Author Topic: Intervju u Budimpesti za Scylla 1.02.2011.  (Read 42756 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MarijaNS

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Intervju u Budimpesti za Scylla 1.02.2011.
« Reply #75 on: 04/February/2011 »
Mali lalo jesi ti platio tamo tih 35e?  ili su ti rekli sledeci cetvrtak ili sta vec, svakom je receno drugacije

Offline urke17

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Intervju u Budimpesti za Scylla 1.02.2011.
« Reply #76 on: 04/February/2011 »
u duna rapsody agenciji gde sam bio dan ranije se nista ne placa i sve je bilo na vrhunskom nivou .
Life is about the little things, which is one of the things you learn when you get older

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Intervju u Budimpesti za Scylla 1.02.2011.
« Reply #77 on: 04/February/2011 »
niko nije spomenuo to uclanjenje od 40 evra,

Inace sam se malo iznenadio za "taksu uclanjenja" koju su zaboravili da mi kazu da treba da platim u GMN. 10 000 HUF ~35Eura.

Ovo nikako nije dobar znak ... jako neozbiljno.  +U+
Račun je jasan, nek pozovu 200 kandidata u nekoliko dana koji ne znaju jedni za druge, i nek im uspije sa polovicom, 100 x 40E = 4000E
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline urke17

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Intervju u Budimpesti za Scylla 1.02.2011.
« Reply #78 on: 04/February/2011 »
kao sto smo konstatovali ranije sefe na nekom od foruma danas uzima ko sta i koliko stigne bez obzira na sve.narocito ako  za te stvari ne odgovaraju nikom osim ljudima koji traze posao i koji su spremni na sve kako bi dobili taj posao ...upravo je to karta na koju igraju vlasnici tih agencija...dodaj malo para za uclanjenje ili kako god da se to nazove i nema problema....nama ostaje samo da komentarisemo a njima da popunjavaju svoj konto na nas racun !!!
Life is about the little things, which is one of the things you learn when you get older

Offline MarijaNS

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Intervju u Budimpesti za Scylla 1.02.2011.
« Reply #79 on: 04/February/2011 »
U najgorem slucaju i da platimo tih 40e, ali da bar znam da su se oni potrudili za nas, 5x sam pitala da nas uvede nekako ranije ,jer je taj covek,(vlasnik ili radnik u toj agenciji), sta god da je, sam birao kandidate koji ulaze unutra, zbog voza, da bi smo stigli....nas troje je bilo iz Srbije u tom trenutku....da bi nas kulirao jedno 45min.i u pola 1 nas uveo....i mi naravno nismo stigli na voz, pa smo blejali do pola 12 uvece. Organizacija je bila na nuli, a njihova nezainteresovanost za nas, o tome da ne pricam,stvarno sam se osecala kao uljez neki, i onda traze da im platimo 40evra, zar nije mnogo za intervju? Cist bezobrazluk. Skidam kapu i sve pohvale za Damira i Martinu iz riverside, oni su stvarno profesionalci, i pokazali su zaintersovanost za svakog kandidata, savetovali ga i nisu trazili pare za intervju

Offline MarijaNS

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Intervju u Budimpesti za Scylla 1.02.2011.
« Reply #80 on: 04/February/2011 »
Sve nas vise ima koji zele da rade na brodu a ti agenti su mnogo sebi dozvolili, ovo prelazi svaku granicu bezobrazluka

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Intervju u Budimpesti za Scylla 1.02.2011.
« Reply #81 on: 04/February/2011 »
Možda bi netko trebao poslati anonimno pismo kompaniji koju zastupaju, Scylli, da znaju koga su ovlastili da ih zastupa?
Scilla sigurno ima pravnu službu koja neće dozvoliti mogućnost da ih netko tuži na sudu.

Tko god plati ovu "članarinu" a ne uzme račun za tu "uslugu", sam si je kriv.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Intervju u Budimpesti za Scylla 1.02.2011.
« Reply #82 on: 04/February/2011 »
Jeste vi 100% sigurni da je to bio pravi intervju za Scyllu a ne prevara od 40e?Meni je nelogicno da dve razlicite agencije u dva dana organizuju intervju za jednu kompaniju,a pritom svaka ima svoju pricu.

Offline Mali_Lala

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
  • Ja sam ja, takvih nema puno...
    • View Profile
Re: Intervju u Budimpesti za Scylla 1.02.2011.
« Reply #83 on: 04/February/2011 »
Nisam platio naravno. I da rekli su mi za neki drugi intervju za cetvrtak 10.02. mada nisam uspeo da razumem sta je tacno rekao, posto mi je Balazs saputao da ostali ne cuju. (malo mi to cudno) I onda mi je rekao da posaljem pare WU-om ili nesto, na sta ce kasnije onaj njegov niski kolega da prokomentarise da ne moram, nego da donesem 10.02. ako budem dolazio. Iskreno mi to sve malo zvuci "onako".
Od svih je najprijatnija bila koleginica, koja je imala razumevanja za mene, posto sam ih docekao kad su dosli na posao. :)
Inace interesantna stvar je ta, da me je pitao kako je prosao intervju za Bar Managera, sto je meni bilo cudno. (ali mi rece da me je preporucio za tu poziciju zbog CV, sto ne znam da li da verujem ili ne)
Moze da bude, a ne mora da znaci...

Offline Mali_Lala

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
  • Ja sam ja, takvih nema puno...
    • View Profile
Re: Intervju u Budimpesti za Scylla 1.02.2011.
« Reply #84 on: 04/February/2011 »
@RasKass
Pazi, ja koliko sam skontao daju priznanicu za tih 10k foriniti.

A posto sam stigao tamo ranije, imao sam prilike da pricam sa jednim cicicom, (cuvar, domar, kucepazitelj - sta god.) Posto je ta zgrada u vlasnistvu crkvene opstine, izdaju je ovima, i cicica mi je ispricao da su mu aplikanti koji su dolazili, koje je sretao rekli da su ok ljudi, rade vec neko vreme, poslali su dosta ljudi. Jedino sto mi je rekao da zna da nisu jeftini. :D :D :D

E sad, ja jesam skeptik. Ali videcemo. I zaista ne znam da li da idem 10.02. ili ne, posto nisam pri parama da idem svake nedelje za Budimpestu na po jedan dan...
Moze da bude, a ne mora da znaci...

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Intervju u Budimpesti za Scylla 1.02.2011.
« Reply #85 on: 04/February/2011 »
@Mali Lala

A sto ces 10.02 opet u Budimpestu?

Offline Mali_Lala

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
  • Ja sam ja, takvih nema puno...
    • View Profile
Re: Intervju u Budimpesti za Scylla 1.02.2011.
« Reply #86 on: 04/February/2011 »
Imas u mom prvom postu posle tvog. Receno mi je da ima opet neki intervju, za neku drugu kompaniju tad. Nisam siguran, cini mi se da je rekao Viking, ali kazem, saputao je pa nisam siguran. A na mail mi jos nije odgoovorio od juce.
Moze da bude, a ne mora da znaci...

Offline urosevic100

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Intervju u Budimpesti za Scylla 1.02.2011.
« Reply #87 on: 04/February/2011 »
Kada sam kontaktirao Scyllu, odgovorili su mi da imaju regrutere u Budimpesti (Duna Rhapsody) i neke u Makedoniji. Ove sto su organizovali 1.02. GMN ili kako god da se zovu, uopste nisu spominjali.

Offline Mali_Lala

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
  • Ja sam ja, takvih nema puno...
    • View Profile
Re: Intervju u Budimpesti za Scylla 1.02.2011.
« Reply #88 on: 04/February/2011 »
http://www.scylla.de/dynasite.cfm?dsmid=11020
Imaju navedeno za intervju u Pesti od 29.01.-01.02
E sad...bud' pametan.
Moze da bude, a ne mora da znaci...

Offline MarijaNS

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Intervju u Budimpesti za Scylla 1.02.2011.
« Reply #89 on: 04/February/2011 »
Ja nisam nista platila, niti nameravam, a mislim da sam videla da je jedna devojka dobila priznanicu. Jednom decku, sto je putovao sa nama nazad, rekli su isto u cetvrtak da dodje na intervju, ai ne znam koja kompanija je u pitanju