzon - intervju održan u BG 14, Januara 2011
« Reply #1 on: 19/January/2011 »
cekas intervju sad, cini mi se da ce jos nesto da se placa pred sam intervju (detalje pogledaj u temi sto se novembarskog intervjua tice) pa ako prodjes intervju placas proviziju, lekarski...
i onda cekas datum ukrcaja.. za koju poziciju aplicirash?
Why Always Me?

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Kouzon - intervju održan u BG 14, Januara 2011
« Reply #2 on: 20/January/2011 »
Molim ukoliko ima neke detaljnije informacije o daljem toku sa Kouzanom molim da posalje post.
Hvala
Sada te ocekuje 'glavna' korporativna obuka u trajanju od 3 dana. U okviru te obuke imas psiho test, i test iz eng. Spremi 25 evrica za te testove.
Trebace ti za glavni int. i prevod diplome i potvrde o neosudjivanju. To je jos 25 evrica.